• nejlevnější nabídka
    • vyhověli mi při vrácení zboží
    • Nepřehlednost webových stránek.
    • Nepřesné informace o produktech.
    • Špatné fotografie výrobků.

Sháněla jsem dárek pro bratra. Zde byl cenově nejpřijatelnější. Ale bohužel na webu špatně popsaný a se špatnou fotografií. Po následné emailové komunikaci, kdy mi bylo řečeno, že za kompletní zboží bych si musela ještě připlatit, jsem se rozhodla výrobek vrátit. Naštěstí mi bez problému vrátili zpět peníze v plné výši. Za vše se omluvili, proto i přes špatnou zkušenost obchod doporučuji.

• Skvely servis a darky. Rychle dodani.

• O nedostupnosti zboží mě informovali až několik dní po objednávce. Přestože zboží mělo být připraveno do 24 hodin.

• Obchod se tváří, že má zboží skladem a to nemá. Produkt, který jsem si vybrala, nejenže neměli, ale k jeho dostupnosti mi napsali: Naskladnění tohoto produktu v nejbižší době neočekáváme. Takže dárkyhned.cz znamená počkejte si až někdy naskladníme.

Nedoporučuji.

• Osobní odběr
    • Možnost nákupu i osobně
    • Zboží vypadá na obrázku větší

Zajímavé dárky
    Rychlé vyřízení objednávky

• zajímavé zboží
    • kamenný obchod v centru

OK

?

• Zajímavý sortiment
    • Dobré ceny
    • Inteligentní komunikace
    • Volba dopravní společnosti
    • Relativně vysoká cena za dopravu

Objednávala jsem zboží,které v našem městě měli v kamenném obchodě za téměř trojnásobek ceny; zvolila jsem platbu převodem, kterou svévolně prodejce změnil na platbu na dobírku s oddůvodněním, že chce zaručit dodání do Vánoc. To byl dobrý nápad, jenom bych pro příště uvítala možnost volby :-) Od dopravní společnosti přišla pouze sms s oznámením doby doručení bez bližší identifikace zásilky, kterou v množství předvánočních objednávek nebylo možno přiřadit dané objednávce, a když jsme v danou dobu nebyli doma, dopravce byl velmi nerudný... Jinak obchod bez komplikací, za mě jednoznačné doporučení.

• zajímavý sortiment
    • málo informací o produktech

doporučuji, mají pěkné věci:-)

• Objednala jsem, byl mi poslán mail, že do druhého dne dostanu pokyny k platbě, nestalo se tak. Kontaktovala jsem vás znovu, omluva - prý to pán vyřídí a už se nikdo neozval. Naprosá nespolehlivost.

Nedoporučuji, nespolehlivost.

Reakce obchodu DárkyHNED.cz

moc se omlouváme, ale z důvodu velkého shonu Vám nebyla zálohová faktura zaslána ihned, ale s několikahodinovým zpožděním, za to jsme se i omlouvali. Pokud jste fakturu doteď nedostala, tak se podívejte prosím do spamu, jelikož byla po omluvě hned zasílána. Děkuji

• Rychlé dodání.
    • Nemám zkušenost.

Dobrý.

• spolehlivost, rychlost dodávky, kvalitně zabaaleno
    • nevím momentálně o žádných

solidní, spolehlivý, rychlý int.obchod-doporučuji !

• ?

ochota, v dnešní době neobvyklá, díky za to

• pohodlné nakupování
    • nevidím žádné

doporučím

• nemusím nikam jezdit a shánět vše mi přijde,domů.
    • žádné slabiny pro mne nemá.

s obchodem jsem moc spokojená a doporučila bych ostatním kupujícím.

• SPATNE ZABALENE KREHKE ZBOZI ulomeny stojan

zboží poškozené ULOMENE ZE STOJANKU NEPOUZITELNE a Mikuláš kvůli tomu byl cely velké FOPA

Reakce obchodu DárkyHNED.cz

tak to nás mrzí a samozřejmě vrátíme všechny peníze. Bohužel ale od vás neevidujeme žádnou reklamaci. Nemůžeme ručit za přepravní společnost a omlouváme se za její doručení. Ozvěte se a vše vyřešíme. Děkujeme.

• vyzvednutí v kamenném obchodě, dobrá dostupnost obchodu