Dobrá komunikace s obchodem

• Skvělá komunikace

• vše v rychlosti a naprosté spokojenosti :)

Velmi dobra komunikacia, ochotna a mila pani Liskova na druhej strane.
    Dakujem za spolupracu. :)

Rychlé vyřízení objednávky. Jen mě zarazilo, že mi nedali vědět, kdy zboží dorazí a že je objednávka vyřízená. Rovnou mi volal dopravce, že je za půl hodiny u mě. Kdybych si to nenechala poslat do práce, kde jsem celý den, tak by tato neinformovanost představovala velký problém.

• - Široká nabídka
    • - Dostačující popisky i fotografie
    • - Přehledně zpracované

U firmy Respektu jsem postupně zakoupil již tři bio krby. Nikdy nebyl problém se mezi nabídkou krbů pohybovat a vybrat si ten správný, jak podle fotografií i podle popisků s parametry daného krbu. Při náhodné potřebě dotazu jsem vždy získal tu danou informaci co jsem potřeboval. Časové dodání každého krbu bylo přiměřené, bez pocitu "že to nějak dlouho trvá". Doprava kvalitní až na práh domu. S firmou Respektu jsem měl vždy jen ty dobré zkušenosti a má moje 100% doporučení.

velmi nespokojen z důvodů nedodání zboží které bylo objednáno 9.10 a do dneška 19.10 zboží nepřišlo

• S nakupem jsme byly velmi spokojeni. Pani nam pomohla vybrat variantu krbu cerna nebo nerez. Nakonec po zaslani fotografie obyvaciho pokoje nam byla doporucena cerna varianta krbu, ktera se vice hodi do naseho inerieru. Jeste jednou dekujeme za pomoc a skvely nakup!

• jenom plus

Spokojen.Doporučuji

• Velký výběr, dobré ceny, krátká dodací lhůta

perfektní

• Našla jsem to co potřebuji za přijatelnou cenu.
    • Uvádí nepravdivé informace u výrobků!!

Nákupu nyní teď docela lituji. S výrobkem nejsme moc spokojeni. To co bylo deklarováno na webu u tohoto výrobku, vůbec neodpovídá!

• Predava pumpicku na bio lih, ktora sa ale do od nich predavanych kanistrov nezmesti, takze je uplne zbytocna.

Poriadne si overte, co nakupujete obchod je schopny predat veci, ktore nesedia. Od obchodu predavajuceho nadstandardne zbozi by som to necakal.

• Hezké stránky
    • Spolehlivost

Spolehlivý eshop
    Doporučuji!

• rychlost a spolehlivost

velmi dobré

• - nejnižší ceny
    • - asi nejširší sortiment na trhu, mají jak drahé krby tak i levnější
    • - přehlednost eshopu
    • - hodně fotek zboží
    • - výborná komunikace (rozumí zboží, vždy mi poradili)
    • - vždy 100% kvalita

Podle mě nejlepší eshop s biokrby na trhu. Mám rád biokrby, tak se tomu dost věnuji. Vřele doporučuji, nakoupil jsem zde již několikrát (krb domů, na chalupu + jako dárek + pravidelně biolíh). Vše pokaždé bez problémů, velmi rychlé dodání. Zboží přesně takové, jako na fotkách. Po několika předchozích negativních zkušenostech s jinými eshopy již nakupuji pouze zde. Je vidět, že tomu rozumějí, jsou na trhu již asi od roku 2010. Výborná komunikace rovnou s majitelkou (velmi příjemná, vždy poradí). A jejich web je pěkný, spousta krásných fotek

• Perfektní komunikace ze strany obchodu
    • Kvalitní zboží
    • Přehledné stránky