• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu ale produktu.

• Balení
    • Přestože bylo zboží skladem a objednáno v pátek, do dopravy bylo předáno až následující středu

Produkt není kvalitní

Reakce obchodu DameProtein.cz

můžete nám prosím sdělit co se stalo?
    Děkujeme.

• Uvádějí skladem i zboží, které na skladě nemají, a to opakovaně
    • Komunikují obratem zejména tehdy, když se jich dotkne nespokojenost zákazníka
    • Namísto konstruktivního řešení problému se pouze hádají, ale neřeší
    • Objednávka je zaplacená, nedoručená, ale eshop to neřeší

Nemyslím si, že by byl obchod vyloženě nespolehlivý, jen je dost neochotný řešit potíže a neradi tam přiznávají svoji chybu. Doporučuji rozmyslet si platbu předem. Raději na dobírku, ať se nespálíte a nepřijdete o peníze, jako zatím já. Pokud jednoho dne zboží dostanu, nebo mi budou vráceny peníze, ráda recenzi upravím.

Reakce obchodu DameProtein.cz

Dobrý den paní Svobodová, děkujeme za recenzi. Jen pro pořádek níže přeposílám část naší konverzace, kde lze vidět, že chybu několikrát přiznáváme a omouvali jsme se. Ihned po obdržení objednávky jste dostala zprávu s omluvou a návrhem, jak řešit. Buď vrátit peníze, nebo počkat. Vy jste se rozhodla počkat. Zboží jsme posílali hned druhý den na Vámi uvedenou adresu. Zboží Vám dle přepravního listu bylo doručeno, nevím proč uvádíte, že ho nemáte.. Naše společnost nemá vůči nikomu žádné závazky. Vašich 399,-Kč by nám určitě za poškození jména nestálo..:)
    Ještě jednou se omlouváme za den zdržení a níže přeposílám naší konverzaci..

Hezký den,

rozhodla jsem se nakoupit u vás na základě hodnocení z Heureka.cz, ale tohle jste teda nějak nezvládli. Nejdřív objednám a zaplatím něco, co uvádíte skladem, abyste mi pak napsali, že to nemáte (ačkoliv to i nadále jako skladem uvádíte). Když se rozhodnu počkat, nakonec objednávku namísto na poštu Mukařov zašlete na poštu Říčany. Tak to vám pěkně děkuju za nic.

I kdybych nakrásně měla cestu do Říčan, nevím, jestli jste na tamější poště někdy něco vyřizovali, ale věřte mi, že to nechcete.. a nejen kvůli tomu, že se tam nedá už nějakou dobu normálně zaparkovat.

Takže s tím, prosím, koukejte něco udělat.

S pozdravem,

Jana S.

Dobrý den paní Svobodová,

myslím, že za pozdější dodání jsme se již omlouvali. Máme na skladě více než 7 tisíc položek. Občas se stane, že něco klesne pod stav, než dorazí nová dodávka zboží od dodavatele. Tímto se omlouváme ještě jednou.

K té dopravě.. my žádnou adresu nevyplňujeme ani neupravujeme. To si zadává zákazník, kam a jak chce zboží doručit. Náš systém pouze vytiskne tyto údaje na štítek přepravci, ve Vašem případě Česká pošta. Posílám náhled v příloze. Dál už to bohužel neovlivníme. Pokud Vám pošta dodala jinam než máte uvedeno, musíte reklamovat u nich. ID přepravy máte ve scanu..

s přátelským pozdravem

Miroslav Bejček

Dámeprotein

Celkové množství odpadu z krabice, ve které přišlo objednávané zboží, bylo větší, než samotný nákup. Vše vakuově balené ještě jednou balí do bublinkových folií ( k čemu?) a navíc vše je vystláno ještě plastovými air-bagy. Jakoby toho odpadu na zemi již už nebylo dost?

Reakce obchodu DameProtein.cz

zboží do krabic balíme co nejlépe kvůli tomu, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození. Obzvláště ve Vašem případě, kdy máte v objednávce produkty náchylné k poškození. Bohužel někteří kurýři zachází s balíky nezodpovědně a občas dochází k poškození produktů v zásilce. Tomuto se snažíme předejít právě důkladným zabalením každé objednávky.
    S pozdravem tým dameprotein

Zbozi sice poslali, ale protein mi poslali jiny nez jsem si objednal, uz si u nich nic neobjednam, velmi neprofesionalni.

