• Objednavka v pořádku přijata, ani týden po objednání nemám pleny A komunikace ze strany obchodu bohužel žádná...

• Dada pleny naší malé sedí, dupka je taková jak má být :).
    • Příznivé ceny, dobrá kvalita.

• Výhoda je rozhodně velká balení plenek. Takhle velká balení jsem nikde jinde neviděla
    • rychlé doručení
    • Drahé poštovné

Obchod mohu doporučit, vše proběhlo bez problémů a rychle. Ocenila bych větší možnost dopravy - zásilkovnou nebo něco podobného a levnějšího. U takhle drahé dopravy si pak člověk rozmyslí, zda se mu objednání vyplatí. Plus bych ocenila i lepší komunikaci obchodu. Přece jen už je běžné, že obchod informuje, že zásilka byla již odeslána a podobně. Zde jsem dostala až info od zásilkové služby, že mi budou balík doručovat.

• Pleny vyjdou laciněji, jsou velmi kvalitní, neprotékají, jako jiné, velmi propagované značky. Synovi velmi vyhovují, jsou měkké a tudíž si troufám říci, že i pohodlné. Jsem velmi spokojená se zbožím i s dopravou, objednávám po velikém množství a vždy dorazí nejpozději do 5 pracovních dnů.

• Super obchod...pán dovezl osobně ☺

Super obchod...budu doporucovat

• Rychlost dodání.

• Zboží mi po 10-ti dnech nebylo doručeno. Společnost na dotaz prostřednictvím emailu neodpovídá. Poslední komunikace byla naposled v den objednání, kdy mi přišel email, že objednávku přijali. Od té doby NIC. Jsem velice zklamaná. Rozhodně nedoporučuji.

• Neinformovanost o expedici

• Rychlost a spolehlivost

Jednalo se o první nákup.Zatím spokojenost.

Rychlost, ochota vstřícnost

• V nachystání zboží jsou vždy rychlí, pošlou sms, nebo zavolají, že je zboží připraveno. Dokonce opakovaně nabízí, že mi zboží dovezou do Hranic. A oba jsou moc milí.

Sme velmi spokojeni.

Bezchybná komunikace, vynikající vstřícnost.

Velmi rýchlé a slušné jednání.Objednal jsem ve středu v noci, dodáno v pátek po dvanácté.

• doprava zdarma již od 1399,-
    • rychlost dodání
    • nezasílají potvrzení o přijaté platbě, tak jsem pouze měla strach, zda jsem peníze nezaslala jinam

Spokojenost s obchodem, příště nakoupím zase. V neděli jsem objednala a zaplatila převodem na účet a v úterý již odesílali balík. Pouze dopravní společnosti trvalo 2 dny, než ho doručila.

Obchod je blízko mému bydlišti, a byť jsem si chtěla zboží vyzvednout osobně, z obchodu mi volali a nabízeli zdarma dovoz domů.

• Doprava zdarma nad 1400,-
    • Dobrá cena
    • Na nic jsem nenarazil

• Obchod výborný.prepravni společnost Geis opět nezklamala a zásilku opět nedorucila.uz mám bohužel znovu objednané jinde. S pozdravem Lenka podhajska