• Skvělé odborné poradenství, skvělá komunikace.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Milá zákaznice,

děkuji za Vaše hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a je motivací pro moji další práci. I v budoucnu se Vám budu ráda osobně věnovat. Děkuji za Váš čas strávený vyplňováním dotazníku.

• Osobní komunikace

Osobní komunikace, doporučení dalších produktů, vzorky produktů na vyzkoušení

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, milá zákaznice, vážený zákazníku,

děkuji za Vaši ochotu vyplnit dotazník, těší mne i Vaše pozitivní hodnocení a jsem ráda, že jste spokojená (-ý). Moje práce mě více "baví "a budu se těšit na další "potkávání" se s Vámi...

S pozdravem a s poděkováním Iva Matoušková

• Velmi vstřícné jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, milá zákaznice, vážený zákazníku.

Děkuji za Vaši reakci na "Heureka" dotazník. Těší mne Vaše spokojenost a i Vaše další objednávky s radostí připravím.
    Pohodové dny (nejen) s kosmetikou zn. Darphin.

S přátelským pozdravem Iva Matoušková

• Zásilku jsem obdržela rychle
    • Hezky zabaleno, s paní byla super komunikace a dostala jsem jako dárek malý vzorek krému

Milá paní Kateřino, dobrý den,

potěšila jste mne Vaší laskavou reakcí, děkuji. S radostí se i v budoucnu postarám o Vaše kosmetické potřeby a se stejnou pečlivostí Vám zásilky budu připravovat. Jsem ráda, že i drobné dárky, které se snažím do každé zásilky přidat, Vás potěší. Kosmetika zn. Darphin je o tzv. 3D konceptu, tzn. že sérum, olej a krém jsou stěžejními produkty, které tvoří jakousi pečující kosmetickou "základnu". Mám-li v daný okamžik vhodné doplňující zkušební verze produktů k dispozici, do objednávek je vkomponuji.

Děkuji, příště "na viděnou", s pozdravem Iva Matoušková

• Spolehlivost
    • Profesionalita

Dobrý den, vážená zákaznice,

děkuji Vám za Vaši reakci a čas strávený s dotazníkem. Vážím si Vaší pozitivní odezvy a těší mne Vaše hodnocení spokojenosti. Ráda Vám i v budoucnu svoje služby poskytnu ve stejné profesionální kvalitě.

S pozdravem Iva Matoušková

• nesmírně milá a pohotová komunikace, rychlé doručení,

Celková komunikace a obchod Vám dají pocit že jste si nejen koupili výjimečný produkt, ale že jste výjimeční i Vy.

Milá paní Dito, dobrý den,

moc děkuji za čas, který jste věnovala dotazníku. Děkuji za Vaše milá slova, naprosto přesně jste vystihla moje přání, a sice zajistit pro každého zákazníka pocit výjimečnosti, neboť každý člověk je jedinečná osobnost s individuálními vlastnostmi a potřebami.
    Vážím si Vašeho ocenění, je pro mne potěšením, motivací a utvrzením, že moje "služba" věnovaná lidem, kteří oceňují kvalitu a osobní péči, je smysluplná.

S pozdravem Iva Matoušková

• Velmi osobni pristup, pani me kontaktovala a doporucila pripravky pro muj typ pleti.
    • K nakupu jsem dostala hodnotne vzorky dalsich produktu.
    • Rychle dodani
    • Vysoke ceny, ale Darphim je obecne drahy

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, vážená zákaznice (vážený zákazníku).

Děkuji za Váš čas věnovaný dotazníku, děkuji za Vaše hodnocení, těší mne Vaše spokojenost a ráda Vám i v budoucnu zajistím osobní přístup.
    K cenám kosmetiky. Zn. Darphin patří do luxusní kategorie, ale nejen cenou. Produkty jsou velmi kvalitní, účinné, až 98 % přírodní. Věrnostní program zajišťuje "zhodnocení", které zpočátku není viditelné, nicméně za určité časové období získá zákazník hodnotný produkt "zdarma" dle vlastního výběru, takže "rozloží-li" se cena tohoto produktu k zakoupeným produktům, dojde ke "snížení" vložených investic.
    Navíc, pro stálou klientelu, formou dalších výhod individuálního charakteru umožňuji vstřícný přístup i k běžným cenám produktů.
    Děkuji, bude mi potěšením se Vám věnovat.

• Osobní a milé jednání.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, milá zákaznice (vážený zákazníku).

