• Dobré ceny
    • Bleskové dodání

• objednávka vyřízena v pořádku
    • zboží oproti jiným nabídkám za výhodnější cenu
    • trochu delší dodací lhůta , ale předem upozorněno

S obchodem a jeho službami nemam žádný problém. Zboží, které mi ale došlo, není co se týče kvality uspokojive. Čínské papírové odlitky vojacku cca 200ks úplně k ničemu. Velikostně odlišné od ostatních 5 cm vojáčků - o cca polovinu menší a tloušťky 1 mm- různě pokrouceno. Zbytek ujde, pokud si s tím dítě nehodlá hrát. Křehké plasty.

Byl to můj první nákup a vše proběhlo v naprostém pořádku. Bleskové dodání. Určitě doporučuji.

• Rychlé doručení, dobře baleno. Zatím nesestaveno.

• Rychlé dodání a dobrá cena.

• Svícen byl dodán v zuboženém stavu, špinavý. Špínu nelze odstranit ani vlhkým hadříkem, ani jarem. Nechci použít jiné čistící prostředky, abych tuto nádheru neponičila. Výrobek budu samozřejmě reklamovat. Nechápu, jak něco takového může firma vůbec odeslat.

Kvalita zboží hrozná !!!!!!!!!!!!!
    Jsem zvědavá, jak proběhne reklamační řízení.

Obchod proběhl v naprostém pořádku, doručení bylo fakt rychlé, až bleskové :) takže 100% spokojenost, není co řešit.

• Zboží přišlo o 2 dny dříve

• Vše OK.

Velká spokojenost přesně podle očekávání děkuji

• Spokojen

Velice rychlé a příjemné jednání s obchodem.

Obchod deklaruje zboží skladem, po vytvoření a uhrazení objednávky Vám přijde e-mail, že na zboží budete čekat 7-10 pracovních dní. Nyní čekám na vrácení peněz ze zrušené objednávky a obchod nereaguje na e-maily. S penězmi se asi mohu rozloučit...První a poslední zkušenost.

Reakce obchodu Darkovo.cz

Vážený zákazník,

veľmi nás mrzí vaša negatívna recenzia. V žiadnom prípade sme pri tovare nedeklarovali skladom preto vás aj o tom systém informoval. Objednali ste si dve položky z ktorej jedna naozaj bola skladom ale druhá bola na externom sklade. Je potrebné pozerať na skladovú dostupnosť oboch produktov. Pokiaľ by produkt bol skladom systém vás neupozorní na dodanie 7 pracovných dní. O peniaze ste v žiadnom prípade neprišli sme na trhu viac ako 14 rokov a záleží nám na spokojnosti klientov. Vrátenie peňazí je istý proces a nejde to zrealizovať okamžite. Ekonomické vám peniaze včera vrátilo a už to máte na účte. Vzhľadom nato že ste to platili kartou tak sme transakciu vrátili na kartu cez ktorú to bolo zaplatené. Preverili sme aj to prečo vám nebolo odpísané, to sa naozaj stalo začo sa vám veľmi ospravedlňujeme, pracovník ktorý váš email riešil to posunul na ekonomické a považoval to za vybavené. Pracovníka sme na uvedenú skutočnosť upozornili.

S pozdravom Miroslav Šlosár
    konateľ spoločnosti

• Moje zkušenost s obchodem byla tato první, a jsem maximálně spokojený.

• Velice ochotne pri objednavani

• Obchod komunikuje se zákazníkem pokud ,zboží je vyprodáno.

• Výběr
    • Rychlé zpracování objednávky

Přišel mi výrobek bez návodu, psala jsem email s žádostí o doplnění a již druhý den jsem měla kompletní údaje k dispozici. Ochotní, rychlí, vřele doporučuji. Svobodová,Stod