• Varování pro důvěřivé - podvod

Nedoporučuji, nemám peníze ani zboží, obchodník nekomunikuje, telefon nefunguje. Platbu jsem neměla platit předem.
    V době pandemie naprosto nehorázná nechutnost...dle hodnocení nejsem první , ale ráda bych poslední kdo naletěl, no ještě se uvidí.

• Siroky sortiment
    • Dobra komunikace

Osobne mam s timto obchodem dobrou zkusenost. Objednala jsem zbozi, co nebylo skladem. Do 3 dnu skladem bylo a nasledujici den jsem ho mela doma. Po celou dobu me o objednavce informovaly automaticke emaily. Za me proste spokojenost.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kromě hezkého webu absolutně žádná.
    • 9.7.2018 manželka objednala produkt, který zaplatila kartou předem. Obratem dostala potvrzení objednávky a potvrzení o přijaté platbě. V průběhu následujících dvou týdnů manželka odeslala 2 emaily s dotazy, kdy bude produkt doručen - oba bez jakékoliv odezvy. Telefonicky není možné se spojit, jelikož volané číslo údajně neexistuje. Nulová reakce.
    • 27.8.2018 manželka poslala email s tím, že pokud nebudou do konce týdne vráceny peníze nebo neobdrží produkt, předá vše na ČOI. Pan Bílek následně odpověděl, cituji doslovně "Bububu. Priste trosku premyslet. Peníze mate na ceste zpet."
    • Nikdy v životě jsem se nesetkal s tak arogantním jednáním a neprofesionálním přístupem. Pokud bychom nereagovali výše uvedeným způsobem, nikdy bychom nedostali zboží, ani peníze nazpět. Neuvěřitelné

Pokud se chcete vyhnout podobnému scénáři, jako je ten výše uvedený, vyhnětě se tomuto e-shopu a panu Bílkovi velkým obloukem.

Reakce obchodu Darlings.cz

Vazeny anonyme,

nejspise konkurente, skoda, ze je treba si vymyslet pohadky tohoto razeni a tim nas nesmyslne ocernovat. Kazdy ctenar si myslim udela usudek svuj jiz z tvrzeni v prvni vete, ktera je dolozitelna lez. Totiz ze "manželka objednala produkt, který zaplatila kartou předem.", pricemz my jsme nikdy platebni kartu jako moznost platby predem nenabizeli, ani nenabizime nyni. Jedina moznost jak u nas kartu pouzit, je vybrat dobirku a kartu vyuzit pri platbe ridici dopravni sluzby. Uz to dokazuje, jaky je to cele vymysl.

Preji hezky den,

Viktor Bilek
    Darlings.cz

• mnoho produktů za pěkné ceny

Oceňuji možnost objednat zboží “na dobírku”. Zboží bylo v perfektním stavu a přesně odpovídalo objednávce. Stránku Darlings.cz určitě doporučuji. Mám s ní opakovaně kladné zkušenosti!

• nevidím žádnou
    • zboží bylo skladem (nyní je dostupnost 2-5 dní), zaplaceno do druhého dne, přišlo několik automatických emailů o potvrzení objednávky atd. a od doby co přišel email s potvrzením přijaté platby, již žádná komunikace ze strany obchodu (resp. p. Bílka)
    • telefon nedostupný

bohužel ač nerad nakupuji s platbou předem, tak se mi ještě nestalo, že bych zboží zatím nikdy neobdržel, ale tady potom co se nic nedělo a stále neděje, tak nyní čekám jak to dopadne, neb jsem raději odstoupil od objednávky a zažádal o vrácení peněz, protože jsem si buhužel dodatečně přečetl několik dost podobných-nelichotivých zkušeností v různých recenzích (tady na heurece, na zbozi.cz apod.)

• V mém případě rozhodně rychlost a kladný přístup k zákazníkovi
    • Výborná komunikace
    • Rychle obdrženo a super zabaleno

Rozhodně doporučuji!

• Zboží jsem zaplatila předem, je to už měsíc, na kontaktní mail nikdo nereaguje, telefon buď nikdo nebere, nebo je odpojený. Nenechte se napálit tak jako já. Nemám peníze ani zboží. Pán zřejmě dobře vydělává na důvěřivých lidech.

Pokud nechcete přijít o peníze, obloukem se jim vyhněte!

• Vse super, rychlost dodani a ochota. GLS sice zbozi rozmlatilo, ale prodejce tuto situaci ihned vyresil, a obratem na svoje naklady zaslal nove. Chvalim a doporucuji.
    • žadne neni.

Snad jen bych doporucil zmenit prepravce, ale to si clovek nevybere. Prepravni spolecnosti se k zasilkam neumeji chovat, a neuvedomuji si, ze zakaznik za to plati nemale penize.

• Ochoda, rychle vyřízení a doručeno do druheho dne, i ted, kdyz je pred svatkama.
    • Rozhodne zadne neni.

Vsechno na jednicku, vsem doporucuji

• - ceny
    • - rychlost

Obchod mohu doporucit i ostatnim.

• přehledný web
    • zajímavý sortiment
    • skvělá komunikace
    • dobré ceny

Určitě doporučuji!

• Již po druhé jsem si objednala zboží a jsem nad míru spokojená.Neřeší se tady cena objednaného zboží s možností doručení jako jsem to zaznamenala jinde,kde mi bylo zděleno,že cena doručení převyšuje cenu zboží a proto mi nemůže být vyhověno.

Jeden den jsem objednala,druhý den mi byla zakázka doručena.Jsem velmi spokojena.Tento obchod bych všem doporučila.

• Objednal jsem si v pátek a v pondělí jsem to mnel doma jsem moc spokojenej vřelé doporučuji

Spokojenost

• Kvalita zboží

Pěkné zboží za ještě pěknější ceny. Obdarovaný bude mít velkou radost.

• Pohodova komunikace
    • Rychle doruceni

Nakup probehl zcela bez problemu. Priste se sem klidne vratim.

• skladovost
    • ochota

Obchod mohu urcite doporucit. Objednane zbozi jsem dostal hned druhy. Cast zbozi vratil v zakonne lhute, nahradni zbozi zaslano opet obratem.

• Určitě doporučuji.

Vše měli skladem a rychle odeslali. Nemohu nedoporučit.

• Před měsícem jsem přes tento internetový obchod objednala zboží, které však nebylo podle mých představ, tudíž jsem je následný den vrátila zpět. Po několika urgencí jak telefonem či emailem stále jen sliby o navrácení platby zpět. Ačkoli je to již skoro měsíc stále platba nedošla.Ještě jsem se s takovým laxním jednáním nesetkala v žádném obchodě!!!
    • Tento internetový obchod www.darlings.cz NEDOPORUČUJI

Obchod NEDOPORUČUJI

• Doporučuji

Naprosto super. Několikrát jsem musel komunikovat s tímto obchodem po emailu, a vždy téměř okamžitá odpověď. Zboží došlo v pořádku. Doporučuji.