Reakce obchodu DameProtein.cz

proteiny jsme Vám odeslali správně, 1 ks Sunwarrior Protein Blend Bio 750g natural a 1 ks Sunwarrior Protein Classic Plus Bio 750g natural dle Vaší objednávky. Pokud jste si objednal špatnou příchuť, není problém zboží vyměnit.
    S pozdravem tým dameprotein

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dlouhé zpracování objednávky.

Reakce obchodu DameProtein.cz

objednávku jsme Vám odeslali s 1-denním zpožděním kvůli akci poštovné zdarma, o kterou byl obrovský zájem. Mrzí nás, pokud Vám kurýr zásilku doručil se zpožděním, ale není v našich silách už toto bohužel nijak ovlivnit.
    S pozdravem tým Dámeprotein

• Možnost zaplatit nákup za 14 dní přes Twisto
    • Velký výběr
    • Dlouha doba odeslání zásilky

Reakce obchodu DameProtein.cz

za dlouhou dodací dobu se velice omlouváme. Chyba byla na naší straně, protože jsme měli na skladě Vámi objednaný produkt s krátkou expirací. Obratem jsme objednali u dodavatele a zásilku ihned expedovali. S pozdravem Tým Dámeprotein

• Slíbena sleva nebyla!

Reakce obchodu DameProtein.cz

děkujeme za recenzi. Žádná konkrétní sleva Vám slíbena nebyla. Slevy byly před Vánocemi na produkty až 40 %, na každý produkt byla sleva jiná. Na Vámi objednané zboží byla sleva 15%, s čímž jste odesláním objednávky souhlasil. Dodatečně jste se telefonicky dožadoval slevy 40%, kterou jsme Vám ale dát nemohli, jelikož bychom už na konkrétním zboží prodělávali.

S pozdravem dameprotein.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Spolehlivý doručení a pravdivý obsah
    • Slabiny jsou jen v komunikaci mezi zákazníky a obchodem, není zde online chat s obchodem/dodavatelem, ale pouze zpráva na email a trvá to třeba i hodinu než vám odepíšou.

Velmi kladně hodnotím tento obchod, protože všechny informace o výrobku jsou napsané přímo u výrobku, fotky dostačující.

• Komunikace ze strany obchodu vázne a není moc příjemná. Posílají balík beze jména příjemce a nerespektují požadavky zakaznika formou emailove komunikace (na email nereaguji).

Zbozi kvalitni, pristup obchodu vsak hodnotim zaporne a to i v pripade ze delate velkou objednavku.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost a záporná recenze, ale z naší strany to až tak tragicky nevidíme. Měla jste jediný požadavek a to zaslání faktury v elektronické podobě, což byla naše chyba a fakturu jsme zaslali i v zásilce. Dále jste reklamovala špatně uvedenou adresu na balíku, ale tu jste si vyplnila na eshopu sama při zadání objednávky. Na email i na zprávu na FB jsme reagovali okamžitě a zboží Vám bylo dodáno druhý den po Vašem objednání.

Za nepříjemnost s fakturou se velmi omlouváme.

Děkujeme za pochopení.

tým DámeProtein

Obchod nekomunikuje, zásilku jsem nedostala a to jsem platila převodem. I po 10 dnech co mi objednávka nepřišla, jsem ji zrušila a požadovala vrácení peněz. Obchod stále nekomunikuje ani peníze nepřišli zpět..

Velké zklamání!!! Zboží jsem objednala před 10 dny a nedorazilo.. Byla jsem v telefonickém kontaktu s prodejcem (jestli se ta pozice tak dá nazvat), který tvrdil že zboží nemají na skladě a očekávají ho v zásilce z Anglie v následujících dnech.. po týdnu jsem volala nazpátek, pán se vymlouval že nestíhá a od té doby jsem nevidela ani peníze, ani mou objednávku. Takový přístup se mi nelíbí.