• Mají zboží, které jinde jen slibují.
    • Super komunikace.
    • Žádné.

Již jsem zde nakupoval a byl jsem
    mile překvapen a nyní zase zde nakupuji.
    Mohu doporučit a chválím přístup této firmy.

• Nestandardní sortiment skladem.

Reakce obchodu darian.cz

Postupne bude pribúdať ďalší neštandardný sortiment ako ja štandardný. Všetko čo fotograf/kameraman potrebuje.
    Ďakujeme za dôveru aj keď sme zo Slovenska ;)
    Marián Jakubek

• Bezva ceny
    • nevím, nic mě nenapadá

Určitě se na www.darian.cz budu vrace

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme ;) AK by ste niečo potrebovali - volajte na +421 911 92 72 52, alebo píšte na [email protected]
    Za darian prajem pekný deň. Marián Jakubek

• bezkonkurenční nabídka ThinTankPhoto v ČR a SR
    • výborná osobní komunikace
    • nefunguje přehled o reálné dostupnosti zboží neaktualizují dostupnost zboží na webu

S výhradou zajímavý a snaživý dodavatel atraktivního zboží. Osobní komunikace bezproblémová, funkční. Doručování InTime nic moc, ale nakonec OK.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za dôveru aj dotaz pane.
    "Přehled o reálné dostupnosti zboží" bude v roku 2016 funkčný ako aj mnoho nových funkcií v novom eshope.
    Ostaňte nám verný. Marián Jakubek

• skvela komunikace a informovanost zakaznika
    • skvele ceny

Zbozi z darian.cz jsem vybral kvuli jeho cene, levnejsi o cca 15% nez v ostatnich obchodech. Velice me prekvapila skvela komunikace, kdy jsem byl prubezne informovan o stavu objednavky (me zbozi nebylo skladem).

Nevim jak to bude s pripadnymi reklamacemi na slovensko, ale vzhledem k typu zbozi si myslim ze zadne reklamace nebudou.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za pozitívnu reakciu.

S reklamáciami na Slovensko nie je problém. Jediný rozdiel je výška poštovného na Slovensko.

Nehovoriac o tom že predávame kvalitné produkty s minimom reklamácií :) Tiež pripravujeme sklad v Českej republike aby sme boli bližšie k Vám.

Prajem pekný deň. Marián Jakubek.

• výborná komunikace
    • kvalitní zboží vhodné i pro profesionály
    • dostupné zboží od profi značek, které na českém trhu jinde neseženete

Do kontaktu s tímto obchodem jsem se dostal při shánění výrobků ThinkTank a jsem spokojen s komunikací i dodaným zbožím.

Darian je sice menší obchod proti Megapikslám a ŠkoděFotek, ale zaměřuje se na značkové zboží profesionální kvality, což u menších obchodů není zvykem (často je to levná Čína). Takže i když ceny nejsou ve srovnání s neznačkovou "Čínou" nejnižší, dostanete opravdu kvalitní zboží, které dobře poslouží a vydrží dlouho.

Ceny by se sice daly považovat při prvním pohledu za nevýhodu, ale odpovídají cenám, za které se stejné vybavení (např. ThinkTank) prodává na Západě. A je třeba si uvědomit, že se jedná o výbavu, která splňuje požadavky profesionálního použití a odpovídající kvalita zpracování, použité materiály a užitná hodnota prostě něco stojí.
    Uvedu příklad, který asi známe všichni - prakticky každý fotograf si na začátku svého focení pořídí levný stativ za 500,- s pocitem, že koupil dobře. Ale po čase zjistí, že je ten levný stativ jen na zlost, hodí ho do kontejneru a koupí si pořádný, kde je cenovka o dost výše.
    A stejné je to i u dalšího vybavení. Zde opravdu platí, že šetření na špatném místě znamená, že zaplatíte ve výsledku dvakrát.

Takže do tohoto obchodu půjdu ve chvíli, kdy budu chtít vybavení, od kterého očekávám, že je budu často používat a čekám, že mi také vydrží dlouho.
    Přiznejme si to na rovinu - západní země si z nás udělaly smetiště, kam posílají druhořadé zboží, které u nich není možné prodat.
    Darian se snaží jít jinou cestou, dostat na trh v ČR a SR zboží západní kvality a seženete zde i "lepší" značky, které se do ČR běžně nedováží.

