Děkuji panu Lukáši Vikovi za jeho okamžitý přístup k mému dotazu,
    jsem dědek, který je pouze uživatelem počítače a nevěděl jsem jak
    stáhnout zaplacené knihy.
    Václav ze Zahrádek

Zatím nemohu hodnotit, jde o první objednávku

• Veľmi korektní prístup .

• nefunguje jak má, pdf je s poznámkami, apod reakce z eshopu nulová
    • Rychlost i komunikace super
    • V mobilním zobrazení není ikonka pro stažení zakoupené knihy.

• Není

rychlost

• E kniha k rýchlemu stiahnutiu

• Flexibilní postup a práce.
    • O žádné nevím, byl jsem spokojen.

Viz výše.

• Doslova zmršená PDF verze objednané knihy. Podrobnosti níže v textu.

1) Při ve formuláři pro objednávání zboží i na jiných místech webu jsou chyby, které se jejich autor nikdy neuráčil odstranit! Některé tyto chyby jsou vyloženě matoucí a to i při vyplňování samotné objednávky.
    2) PDF verze knihy, kterou jsem si objednal, je TOTÁLNĚ ZMRŠENÁ a z vyložené pomstychtivosti autora je:
    a) šířka zobrazované stránky nesmyslně malá (úzká)
    b) když si ji v Acrobat Readeru zvětším na rozumnou šířku mého Full HD monitoru, tak se zase tak doslova OTŘESNĚ zvětší písmo textu, že na jeden řádek připadá asi tak 4 až 6 slov!
    Za takových okolností se PDF verze vůbec NEDÁ rozumně číst, takže jsem si nakonec udělal obyčejnou textovou verzi v TXT souboru a tuhle si čtu. Ještě že v této knize nejsou žádné obrázky, jinak by mě ta obyčejná textová verze namísto opravdu kvalitně udělané PDF verze, tím spíše vůbec nenadchla.
    3) Na webu i v emailu pro objednání elektronické knihy jsou nesmyslné a trapné reklamy a ve skutečnosti se vůbec není čím chlubit.
    4) Chtít za knihu, která má pouhých 77 stran, 99 korun a to ještě za pouhou elektronickou verzi této knihy, je podle mého názoru dost přehnané.

A ještě pro srovnání: na webu databook.cz je u této knihy napsaný počet stran 77. Ale v PDF verzi knihy je počet stran 180! To je právě z toho důvodu, že ty strany v PDF verzi jsou nesmyslně malé, co se týká počtu řádků. Pokud mám v Acrobat Readeru nastavenou velikost textu na 100%, tak je velikost písma tak akorát. Ale počet slov na jeden řádek se pohybuje v rozmezí 4-6 a počet řádků na stránku je pouhých 15! A to, že je ta PDF verze tak zmršená, není proto, že by to opravdu kvalitně udělat nešlo, ale proto, že autor této PDF verze je prostě AROGANTNÍ grázl, který si asi myslí, že může lidem předhodit kdejaký šunt! Už si z webu databook.cz nikdy nic nekoupím!

Skvělá komunikace, ochota, rychlé řešení.

• Rychlé vyřízení objednávky

E knihy kde inde sa nedaju zohnat, rychle dodanie, dobra komunikacia

• velmi rychlý nákup

• Nelze platit kartou.

Není nic, čím by obchod nějak vynikal.

Kupovala jsem e-knihy, které se už skoro neprodávají, tak jsem byla ráda, že jsem je zde objevila. Doručeny brzy po platbě. Spolehlivý obchod.

Postrádám další výběr, jinak je to perfekt a rychlé.

• Rychlost a korektnost

Tento obchod je perfektní, rychlý a dostupný i důchodcům.