Děkuji Vám za Váš čas, který jste strávila (strávil) vyplňováním dotazníku. Vážím si pozitivního hodnocení a je pro mne výzvou, abych i nadále udržela vysoký standard služeb, který jsem si sama nastavila. Někdy je trochu potíž s dopravci, jejich procesy, bohužel, ovlivnit nemohu, zkoušela jsem jich více, ale jsou si podobní a nikdo mi nezaručí stoprocentní doručení přesně včas dle objednávky. Zlepšují se však, což za téměř deset let trvání e-shopu každodenně sleduji.
    Ručit mohu jen za sebe, to platí i nadále.
    Moc děkuji, pohodové dny (nejen) s kosmetikou zn. Darphin Paris.

S pozdravem Iva Matoušková

• velmi vstřícné jednání, poradenství, dárečky.....

Obchod doporučuji všem ženám

Milá paní Hanko,

děkuji Vám za Váš čas, který jste věnovala dotazníku. Děkuji za Vaše hodnocení, vynasnažím se i nadále Vám poskytovat kvalitní služby spojené s obchodem a s Vaší péčí o pokožku celého těla. A poděkování za doporučení všem ženám:-))

Pohodové dny po celý rok 2019.

S pozdravem Iva Matoušková

• rychlé jednání, vstřícný přístup

Milá paní Michovská, děkuji,
    jsem potěšena Vaším uznáním. Děkuji též za Váš čas, který jste věnovala vyplňování dotazníku a tím mně pomohla zaujmout místo mezi spolehlivými obchody.
    Den odeslání Vaší zásilky byl Silvestr, doba doručení se jeví delší, než bývá ve dnech běžných, tedy do 2., max. 3. dne.
    Bude mi potěšením i ve Vašich budoucích eventuálních objednávkách pomáhat Vám s péči o Vaši krásu:-))
    Mějte pohodové dny, s pozdravem a s poděkováním Iva Matoušková

• Spolehlivý obchod. Výborná komunikace.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, vážená paní ( vážený pane),

děkuji za Vaše pozitivní hodnocení, bude mi potěším i v budoucnu s Vámi probírat potřeby Vaší péče o pleť:-)
    S pozdravem Iva Matoušková

• Pani majitelka reaguje ihned. Naprosto jedinecny zakaznicky servis, ochota, rychlost.

Dobrý den, paní Terezo,
    moc děkuji za Vaše milá slova, těší mne Vaše spokojenost, bude mi potěšením Vám služby i nadále poskytovat v nastavené či lepší kvalitě a se stejnou radostí:-) S pozdravem Iva Matoušková

• Skvělá komunikace, velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, vážená zákaznice (vážený zákazníku).
    Děkuji za Váš čas dotazníku věnovaný a za pozitivní hodnocení mé práce. Těší mne Vaše spokojenost a je pro mne výzvou, abych svoje služby nadále zkvalitňovala a učila se rozpoznávat Vaše požadavky a přání, třeba i doposud nesdělená.
    Budu se těšit na další spolupráci. Hezký den, Iva Matoušková

• Dostala jsem set rychle s návodem, možnost vyskoušet něco dalšího, jedním slovem oceńuji jako péče.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den a děkuji, paní Ivanova, za Váš čas strávený vyplňováním dotazníku. Děkuji též za Vaše pozitivní hodnocení, vážím si ho a bude mi potěšením Vám i nadále kvalitní služby spojené s e-shopem poskytovat. S pozdravem Iva Matoušková

Rychlý,spolehlivý

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, děkuji, paní Hano, za Váš čas strávený s vyplňováním dotazníku, za pozitivní hodnocení a doporučení. Ráda Vám i v budoucnu budu k dispozici. S pozdravem Iva Matoušková

• Přátelské jednání. Solidnost

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, děkuji za Vaši pozitivní reakci. Těší mne spokojenost, ráda se Vám i v budoucnu budu maximálně věnovat. S pozdravem Iva Matoušková

• Rychle dodané zboží. Milá, příjemná komunikace. Spolehlivý obchod.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, děkuji za Vaše pozitivní hodnocení. Ráda Vám i v budoucnu budu k dispozici s kvalitními službami. S pozdravem Iva Matoušková

perfektní komunikace, úžasná kosmetika, děkuji E.J.

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, vážená paní Evo, velice děkuji za Vaše pozitivní hodnocení. Vaše spokojenost je pro mne motivací do další práce a výzvou moje služby i nadále zkvalitňovat.

• Výborná komunikace

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, paní Dano, děkuji za pozitivní hodnocení. Vaše spokojenost je pro mne motivací i nadále poskytovat kvalitní a spolehlivé služby. S pozdravem Iva Matoušková

• Skvělé ceny, detailní popis produktů, skvělá komunikace obchodu
    • rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Darphinshop

Dobrý den, paní Zdenko, moc děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že moje životní i obchodní filozofie jsou jako spojené nádoby a přinášejí potěšení Vám i mně. S pozdravem Iva Matoušková