Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 týdny

• Hodne zbozi za prijatelne ceny
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 3 týdny

• Přehledný web
    • Dobra inspirace :-)
    • Doporučuji!
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 4 týdny

• Vhodné pro prvňáčka.

Dobrá pomůcka.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 1 měsícem

Rychlá dodací lhůta.Vše dorazilo v pořádku.Komunikace super.Všem vřele doporučuji.

• Rychlé a vyřízení objednávky

• rychlé vyřízení

• rychle,bez problémů

Spokojenost

• Super komunikace, vstřícnost

Byl jsem maximálně spokojený, špičková komunikace a vstřícnost při řešení zakázky. Velmi kvalitní výrobek.

Velký výběr

Rychlé dodání....

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

• Vyberu dárek z pohodlí domova

• Dlouha doba dodani
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

• Perfektní vyřízení objednávky. Skvělá komunikace, rychlé dodání, široká nabídka zajímavého zboží za příznivé ceny.

NAPROSTA SPOKOJENOST.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

• Nabízejí produkt, který nemají v nabídce.
  • nakoupil v obchodě Dárek.cz před 2 měsíci

• Krabice ve které mi zboží přišlo byla omotaná izolepou s velkým nápisem DÁREK Potom už je tomu pro koho je dárek směřovaný jasné, že je to asi pro něj...

s panenkou jsem spokojena

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 3 měsíci

Obchod neměl 2 produkty skladem a dodávka nebyla v blízké době možná. Za tuto skutečnost se omluvil. Další produkt byl dodán poškozený, reklamace byla kladně vyřízena.

• nakoupil v obchodě Dárek.cz před 3 měsíci

seru na to, kilo za doruceni do tri dnu a porad cekam jak parek, kilo cementu do gati tak leda

Bohužiaľ moja skúsenosť je negatívna. Objednala som 3 položky - kostým Frozen, lak na nechty pre dcerku a čajníček. Zaškrtla som, že chcem tovar doručiť naraz. Navyše som doplnila požiadavku, že chceme len lak na nechty, žiadnu inú variantu. Emailom mi moju žiadosť potvrdili. Nakoniec ale odoslali balík bez šiat Frozen. Email s informáciou, že kostým je vypredaný, prišiel až dodatočne. A na moje veľké prekvapenie nakoniec nebol v balíku lak na nechty ale farba na vlásky. Dcérka sklamaná a moja peňaženka ľahšia. Nakupujem cez internet často, ale takto negatívnu skúsenosť som ešte nemala.