• Žiadna
    • Tovar, čo píšu že majú skladom v skutočnosti nemajú
    • Otrasná kominukácia
    • Neodporúčam

• Nie je ziadna
    • Nikdy nenakupovať!!!!
    • Podvodnici

Vrátila som tovar a podala reklamáciu na odstúpenie od zmluvy. Ziadost prijali a tým to aj skončilo . Nemám tovar nemám peniaze. Telefón nikto nezdviha ( volala som asi milión krát) na maily neodpovedajú !!!! Tomuto obchodu sa oblúkom vyhnúť !!!!!!!!!

• Neprebratie reklamácie
    • Nekomunikujú po kúpe tovaru

Objednal som si v tejto firme (DAPEO) produkt, ktorí bol nefunkčný. Poslal som im produkt poštou na reklamáciu a tá sa mi vrátila po mesiaci naspäť. Tak že si ju neprebrali. NENAKUPOVAŤ!!! Podvodníci.

• Neprebratie reklamácie
    • Nekomunikujú po kúpe tovaru

• Slušný výběr
    • Dobré ceny

Po přečtení recenzí jsem měl smíšené pocity, jelikož jsem již měl objednáno, ale ..... v neděli jsem nakoupil, zaplatil kartou, v pátek zboží dorazilo, vše funguje, naprostá spokojenost. Jediná vada je využítí služeb společnosti zasilkovna.cz, díky které se proces dopravy z obchodu k zákazníkovi prodlouží min o 2 dny.

Takže za mě vše super. Klidně tu nakoupím příště znovu

Že odo mňa niekto pýta pod hrozbou vymáhania poštovné za nevyzdvihnutú objednávku, som zažil prvýkrát. Vyhnite sa im širokým oblúkom.

Podvodníci. Človeku to mohlo dôjsť už po tom, ako si vypýtali poplatok za ,,zaokrúhľovanie" .(Bohužiaľ, naivnému chudákovi to nedošlo) Wtf??? Prosím?? Už len za toto by mali byť súdení. Poslali nám,,hračkársku" kulmu na vlasy, okamžite sme túto umelinu zaslali späť, no a samozrejme - odpoveď žiadna, peniaze nikde. A majitelia tejto pseudofirmy sa vyvážajú na bavorakoch za naše ťažko zarobené peniaze :). Ak niekto ide podávať trestné oznámenie, rada sa pridám, podpíšem.

• žádná
    • Podvodníci
    • Na dodání zboží, které mělo být v balíku čekám už 3 roky, stejně jako na peníze, které mi mají vrátit za reklamaci.

Obchod jsem zkusila 1x a už nikdy více. Šok, byl, když se mi ozvali po letech, s nějakou trapnou nabídkou. Musela jsem napsat, že nějaké usmolené procenta slevy si můžou nechat, když mi vrátí co mi dluží, ale už se neozvali.
    Dospělý člověk, s takovým podvodem může počítat, ale já bohužel slíbila dceři dárky a dárky nepřišly, maminka přišla o peníze a v očích dcery hrozně klesla. Dvouleté dítě tohle nepochopí.

• Rozhraní internetového obchodu

Po přečtení komentářů níže, jsem se opravdu bála v obchodě nakoupit, ale riskla jsem to. Objednala jsem v pondělí 25.5.2020 a dnes 27.5. 2020 jsem balíček obdržela. Bylo v něm přesně to, co jsem si objednala, originálně zabalené a plně funkční. Děkuji za příjemný nákup

• okrádají!
    • nekomunikují
    • nevracejí peníze
    • klamavá reklama v době nouzového stavu prodávají výrobky, které ani nemají

V době, kdy začal v Čr nouzový stav a byla velká poptávka po ochranných pomůckách, jsem bohužel podlehla klamavé reklamě. Dapeo.cz uváděli na svém eshopu, že mají skladem antibakteriální gel. Gel jsem si objednala, bohužel po dvou týdnech mi přišel email, že bylo zboží vyprodáno a že mohu požádat o storno objednávky, případně si vybrat jiné zboží z jejich sortimentu. Objednávku jsem ihned stornovala a požadovala vrácení peněz. To se stalo před měsícem a půl. Dodnes se mnou obchod skrz email nekomunikuje. Za celou dobu mi zvedli telefon pouze jednou, to mi nějaká operátorka sdělila, že peníze odesílají. Dodnes peníze nepřišly. Obracím se tedy na Čoi a budu tento spor řešit dle mých zákonných možností.

