• Vše v pořádku

• Rozumné ceny
    • VIP program
    • Přehledný eshop
    • široký rotiment

Vše v pořádku, doporučuji! Asi nejlepší prodejce s elektronikou u nás.

Reakce obchodu DATART.cz

moc děkujeme za udělené plusy a za doporučení :)

Martin

• rychlost dodání
    • akce na zboží

• rychlost,cena

Nakupuji často, jsou zde příznivé ceny a hlavně převážně skladem a tudíž obratem k odběru.
    Doporučuji všem

Vše v pořádku

Skvělá nabídka zboží, rychle dodání.

• Profesionální a lidský přístup

V prodejně Avion Shopping Park Ostrava jsem vždy po všech stránkách spokojen

Reakce obchodu DATART.cz

přeposílám pochvalu do Ostravy :)

Martin

• Osobní odběr, kontrola zboží při převzetí.

Vše v pořádku

• Mám ho blízko a na rozdíl od Alzy neplatím při vyzvednutí na prodejně žádné poštovné.

Beru od nich kvůli dobré ceně, jinak bych tam nebral. Někdy však nízké ceně odpovídá kvalita služeb a úroveň info linky.
    V úterý jsem objednal toner do tiskárny, který měli skladem, ve středu vystavili fakturu a dali status objednávky "vyřízená". Když jsem se začal pídit, že toner nemám, bylo mi s arogantním nádechem vysvětleno, že "je potřeba vyčkat". Nakonec toner došel až v pátek. Není to katastrofa, ale ani žádná hitparáda. BTW: Na můj podnět, aby objednávky označovali trochu srozumitelněji, třeba "odeslaná" nebo "doručuje se" nebo "na cestě" se mi zatím nikdo neobtěžoval odpovědět.

Reakce obchodu DATART.cz

děkujeme za podnět, předám ho na patřičné oddělení. Omlouváme se, pokud objednávka měla zpoždění.

Lukáš

Naprosto otřesná doprava. Dva borci, vážící každý tak 60kg, se snažili do 3. patra vytlačit pračku a lednici, bez popruhů a jen s vozítkem na schody. Nekonečné stížnosti u každého zastavení, nakonec s mojí pomocí bylo zboží doručeno za dveře bytu - dle zakoupené služby. Kdyby byla doma manželka místo mě, netuším, co by pánové dělali. Po všem, čím si krabice prošli je úplný zázrak, že zatím lednice i pračka fungují.
    A co se lednice týče, prohození dveří na opačnou stranu bylo ještě těžší než to vytlačení do patra. Tzv. "dodělej doma". Chybějící závity na šrouby, zaražený plastový kryt, který nešlo nemontovat, šrouby utažené tak přehnaně, že pod nimi je zdeformovaný plech apod. Otřesná zkušenost.

Reakce obchodu DATART.cz

mrzí nás, že doprava neproběhla tak, jak měla. Vyčkáváme na zaslání fotografií dle telefonické domluvy.

S omluvou za komplikace

• Dostupnost zboží

• naprostá spolehlivost a transparentnost

Serióznost

• Možnost zaparkování na vyhrazeném parkovišti pro DATART v OC Merkury. Televizi mi pán přivezl až k autu a naložil do auta. Perfektní :-)

Jsem s obchodem velice spokojená :-)

Reakce obchodu DATART.cz

děkujeme za recenzi, rád slyším, že Vám personál pomohl s naložením televize!

Lukáš

Rychlé vyřízení objednávky. Možnost platit převodem.