Zakoupené zboží jsem vracel, protože se manželce nelíbilo. Obchod mi ale nevrátil celou cenu zboží a musel poměrně dost dlouho to trvalo (několik urgencí). Na urgenci o vrácení celé částky za zboží již obchod neragoval.

Hezký den pane F.H.,
    nákup jste měl odeslaný bez částky za dopravu, což je v pořádku.
    Celou objednávku jste nám vrátil, tak u Opravného dańového dokladu nebo kdysi Dobropisu jsme si odečetli finance za dopravu, kterou jste měl zdarma. Avízujeme i v našich podmínkách.
    Na každý e-mail máte odpovězeno, naposled dne 29.9 v 17:05 hodin.
    ,,Hezký den pane Hxxxx,
    v objednávce jste měl dopravu zdarma, pak jste celou objednávku vrátil, tak se doprava odečetla.
    Máte vše v pořádku.,,
    Tímto končí vaše komunikace, až teď regujeme na Vaší recenzi.
    Daniela prádlo

podprsenka je pohodlná má širší ramínka

Hezký den,
    děkujeme, těší nás vaše spokojenost.

• viz níže

NEDOPORUČUJI!!!
    V obchodě jsem objednala několikrát a vždy jsem byla spokojena.
    Nyní jsem objednala několik podprsenek, dodání bylo rychlé, ale vrácení??? Přesto, že všechny objednané podprsenky měly být stejné velikosti, dvě z nich mi neseděly (jedna měla větší obvod a druhá malé košíčky). Obratem jsem je tedy poslala s kopií faktury zpět. Bohužel, balíček nebyl vyzvednut, vrátil se mi zpátky a na emaily nikdo nereaguje. Mám tedy doma dvě nevyhovující podprsenky a jsem lehčí o poštovné.

Hezký den,
    těší nás, že jste byla spokojená s naším e-shopem. U podprsenek hodně záleží na střihu, byť jsou stejné velikosti. Pokud je zboží skladem můžeme objednávku vyřídit obratem.
    Co se týče nepřebraného balíku je chyba na naší straně, za 10sítky let se stalo poprvé, že se nestihnul v dodací době vyzvednout.
    A opět Anonymní uživatel, ale kontaktovala nás paní H.B. ohledně tohoto problému, zatím nestačila objednávku opětovně odeslat, ale domluva je k spokojenosti zákaznice, že ji vracíme finance i za nevyzvednutý balík.
    Na e-maily určitě reagujeme, na nepřijaté hovory voláme zpět.

• žádná
    • objednávku jsem zrušil z důvodu, že jsem zadal špatnou velikost. bylo to 16.10. 2023 dodnes mně nebyly vráceny peníze na zpět.

objednal jsem pro manželku zboží u této společnosti na jméno manželky jako dárek 16.10. 2023, bohužel jsem objednal špatnou velikost a tak jsem musel objednávku zrušit hned druhý den, objednávka byla zrušena, ale po několika urgencí mně na účet nebyly vráceny peníze, které jsem zaplatil hned při objednání dne 16.10.2023

takže přihlásil jsem se tak, jako nyní. To, že jsem psaný jako anonym, za to nemohu, ale jsem přihlášen e-mailem a heslem.
    abychom si rozuměli, nevím, kdo zde podvádí, včera s vámi mluvila moje manželka, dnes jste měla zavolat, ale chápu, že je lepší nevolat a dělat mrtvého brouka.
    č. objednávky: 27194

Platební symboly
    Variabilní: 14102023 Konstantní: 1178
    Info
    Platba kartou
    Takže doufám, že jste si již vzpomněla, bohužel jsem podle jiných recenzí od vás ani nic jiného nečekal, odpovědi, jak přes kopírák.

Hezký den,
    zaplacenou objednávku jste zrušil, urgujete u nás platbu a peníze vráceny nejsou???
    Neevidujeme stornovanou zaplacenou objednávku a nevráceny finance. Prezentujete se jako Anonymní uživatel, není možné z naší strany vás dohledat nebo jste si u nás nic neobjednal, nevím.
    Prosím kontaktujte nás: [email protected] nebo 731 500 019.

