Zdlouhavá konikace, dodací doba 2 týdny.

• Velice rychlé dodání.

Super nejnižší cena a rychle dodání. Kvalita zboží též super. Velká spokojenost.

• Zadna
    • Neserioznost, poslali obj nekomplet aniz by upozornili, preprava nedala vedet o doruceni, balik hodili do vyd mista, kde to clovek nechtel, 20km od bydliste kde nebyla sance si vyzvednout a tento eshop pak zacal drze vyhrozovat ze chce zaplatit dopravne vc dobirky 100 kc, jinak to budou resit soudne, neuveritelny neklientsky pristup. Ani se neobtezovali resit problem na jejich strane, nikdy vice.

Tragicky pristup, nedoporucuji ani omylem.

Reakce obchodu Daniela prádlo.cz

Hezký den paní M,
    neseriózní e-shop? Paní M dle chonogramu je vidět, že jste si u nás v minulosti několikrát objednala a zase objednávky stornovala. Dokonce je vidět, že v minulosti se vám objednávka odeslala a vy jste si ji nepřebrala, vlastně jako teď. Taky jste si stěžovala na doručovatele.
    Požadavek na finanční náhradu za dopravu teto poslední nepřebrané zásilky je z naší strany na místě a myslíme to vážně.

Daniela prádlo

• Pani vstricna,komunikativni

• Rychlost doručení
    • Kvalitní materiál
    • Skvěle sedí

• dobré ceny
    • bez problémů

Bez potíží, splnili, co slíbili.

• Rychlé dodání, v případě daných výrobků velmi příznivá cena - jedná se o doprodej.
    • Jeden z výrobků nebyl dodán s tím, že už není k dispozici. V on-line schopu bylo uvedeno, že je na skladě. Dlouhodobě objednávám podprsenky BIG, byly velmi pěkné, kvylitní, dobře se nosí, bohužel se přestávají vyrábět.

• skvělá cena, rychlé dodání
    • prádlo perfektně sedí

Při dodání jsem zjistila, že nesedí obvod podprsenek, bez problémů mi prádlo vyměnili a poslali i dárek.

Zatim nemuzu moc hodnotit, ale jsem spokojena vse co me prislo z obchodu Daniela

Spokojená.

rychlé a kvalitní dodání

vše OK

• Rychlost,velikost sedi

• velký výběr

Dojem je trošku smíšený. Objednáno již po několikáté. Dva výrobky spokojenost, třetí se mi nezdá tak kvalitní jak bylo inzerováno, ale již zmizel z nabídky eshopu. Celkově ale spíš spokojenost.

• rychlé jednání

• Dobré ceny