Jsem velmi spokojená s kvalitou a doručením přes Zásilkovnu. Těším se, až budu opět vybírat, protože košilky stojí fakt za to. Jsem z nich vždy nadšená.

Zboží zatím nedorazilo a chtějí recenzi?!

Reakce obchodu Daniela prádlo.cz

Hezký den pane J.B.,
    vaše objednávka je připravená k odeslání ode dne kdy jsme ji obdrželi.
    V objednávce uvádíte platbu bankovním převodem a zatím vaše platba neproběhla.
    Co teda chcete udělat? Bez platby vám zboží nejde odeslat.
    P.S. nereagujete ani na mobil

Daniela prádlo

• rychle vyřízeno

• pohodlný nákup

• velikosti neodpovídají skutečnosti
    • z fotek není vždy zřejmé jak zboží vypadá
    • chybí podrobnější popis zboží

• Velmi bohatá nabidka, výhodné ceny, tabulky velikostí sedú

Leginy bohužel neseděly, zadek, pas, lítka ok, ale stehna moc tesna. Jinak vypadaji super. Nejsou prilis elasticke. Bylo nam nabidnuto vraceni zbozi, nakonec uz jsme to neresili.

• přehledný obchod
    • rychlé doručení

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Seriosnost

• Velmi široká nabídka, výhodné ceny

V žádném případě nedoporučuji. Pokud budete zboží vracet, nelze očekávat ze strany obchodu seriozní jednání. Nedodržení zákonné lhůty vrácení peněz. Vrchol byl, když mi přišla obnošená, špinavá podprsenka a jednání obchodu? Postoj k vyřízení - arogantní a klamavý! Neozvou se pokud se sami neupomenete a to několikrát, vrácení peněz až po upozornění cca 3x. Argumenty psané z jejich strany na úrovni 18 leté slečny. Neprofesionální! Můj první a také poslední nákup.Již nikdy více!

spolehlivý obchod

snadný výběr, rychlé doručení

• Velký výběr

chtěla bych ostatní varovat před tímto e-shopem, už se mi dlouho nestalo, abych měla takhle špatnou zkušenost s prodejcem. Objednala jsem si zboží 14.12.2020, vše bylo skladem nebo byla uvedena dostupnost do 5ti dnů, paní mi obratem volala, že zboží mi doručí později, protože čekají, až jim ho dodavatel dodá, to jsem ještě chápala v období Vánoc a svátků. Dne 5.1.2021 jsem se připomněla kdy bude zboží odesláno.
    Paní mi volala, že jim dorazí 6.1., ale moje objednávka nebude kompletní, protože dodavatel jim nedoručí 1 kus, nelíbilo se mi jednání obchodu, když jsem objednávala zboží, bylo vše skladem nebo s dostupností 5 dnů, tudíž jsem celou objednávku po telefonu i emailem stornovala. Z obchodu mi přišlo ten den potvrzení o stornu. 12.1.2021 jsem žádala o vrácení peněz za celou objednávku. A dnes 14.1.2021 mi přišel balíček s věcmi, které jsem si objednala s lístečkem, že chybí ten daný kus, kvůli kterému jsem objednávku stornovala.
    Doklad přiložený ke zboží byl vystaven 13.1.2021, takže o stornování zásilky určitě věděli, ale i tak zkusili zásilku odeslat, co kdybych ji náhodou nevrátila. Peníze za nedodané zboží do dnešního dne nemám. Pokud si nechcete zkomplikovat život papírováním a vyřizováním, rozhodně nakupovat v tomto obchodě nedoporučuji.

Iva

• spolehlivost

vše v pořádku

zboží zatím nedorazilo

• dostupnost, rychlost vybavení

Prádlo přišlo včas a nádherné, mohu všem jen a jen doporučit. Jsem velice spokojená.