Odpověď:
    Hezký den,
    áno dle čísla objednávky již pro nás nejste Anonymní uživatel a můžeme dořešit vaši recenzi.
    Paní A.G. nám psala přes Facebook, že potřebuje modrou noční košilku jako kombiné pod šaty, které někde zkoupila a u kterých údajně kombiné chybělo. Níže posílám od paní komentář:

,,Potřebuji ji jako kombiné pod šaty modré,dlouhé a průhledné. Pokud by jste měla jakoukoliv jinou, podobnou modrou, budu moc ráda.
    Koupila jsem si letní šaty bez kombiné, protože to někdo ukradl, ale tak moc se mi líbily, že jsem myslela že ho snadno dokoupím. Omyl, 1/2 roku ho beznadějně sháním, ale nikde tento produkt nemají.
    Děkuji Vám za laskavost a srdečně Vás pozdravuji. A.G.,,

Vybrala si tmavě modrou noční košilku a provedla objednávku. Po té zjistila z tabulky velikosti, že potřebuje větší velikost z L na XXL. Psala nám mail, pak komunikovala telefonicky.
    To jsme už objednávku v původní velikosti L měli vyfakturovanou s adresním štítkem a připravenou k odeslání. Větší velikost není, tudíš jsme se domluvili, že finance vrácíme.
    Balík se samozřejmně neodeslal.
    Tak nám zůstala neodeslaná zásilka, ve firemním systému jsme viděli odeslanou objednávku a bohužel se zapomnělo, že se neodeslala a tím pádem se nevrátily finance. Paní se taky neozvala.
    Po další dodatečné zprávě od pana s číslem objednávky, se jeho objednávka mohla dohledat (i když je na adresu paní a taky se jen s ní komunikovalo) a vše se vyřešilo. Paní se finance obratem odeslaly.
    Nevím proč pán volí silnější výrazy jako podvádí, dělat mrtvého brouka atd.
    Proč by to e-shop měl dělat??

Daniela prádlo

Žádná komunikace , nereagují na mail, nezvedají telefon , nedoporučuji tento obchod.

Hezký den paní L. S.,
    dostali jsme od vás několik mailů, na které jsme odpověděli. Co se týče ,,nezvedají telefon,, vždy na nepřijaté hovory voláme zpět.
    Tak se stalo i u vás, volali jsme vám na váš nepřijatý hovor.
    Nevím proč si stěžujete, ale vámi zadanou a potvrzenou objednávku jste nepřijala, tudíž se nám vrátila zpět.
    Při komunikaci s vámi, ať už mailem nebo telefonicky jste neměla požadavek v objednávce cokoli změnit.
    Prostě jste si ji jen nevyzvedla, vůbec nerozumím vaši recenzi.
    Daniela prádlo

• Mají podprsenky velkých velikostí, oblíbila jsem si model, který mi vyhovuje za rozumnou cenu. Uvítala bych možnost objednat si i více kusů a počkat si na jejich naskladnění, již dvakrát se mi stalo, že jsem musela objednat jen jeden kus

Hezký den,
    těší nás vaše spokojenost a zároveň mrzí nedostatek kusů. Pokud není podprsenka výprodejová, vůbec není problém se s námi domluvit, zajistíme kolik kusů potřebujete.

+ vše v pořádku
    + kvalitní zboží
    + dobrá cena
    + doporučuji

Děkujeme vám.
    Daniela prádlo

Zboží mi bylo doručeno, doba dodání nic moc, 12.3. jsem uhradila okamžitým převodem a až na můj dotaz mi 17.3. odpověděli, že teprve naskladnili a budou odesílat, čekala bych tedy základní komunikaci z jejich strany, nic.. Zboží mi bylo větší, tudíž jsem vracela, zásilku si vyzvedli druhý den po odeslání, opět ticho po pěšině, potom to bylo ve stylu "příští týden vyřizujeme" x "zítra vyřizujeme" a jako poslední zkusili "váš balíček se ztratil, pošlete číslo zásilky", k jejich smůle jsem měla, ještě bych zdůraznila, že navrácení částky jsem se dočkala až po mé nepříjemné urgenci a to TÝDEN PO 30 DENNÍ LHŮTĚ, kterou mají a to ještě bez počátečních nákladů na dopravu, které jsem z nich také tahala, takže NEDOPORUČUJI