• Zadna
    • Rozhodne nedoporucuji
    • Sproste jednani, arogance

Zbozi nemaji skladem, otresne dodaci lhuty. Kdyz jsem si zbozi z duvodu karanteny nemohla vyzvednout, prisel mi email kde stalo, ze kdyz neuhradim 55 Kc poštovné, předají to inkasni spolecnosti a budu platit 1000 Kc. V teto dobe kdy by meli lide drzet pri sobe, hyenismus nejvyssiho kalibru...

• Arogancia
    • Žiadna komunikacia
    • Vyhrážanie

Nič v tomto obchode nekupovať neseriozna firma nedoruci tovar a potom vymaha poštovné. Predáva same somariny a odrbava ľudí

• Hrozné jednání
    • Nekomunikace
    • Vyhrožování
    • Takový eshop nemá na dnešním trhu co dělat.

Zde si nic neobjednávejte !!! Zatím nejhorší e-shop se kterým jsem se setkal. Po zákazníku vyžadují zaplacení poštovného pod výhružkami vymáhání a různých pokut, podotýkám vše nezákonně. Na dotazy jsem dostal jednu povrchní a vysmívající se odpověď. nic zde nenakupujte - s takovým přístupem a jednáním bude e-shop brzy zrušen a nevyřídíte zde žádnou reklamaci a to už ani teď, měl bych strach, že produkty záměrně poškodí. Opravdu si zboží kupte radši jinde.

• Funkční objednávka
    • Veliká spokojenost
    • Skvělá komunikace

Byl to můj první nákup ale nemám co vytknout , rychle dodání, funkční objednávka bez poškození a hlavně za rozumnou cenu. Určitě doporučuji a rozhodně sem nenakupovala naposledy děkuju

• Nekomunikujú
    • Nevrátia peniaze
    • Nič neobjednávať

16.2.2020 sme objednali difuzér na dapeo.cz/sk 17.2.2020 sme ho zaplatili 24 eur v objednávkach si dokonca navyšujú platby difuzér stál 23,51 a museli sme podla objednávky zaplatiť 24 pre ich ,, zaokruhľovanie ,, odvtedy o nej nič nevieme na emaily nikto neodpovedá , peniaze nám neboli vrátené . Kiežby sme si recenzie prečítali skôr. Navrhujem všetkým aby sme sa spojili a podnikli právne kroky . A ostatných budem varovať všade kde sa dá aby si nič neobjadnali .

S pozdravom Harnišová.

• Nekalé obchodné praktiky
    • Nefunkčný tovar
    • Nevrátenia peňazí
    • Nulová komunikácia

V januári som objednal z Dapeo.sk (dapeo.cz) mini kameru. Kamera po doručení nefungovala, nedala sa zapnúť ani nabíjať.
    Infolinka spoločnosti je nefunkčná, na mailovú konverzáciu odpovedali povodne veľmi sporadicky nejaký zamestnanec Míša a Petr Bláha, ktorý mi stále písal že musím kontaktovať infolinku.
    Kameru som zaslal naspäť. Ubehlo viac než jeden mesiac, za kameru mi dodnes nevrátili peniaze. Naťahovali má štýlom: v pondelok pošle kolega ktorý vracia peniaze na Slovensko.... a podobne hlúposti. Na moje maily už nereagujú a peniaze stále neposlali.
    NEOBJEDNAVAT Z OBCHODU NIČ! Sú to obyčajní podfukari. Kiež by som si recenzie prečítal vopred...

• Rychlé doručení
    • Vyřízení reklamace

Zhruba týden před vánocemi jsem obdržel kulmu pro přítelkyni, kulma dorazila nefunkční a poškozená, už to jsou skoro 2 měsíce co byla kulma zaslána zpět a zatím jsme obdrželi jen spoustu e-mailů o tom že peníze za kulmu zašlou zpět ale bohužel žádné peníze zpět nedorazili po naší poslední důrazné upomínce se společnost dapeo odmlčela a už zhruba 9 dní jsme neobdrželi žádnou odpověď.

• přehledné stránky

Byl to můj první nákup, takže můj názor není úplně objektivní, ale nemám naprosto nic, co bych vytkla.

Jeden objednáno, druhý den dodáno :-)

• Výborná komunikace
    • Na stránkách byly poskytnuty veškeré potřebné informace, ohledně doby dodání

Jsem velmi spokojená,rychlé doručení zásilky