• kvalitní podprsenky pro velká prsa za rozumné peníze
    • velmi špatná komunikace od okamžiku odeslání objednávky, i když pošlou zboží na špatnou adresu, řeknou Vám, abyste si ho dohledali

Mám důvodnou obavu, že zákazníci budou spokojeni jen do doby, než budou chtít něco reklamovat. Naštěstí ale prodávají skutečně kvalitní zboží, takže moc reklamací asi nemají. Existují totiž 2 vlastně totožné obchody, majiteli nebo jednateli jsou osoby stejného příjmení (Daniela prádlo pí Obrusníková a Extra prádlo p Obrusník). Stačí se podívat na Heuréku na druhý z nich a stejně jako u Daniela prádlo zjistíte, že peníze za reklamace nevracejí a po odeslání objednávky už nekomunikují. U Daniela prádlo zatím s reklamací zkušenost nemám, neboť jsem byla dosud s podprsenkami spokojená.

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 4 týdny

rychlé vyřízení i dodání, bez problémů

• Levné a kvalitní zbozi
  • nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 1 měsícem

• podprsenky vhodné pro velká prsa - široká ramínka a vyztužené košíky
    • rychlé vyřízení objednávky
    • absolutně nedostatečný výběr dopravy zboží

Vzhledem k tomu, že je to jeden z mála obchodů, který šije podprsenky ve velkých velikostech, není moc na výběr. Nicméně nemohu říct, že bych byla nespokojená, ale ani vyloženě spokojená. Chybí mi bohatší výběr velkých podprsenek 100-105G-H. Na druhou stranu ale na rozdíl od ostatních šijí podprsenky s širokými ramínky a pevné košíky, takže se skutečně dají nosit.

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 1 měsícem

Výhoda nákupu přes internet,škoda velikost mi nesouhlasila a zapínání v zadu,no ale bohužel,vrátila jsem zboží po tel.domluvě

• rychlé dodání zboží

Byla jsem velmi spokojená jak s rychlostí dodání zboží tak i s výrobky, které sedí aspoň mně perfektně, doporučuji!!

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 2 měsíci

Přehledný ,dobré ceny,bez problémů.Děkuji.

Reakce obchodu Daniela-Pradlo.cz

Děkujeme
    Daniela prádlo

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 2 měsíci

• Na základě telefonické informace zboží odesláno do 24 hodin, na dokladu po obdržení zásilky o 4 dny později a na dotaz po 7 dnech, že zásilka nedorazila, výmluva na dopravce, že je problém na jeho straně, s informací,ať si problém vyřeším s ním sama, po dotazu, proč problém neřeší prodejce, náhlé ukončení hovoru. Špatná komunikace. Nakonec jsem si zboží musela dohledet sama.

Při problému špatná komunikace.

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 2 měsíci

• Naprostá spokojenost, doručené zboží bylo včas a vše sedělo. Super!!

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 1 rokem

• kvalitní zboží
    • rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 2 měsíci

• super, rychlost, vše odpovídalo - velikost, barva. atd

• česká firma
    • ceny
    • šíře sortimentu
    • nelze platit kartou on-line

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 2 měsíci

Obchod proběhl rychle a dobře.

• přehlednost, dobré ceny
    • rychlé dodání zboží
    • kvalita výrobků
  • nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 3 měsíci

• slušné ceny, větší velikosti
    • některé produkty, které nabízejí, fakticky nemohou dodat
    • obchod s klientem nekomunikuje ohledně dodávky zboží
    • žádné proklientské chování

Když mi byl balíček doručen, zjistila jsem, že zásilka je nekompletní. Chyběly jedny plavky. V zásilce byl pouze přiložený lísteček, že tyto plavky nejsou k dispozici a v dohledné době k dispozici nebudou.
    Dopředu mně nikdo nekontaktoval a neinformoval, že objednávka není kompletní a jestli mám zájem jen o částečné plnění. Navíc mi bylo naúčtováno poštovné ve výši 119,- Kč - vcelku vysoká částka (na to, že se jednalo o malou, lehoučkou zásilku). Opět bez ptaní, zda za tuto cenu mám zájem o doručení pouze poloviny objednaného zboží. Takové jednání je dost neseriózní.
    Proti tomu jsem se ohradila a napsala do eshopu. Žádala jsem vysvětlení a vrácení poštovného.
    Z eshopu přišel email s podivným vysvětlením a navrhli mi, abych v případě nespokojenosti zboží vrátila. To opravdu "řešilo" situaci. Takže za mně nedoporučuji.

• Jsem až moc spokojen..

Velká spokojenost. Mohu jen doporučit.

hezké levné zboží

• nakoupil v obchodě Daniela-Pradlo.cz před 3 měsíci

• Objednané zboží doručeno do týdne.
    • Zboží mi bylo doručeno, ale barva mi neseděla, proto jsem prádlo obratem vrátila. Pokud bych si nezavolala, tak nemám žádné informace.Dosud mi peníze nepřišly na účet, byla jsem informována na základě mého telefonátu, že je věc v řešení reklamačního úseku. Bohužel žádné písemné ani telefonické sdělení této společnosti.
    • Neuhrazená peněžní částka za vrácené zboží. Špatná komunikace.