Hezký den,
    pokud si v objednávce zadáte platbu bankovním převodem, tak je samozřejmostí objednávku hned uhradit.
    Váš vrácený balík do teď opravdu neevidujeme. Nic méně máte finance v pořádku vráceny.
    Tolik ze strany e-shopu k zákazníci.
    Dále k vaší dost negativní a agresivní recenzi asi nemá smysl se vyjadřovat. Vypadá to, že máte s jinými e-shopy špatné zkušenosti nebo jen špatná nálada...
    Daniela prádlo

Rychlost , kvalita, prostě skvělé a zase se vrátím

Hezký den,
    moc nás těší vaše spokojenost.
    Daniela prádlo

• Špičková komunikace,profesionální doporučení při výběru zboží.

Tento obchod mě velmi potěšil,po mé objednávce mi zástupce obchodu zavolal a spolu jsme doladili nákup zboží,prostě nesetkal jsem se s takovým profesionálním přístupem jednání ze strany obchodu.Vřele doporučuji nákupy v tomto obchodě.

Hezký den,
    moc nás těší vaše spokojenost.
    Daniela prádlo

• zboží ještě nemám a žádná komunikace

Hezký den,
    objednávku máte odeslanou v termínu, který uvádíme.
    Nezapomeńte na vyzvednutí.
    Daniela prádlo

• V žádném případě obchod nedoporučuji.
    • Přišlo prádlo skladované x let, které neodpovídalo velikosti.
    • Po vrácení zboží si s paní Míšou budete několik týdnů dopisovat a pak budete čekat minimálně měsíc, než peníze obdržíte zpět, pokud je vůbec obdržíte.
    • Za vrácené zboží Vám bude odečtena doprava zpět, takže Vám bude ponížena částka za vrácené zboží. Platíte tedy dopravu dvakrát.

Již nikdy více.

Hezký den paní M.H.,
    prádlo skladované x let? Proč myslíte, že neodpovídá velikosti? Velikost nesedla vám.
    Ohledně vyřízení vaši vrácené zásilky je pravda, že jsme potřebovali po vás určité informace, ptz váš vrácený balík u nás neevidujeme a i tak jsme vám odeslali finance.
    Co se týče odečtení dopravy z vráceného zboží: dopravu od nás jste měla zdarma, pokud je vrácena celá objednávka, doprava je odečtena.
    Vše proběhlo v době před vánočními svátky a snažili jsme se vám vyjít vstříc.
    Toto je od vás milé.

• Zboží dorazilo dříve
    • Vše v pořádku

Děkujeme

cena zboží, rychlost dodání

Děkujeme

nakupovala jsem poprvé

Daniela prádlo

Podprsenky z tohoto obchodu dobře sedí

Daniela prádlo

Rychlost dodání, velký výběr, široká nabídka, skvělý materiál, rozhodně jsem obchod nenavštívila naposledy.

Hezký den,
    velice nás těší Vaše spokojenost.

Funguje to.

Daniela prádlo

• U firmy DANIELA - prádlo již nakupuji dlouhá léta a vždy maximální spokojenost. Rychlost dodání zboží či bezproblémová výměna zboží.
    • Zboží vždy vzorně zabaleno, rychle dodáno.

Maximální spokojenost s výrobky i komunikací s e-shopem. Doporučuji.

Hezký den,
    velice nás těší vaše dlouhodobá spokojenost s naším e-shopem a velice si toho vážíme.
    Za celý tým Vám děkuji.
    Daniela prádlo

• Platba kartou , rýchle dodani, vstřícne jednaní, výměna zboží proběhla rychle. Každopádně eshop doporučuji.