• Kabelka se nakonec líbila
    • Doručena špatná barva

Přítelkyně si vybrala černou kabelku, doručena byla červená… Nakonec se jí líbila, tak si ji nechala, nicméně tohle by se opravdu dít asi nemělo…

Velká škoda, že už paní Dara nešije nové modely. Moje nejoblíbenější řada s novinovým motivem zašla na stáří, bohužel už se nevyrábí. Naprosto mi vyhovují všechny modely a nahrazovala jsem kus za kus. Věřím, že se jednou obchod vrátí v plné síle.

• Velmi rychlé dodání
    • Krásné a kvalitní zboží

Super.

Dobrý den, velice děkujeme. Ať vám Dara bagska dělá radost.

• kabelky jsou krásné, originální, perfektní zpracování
    • špatná zkušenost s doručováním - příště vybrat jiný způsob než Zásilkovnu

• Vstřícný přístup

Dobrý den, velice děkujeme. Ať vám Dara bagska dělá radost.

• Krásná a kvalitní kabelka.

Reakce obchodu Dara bags

Krásný den, velmi děkujeme.

Ruční výroba od jedné švadlenky přímo v ČR. Krásná kvalitní práce.

Děkujeme:)

• Kvalita provedení
    • Komunikace obchodu

Reakce obchodu Dara bags

Děkujeme za milé hodnocení.

bylo slíbeno doručení cca do měsíce, doručeno bylo dříve, za co jsem byla moc ráda

Reakce obchodu Dara bags

Děkujeme, ať vám zboží dělá radost .:)

Krásné kabelky,super přístup děkuji

• Kvalitní výrobky spolehlivá firma

Velmi děkujeme.

Nakupují několik let. Kabelky,klíčenky, peněženky. Vydrží dlouho a jsou opravdu krásné. Doporučuji.

Reakce obchodu Dara bags

Děkujeme, máme velkou radost.

Skvělá komunikace

• vysoká kvalita

Kabelek Dara bags mám několik, jsou vysoce kvalitní, drží roky bez ošoupání, stále udržují hezký vzhled. To, že jich mám více a uvítala jsem , že obchod začal opět s prodejem, mluví samo za sebe.

Reakce obchodu Dara bags

Děkujeme za milé hodnocení. Velmi si toho vážíme.

• Na RD jsme střádala finance k pořízení druhé kabelky a zamrzelo mě ukončení provozu - po obnově objednáno a jsem opět moc spokojená
    • Oceňuji českou výrobu a zároveň snesitelnou cenu
    • Musím šetřit na další - velký výběr typů kabelek

Tento typ kabelky jsme vybrala jako univerzální/sportovně elegantní, vše provedeno precizně, lekce fungující zipy… Šetřím na další :-)

• sázka na jistotu

Opakovaný nákup, spokojenost.

Děkujeme moc :)

• Torebka bardzo ładna, starannie uszyta. Dostawa została zrealizowana wcześniej niż się spodziewałam. Jestem bardzo zadowolona

Torebka bardzo ładna, starannie uszyta. Dostawa została zrealizowana wcześniej niż się spodziewałam. Jestem bardzo zadowolona. Polecam !

Děkujeme :)

Kabelka je pěkná, i když předchozí kus, který jsem měla (stejný model) se mi líbil víc. Má pěkný vzor na přední straně, vzadu je ale jen hladká koženka, která vypadá tak nějak obyčejně.
    Uvnitř je velmi hrubá látka šeredné khaki barvy, to mě hodně zklamalo. U minulého kusu byla vnitřní látka hladká, "sametová" a ve stejné barvě jako kabelka.
    Také nafocení kabelky neodpovídá úplně reálu, úchyty na dlouhý popruh kabelky jsou dost rušivé, nenechala bych si je tam dát, kdyby bylo nafoceno reálně, dlouhý popruh nebudu využívat.
    Škoda, trochu zklamání, první kabelku jsem si vybírala v obchodě, napodruhé jen na internetu a už znovu nekoupím. Snad aspoň vydrží pár let jako ta předchozí.

Reakce obchodu Dara bags

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojená. Smažíme se vše fotit, možná u nějakého produktu chyběla fotografie. Ale na e-shopu se snažíme i o fotografie přímo na modelce, pro lepší představivost. Budeme se snažit fotit detaily ještě více. Děkujeme za připomínku.

Překrásná kabelka, kvalitní zpracování.

Děkujeme:)