• Dobrá cena, rychlost.

Spokojen

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkuji vřele za krásné hodnocení na služby e-shopu DárkyHry.cz a je pro nás závazkem do dalších let.
    Velmi mne těší, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Naši nabídku neustále rozšiřujeme - sledujte nás i nadále. U nás si každý přijde na své, od kreativní duše po milovníka společenských her či skládání puzzlí.

Přeji spokojenost s vámi vybranými dárky a těším se na viděnou na našich stránkách www.darkyhry.cz
    Ostatně, každý den si zaslouží někdo v našem okolí malou pozornost (svátek, narozeniny či výročí), pro každého se u nás něco najde.
    Tým eshopu DárkyHry.cz

Má zkušenost s tímto obchodem je výborná můžu jen doporučit

• Rychlé vyřízení objednávky

Tým eshopu DárkyHry.cz

se čtyřlístkem zatím, pochopitelně, zkušenosti nemáme, ale objednávka, nákup i doprava proběhla naprosto v pohodě

Tým eshopu DárkyHry.cz

• U nás v Ji jsem tyto růže s barvoměnou marně leta shaněla
    • Nesdílí v Jihlavě,

Žádný problém, tedy jsem nepotrebovala s timto obchodem nic řešit, vše o.k.

• super

Tým eshopu DárkyHry.cz

Opětovný nákup, jako vždy vše bez problémů

Dobrý den Jano,

Tým eshopu DárkyHry.cz

Velká spokojenost a dodání objednavky

Celková spokojenost.Rychle dodání.

• Vše ok spokojenost.

Tým eshopu DárkyHry.cz

rychlost dodání a super cena

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Rychlé dodání, komunikace, výběr zboží
    • Žádná není

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Rychlost dodání, možnost osobního vyzvednutí na výdejní místě

Tým eshopu DárkyHry.cz

Hezké zboží a velmi rychlé vyřízení objednávky.Rozhodně doporučuji

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Bohužel kvalita zboží nestojí za nic...

Tým eshopu DárkyHry.cz

• rychlost dodání objednaného zboží

• Rychlá expedice objednávky
    • Super komunikace