• Maximální spokojenost, dostatečný výběr, rychlost, spolehlivost . . . . .

Super obchůdek....

• Komunikácia so zákazníkom.
    • Vysoká snaha zabezpečiť dopytovaný tovar.

• Zajímavé zboží

Obchod byl blízko mého bydliště, proto vše bylo OK.

Nejprve mi zbozi dorazilo poskozene. Reklamace probehla skvele, komunikace na jednicku, obratem poslali novy kus a pri predani prevzali zaroven poskozene. V teto tezke dobe velmi prijemna zkusenost.

• rychlost dodání

• zboží místo 1-3 dny přišlo po týdnu
    • bez udání důvodu mi byl zaslán jiný produkt
  • Zásilku jsem dosud neobdržela, a proto nebudu nic hodnotit. Naléhavě urguji její dodání !!!

• Výdej nedaleko od místa bydliště.

• Možnost gravírování - vypadá skvěle

Vše bylo doručeno včas a k mému překvapení i všechno zboží v reálu odpovídalo tomu na fotkách. Což žel u jiných shopů opravdu říci nemohu. A za to jsem velmi vděčná. Tímto se pro mne tento obchod stává důvěryhodným. Děkuji. MB

rychlá reakce, bezproblémové doručení

Nepříjemné, že nelze platit kartou, tím se doba dodání relativně dost protáhla , jinak vše v pořádku, zboží dorazilo v očekávaném stavu

nákup proběhl bez problémů

• platba předem na účet
    • přijde Vám info email, že 28.2. Vám produkt odešlou, ale nestane se tak
    • od 6.3. do 10. 3. Vám neberou telefon, nereagují
    • komunikace ze strany obchodu nulová
    • když je nebudete sami uhánět, neozvou se, protože peníze už mají na účtě

Objednávku v obchodě jsem udělala 18.2. a za 2 dny přišel email, že zboží 28.2. odešlou. Protože se v následujících dnech nic nedělo, zkoušela jsem volat na číslo uvedené na stránkách. Od 6.3. do 10.3. to nikdo nezvedal. Nakonec 10.3. večer přišla sms, že následující den ráno zavolají, to se nestalo. Namísto toho přišel 11.3. email, že udělali chybu a zboží neodeslali, ale že 17.3. ho tedy údajně odešlou.
    Zároveň jsme se dne 11.3. v poledne konečně někomu dovolali, konečně to někdo zvedl, ale odmítal se s námi bavit, jen řekl, že objednávku teda zruší a zavěsil. Následně za 5minut přišel email, že se omlouvají, že zboží nemají ani u dodavatele a následně přišel email se stornem objednávky.

• Zákaznický servis

Z tohoto obchodu již objednávat jistě nebudu. Bylo mi sděleno konkrétní datum, kdy moje zboží opustí jejich sklad nicméně jsem od nich týden od údajného odeslání položky nedostala žádnou zprávu i přes to, že jsem se sama dotazovala, co se děje.

• Dorazí až domů,bez starostí.

• profesionální zpracování objednávky

Maximální spokojenost, rychlé dodání, tričko je kvalitní a zabalené v dárkovém balení. Dárek udělal velkou radost. Perfektní :)

Skvělá spolupráce hodně jsou ochotní.