Výborná komunikace, rychlost dodání. Moc děkuji.

Dobrý den, paní Marie,
    velice Vám děkujeme za Vaši objednávku i čas, který jste věnovala hodnocení nákupu. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojená a budeme se opět brzy těšit na Vaši návštěvu v našem e-shopu.
    Přejeme krásný den.
    Váš Da.Si.Markt.cz

• Možnost osobního vyzvednutí po telefonické domluvě
    • Osobní komunikace

Je to pro mne ideální varianta jak se dostat ke zboží pro které jsme jezdili do Německa s tím, že teď si to vyzvednu v Jičíně. Těším se až bude možnost zakoupit jěště více produktů

Dobrý den, pane Martine,
    rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaši objednávku i následné milé hodnocení nákupu. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen a budeme se na Vás v našem e-shopu opět brzy těšit. S přáním příjemného dne. Váš Da.Si.Markt.cz

• Rychlé dodání. Velmi dobrá komunikace s obchodem. Cena je za kvalitu zboží skvělá.

Pokud hledáte znatelně kvalitnější zboží, než koupíte tady u nás v ochodech, tak takové produkty najdete právě tady.
    Koupil jsem si prací prostředky a už na hustotě a barvě je vidět velký rozdíl.
    Doporučuji minimálně zkusit, aby jste si mohli udělat vlastní názor.

Dobrý den, pane Jindřichu,
    velmi Vám děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu v našem e-shopu a velice nás těší Vaše hodnocení.
    Budeme moc rádi pokud si u nás i nadále vyberete a my splníme Vaše očekávání kvalitních produktů.
    Mějte příjemné dny. S pozdravem. Váš Da.Si.Markt.cz

• rychlé vyřízení objednávky
    • pečlivě zabaleno
    • český překlad etikety :-)

Spokojenost! Překvapil český překlad etikety výrobku.

Reakce obchodu Da.Si.Markt.cz

rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaši objednávku i velmi milé hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a věříme, že náš e-shop zase někdy navštívíte. S přáním hezkých podzimních dnů. Váš Da.Si.Markt.cz

• Rychlost vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Da.Si.Markt.cz

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen a věříme, že u nás opět brzy nakoupíte.
    S přáním příjemného dne
    Váš Da.Si.Markt.cz

Rychlost, perfektní balení a doprava dobrá cena

Reakce obchodu Da.Si.Markt.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení a věříme, že náš e-shop opět brzy navštívíte.
    S přáním příjemného dne