• výběr zboží (5)
  • dárky navíc (5)
  • ochota (4)
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 3 týdny

Rychlá dodávka a vše v pořádku

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 týdny

U zbozi bylo uvedeno odeslani na druhy den. Uz mi prisli 2 emaily, ze sa zbozi oneskori. Celkova dodacia doba cca 3 tyzdne.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 týdny

Vše proběhlo jak má být. Rychle a bez komplikací

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

Zboží zatím nepřišlo a ani nejsem informovaná o stavu objednávky.

spolehlivost.

spokojenost

• Ochota při reklamaci
    • Při přepravě došlo k poškození, ač to není chyba obchodu, nepotěšilo to před Vánocemi.

Díky za perfektní dárek, škoda toho rozbitého půllitru, jinak rozhodně doporučuji! :)

Tovar neni dostupny .

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

• Rychlost dodání, komunikace. Dostala jsem i vánoční dárek.
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

• Obchod za to nemuze, ale dopravce zasilku rozbil a tak mi zbozi dodano nebylo.

• Nevim

Zboží objednano 8.12. Vyexpedovano 14.12. Bohužel zboží do vanoc nedorazilo i přes ujištění že zboží doručí behem 1-2 dní doprava katastrofa

Výhodná cena, výběr.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

Objednal jsem vystavené zboží. Chodily e-maily s termíny a v posledním objednávku zrušili. Z mého pohledu nemají přehled o dostupnosti svého zboží.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

• Velice ochotné, rychlé a milé jednání. Objednala jsem sadu piv a chybou přepravce se jedno rozbilo. Během jednoho dne jsem s firmou vše vyřešili a byli tak vstřícní a chápali moji pozici, jelikoz šlo o Vánoční dárek, že mi stihli poslat pivo nové a stihlo se vše do Vánoc. Děkuji tímto moc firmě.
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

13.12. jsem objednavala darek pro babicku kde mi bylo odpovezeno ze 18.12. ma byt objednavka expedovana,v ten den mi napsali ze te vec byla vyprodana i kdyz v dobe objednani byla skladem,zbyvaly 3 pracovni dny kdy by mi posta stihla neco dorucit,tak jsem nakonec musela najit darek v jinem obchode,takze nespokojena

Doručené věci jsou krásné, určitě udělají radost. Obchůdek proběhl na 1. Děkuji

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

• Rychlé dodání i mezi svátky

• Rychlost, dobrá komunikace
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

Rychlé dodání v perfektním obalu

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

Dne 8.12.2018 mi bylo emailem sděleno že mi balíček s vánočním dárkem odešlou 17.12.2018. Dne 19.12.2018 mi bylo sděleno že objednávku mi zkompletují 15.1.2019 a odešlou. Tudíž absolutní nespolehlivost, pět dní před vánoci musím přemýšlet o jiném dárku.