Rychlé doručení v exkluzivním balení. Překrásné zboží. Absolutně nemám co vytknout. Již jsem objednala další zboží.

Rychlé jednání, vzor splnil mé očekávaní, krásně zabaleno a ten ,malý dáreček, byl hrozně milý. Děkuji.

Dobrý den paní Evo,
    děkujeme mnohokrát za Vaše milé hodnocení. Jsme velmi rádi, že objednaný vzor splnil Vaše očekávání a že Vás potěšilo také balení zásilky s dárečkem.
    Bylo nám ctí.:-)

Krásné dny Vám přeje
    Vaše Darré

Vše v pořádku. Krásné, kvalitní povlečení hebké na dotek.

Dobrý den paní Jano,
    moc nás těší, že jste s kvalitou povlčení spokojená. Přejeme Vám příjemné usínání.:-)

Vaše Darré

• Rychlost dodání,super materiál povlečení,krásný dětský vzor

• Rychlé dodání, ochota obchodu Darré. Jsem spokojená

• Rychlost, krásné balení, kvalitní zboží.

Velmi rychlé vyřízení objednávky. Vše naprosto bez problémů.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky. Potěšil i malý dáreček.

Pěkné zboží, krásně zabaleno, není co vytknout, :-)

• rychlost a kvalita

-rychlost vyřízení objednávky
    -povlečení je z kvalitního materiálu i jeho ušití, což je poznat po vyprání
    -způsob zabalení výrobku

Reakce obchodu Darré

ceníme si Vašeho milého hodnocení kvality materiálu i ušití povlečení včetně způsobu zabalení zásilky. Jsme velmi potěšení, když mají zákazníci z nákupu příjemný zážitek a jsou spokojení.
    Děkujeme moc a přejeme pohodové dny.

Vaše Darré:-)

• Fakt krásné

Spokojenist

• Zboží bylo nekvalitni, musela jsem ho reklamovat

Reklamace se vyřizuje

Reakce obchodu Darré

snažíme se vždy zákazníkům poskytovat jen ty nejlepší produkty. I u nás se však samozřejmě chyba může vyskytnout, přeci jen na všech zakázkách a manipulaci s produkty pracují lidé a nedorozumění může nastat. Každopádně rozhodně nepatříme k těm, kteří by se k zodpovědnosti za chyby nehlásili. Naopak. Snažíme se vždy vše vyřešit tak, aby nám zůstal zákazník spokojený a věrný, protože si každého pochopitelně vážíme. Vždy je všem obratem vyhověno. Ve Vašem případě se jednalo o chybně zpracovaný kousek švu u zipu povlečení, za které jsme nabídli naprosto nový kus. Věříme, že budete s povlečením spokojena i Vy.

Děkujeme za pochopení.

• Max.spokojenost a spolehlivost

Spolehlivost, spokojenost.Vše sedí dle popisu,dobrý materiál.Určitě znovu si objednám

Přehledný e-shop, jasná, snadná a přátelská komunikace, rychlé dodání, zboží ještě krásnější než na obrázcích :-)

Reakce obchodu Darré

velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze a děkujeme za ni. Těší nás, že oceňujete přehlednost našeho eshopu, rychlé dodání zásilky i přátelskou komunikaci, která je u nás samozřejmostí.:-)

Přejeme krásné jarní dny.
    Vaše Darré

• Nejúžasnější rychlost doručení s láskou připravené a zabalené a především ochota vstřícnost
    • Už budu kupovat jen Darre.cz

Reakce obchodu Darré

jsme skutečně velice potěšení, že jsme Vás rychlostí, balením zásilky i naší vstřícností natolik upoutali, že zůstanete naší věrnou zákaznicí. Velmi si toho vážíme a budeme se na Vás těšit opět při dalším nákupu.

Děkujeme a přejeme krásné dny.
    Vaše Darré

Spokojenost, nakoupeno po předchozí dobré zkušenosti

Kvalita povlečení i design na výbornou. Dodání rychlé.

• Precizně šité, perfektní materiály. Povlečení jedině už od Darré.
    • Nic.

Objednávka byla rychle vyřízena. Vše bylo pěkně složené a hezký zabalené, jako bonus jsem dostala kousek látky. Latky jsou kvalitní a hezké vzory. Jsem moc spokojená. Děkuji.