Vážený SpookY,

veľmi pekne ďakujeme za pekné slová. Je to pre nás výzva a sme radi že sú fotografi, ktorí majú radi kvalitu.

Za fotoobchod Darian prajem všetko dobré. Majo Jakubek

• Doporučuji. Komunikace na výbornou, odpovědi na dotazy rychlé. Snaha vyjít zájemci vstříc.
    • Potřebovala jsem fotobatoh, nebyl skladem, byl mně poslán přimo ze skladu domů.
    • Byl to můj 2. nákup a doporučuji.

Jednoznačně doporučuji. Mají skladem produkty Think Tank, které nikde v ČR neseženete.
    Ochotní, snaží se vyjít vstříc.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme. Máme skladom nie len ThinkTank ale väčšinu predávaného sortimentu.

• Velice rychlé jednání,ochota poradit při nákupu,rychlé dodání zboží,které přišlo v perfektním stavu.

Nakupoval jsem pouze jednou,jsem velmi spokojen.Nakoupil jsem zboží které nikde jinde neměli.

Obchod veluce vstricne komunikuje

• Rychlost, komunikace, cena.

• Rychlost, komunikativnost, spolehlivost
    • nic ...

Celkově jsem velmi spokojen, obchodníci komunikovali okamžitě, zboží přišlo poštou velmi rychle a bylo dobře zabaleno

• tovar skladom
    • prijemna komunikacia
    • tovar dorazil v takom case, ako bolo deklarovane
    • dobra volba kuriernej sluzby

Celkova spokojnost

• vyborna komunikace a domluva
    • velky sortiment a dostupnost zbozi
    • slusna cena
    • osobni pristup k zakaznikovi

Osobne jsem nakupovala profesionalni vybaveni v Darian, sehnali mi zbozi i mimo nabidku eshopu, vyborna komunikace a pristup k zakaznikovi. Cena byla srovnatelna s CR, nicmene po zkusenostech z jinych eshopu, byla volba pro SK dodavatele kvuli ochote pomoci zakaznikovi, vyborným zarucnim podminkam a celkove slusne komunikaci. Doporucuji!

• výborná komunikace
    • krásný kamenný obchod na Slovensku
    • široký sortiment nabízeného zboží
    • dodací doba

Vynikající lidský přístup, i když jsem kupoval jenom drobnost. Od té doby se z toho stal "můj obchod".

Doporučuji!

• dokonalá komunikace
    • velmi dobře zpracovaný e-shop
    • slušné ceny
    • perfektní dodací lhůta a nízké poštovné (i přesto, že zboží šlo z SK)

Důvod objevu obchodu a následného nákupu byl ten, že jsem chtěl stativ co nikde v ČR není k dispozici (3 legged thing). Byl sem odkázán na obchod přímo výrobcem stativů a následný nákup proběhl k mé naprosté spokojenosti. Ty stativy jsou mimochodem velmi dobré.

Obchod bych doporučil bez váhání, upřímně bych si přál, aby se české obchody chovaly k zákazníkům aspoň z půlky tak dobře.

Reakce obchodu darian.cz

Děkujeme za doporučení, kterého si velmi vážíme.

• Skvělá a ukázková komunikace kdy obchodu je jedno za kolik budete nakupovat. dotaz byl zaslám v sobotu a ještě ten den zodpovězen. Neváhal bych zde nakoupit

Doporučuji, obchod nabízí skvělé zboží za velmi dobré ceny. Komunikace je naprosto perfektní a pokud zde budete nakupovat budete si opravdu připadat jako vážený zákazník

Reakce obchodu darian.cz

P. Fröhlich. Budeme se snažit to zlepšovat :)

• NIC
    • Nebezpečné, nejspíš Vám zboží vůbec nepřijde jako mě

Neoriginální - bez sériových čísel, nejisté, problém se zárukou.

Reakce obchodu darian.cz

děkujeme za Váš komentář.
    V záporech uvádíte, že zboží nedorazilo a následně upozorňujete na to, že zboží je bez sériových čísel a s problematickou zárukou. Neprotiřečíte si?
    Pozn. Všechna sériová čísla jsou udávané na produktech a zároveň také na faktuře objednávky. Všechny produkty podléhají zákonem stanovené záruce.
    S největší pravděpodobností se jedná o recenzi za účelem poškození a pošpinění dobrého jména e-shopu www.darian.cz.
    V případě pochybností nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].
    Tým Darian.cz