• super cena
    • široký sortiment všeho možného:-)
    • chybí mi přehled mé vyřízené a nevyřízené objednávky i když mám registraci

zboži mi nedorazilo úplně celé, platila jsem předem, musela jsem to telefonicky urgovat, to ale hned napravili, ale stávat by se to nemělo:-)

• VYHODNA CENA A RYCHLE DODANI

S OBCHODEM I DODANIM ZBOZI JSEM BYLA SPOKOJENA

• dá se zaparkovat před výdejnou zboží ve dvoře
    • rychlé obsloužení
    • bylo by dobré kdyby se zboží dalo odzkoušet

• Přehledný výběr zboží
    • Přesný popis zboží
    • Dodávka zboží až do domu
    • Platba při převzetí zboží

Velký výběr kvalitního zboží za přijatelné ceny.
    Nízké poštovné
    Spolehlivá doprava
    Moje zkušenosti s obchodem jsou výborné
    Tento obchod bych známým doporučila, protože nakoupí v klidu z domova, komunikace je výborná a dodání spolehlivé a perfektní.

podle potreby budu zde i nadale nakupovat

• mohu nakupovat klidně doma

spokojena

• Upřednostňuji osobní odběr zboží, tak jsem byl rád za tuto možnost přes Uloženku.
    • Trošku mě mátly internetové stránky při sestavování objednávky. Nejsou interaktivní podle zvolených možností - viz nutnost vyplnit dodací adresu, když jsem zvolil osobní odběr.

• přehledný aktuální stav zboží na skladě
    • asistence na telefonu
    • objednávku jsem před expedicí změnil - bez problémů přijato a odesláno podle pozměněných požadavků

nákup proběhl stadardně a bez problémů

• OBJEDNÁVKA Z DOMOVA,ŽÁDNÝ SPĚCH.
    • Ojednané zboží o dost nižší cena než v obchodě.

• Zboží sice dorazilo včas, ale obaly byly pomačkané, jak kdyby to někdo vytáhl z popelnice. Jelikož to byl dárek, tak jsem se dost styděla to vůbec předat.

Reakce obchodu Dárky z netu

velice se omlouváme za způsobené potíže. Pokud nejste se zboží spokojena, máte samozřejmě nárok na reklamaci s tím, že veškeré náklady na reklamaci Vám budou proplaceny , nebo k Vám zašleme kurýra, který zboží vyzvedne. Zboží před odesláním pečlivě kontrolujeme, pokud dojde během přepravy k poškození zboží, stačí se na nás obrátit a celou záležitost vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem Jakub Štěch

Dárkyznetu.cz

• přijatelné ceny
    • nedostatky ve sdělení, kdy přesně zboží dorazí

• ceny

Hledala jsem na internetu lampiony štěstí za nejnižší cenu a tady jsem je našla za výhodou cenu.

z boží je vadné, autíčko nefunguje, budeme ho reklamovat

Reakce obchodu Dárky z netu

mrzí nás, že je zboží nefunkční. Prosím napište nám na e-mail: [email protected] a my reklamaci obratem vyřídíme.

S pozdravem Jakub Štěch
    Dárkyznetu.cz

• rychlost dodání
    • dobré ceny
    • nelze zaplatit platební kartou online

• Nevýhoda - není možné sledovat zásilku předanou dopravní společnosti.

• spolehlivost dodávky

byl to jediný obchod, který garantoval dodání zboí v daném - kritickém termínu, mezi svátky, dodání do Silvrstra

• nákup z domu
    • líbilo se mi zboží

nevím,líbil se mi

Celkem v pohodě. Objednávala jsem přes Zapakatel, který nabízel možnost odběru v HK. Bohužel tato možnost pak v obchodě už nebyla. Řekla bych, že se dvě firmy nějak špatně domluvily. Komunikace pak v obchodě byla naprosto bez problémů, příjemná, ochotná a doprava rychlá /musela jsem si však za ni připlatit/. Vzhledem k tomu, že za zmíněné potíže tento obchod nemohl - DOPORUČUJI.