• Ponúkali rukavice Didriksons prakticky vo všetkých detských veľkostiach.
    • Veľmi zlá komunikácia.
    • Na maily vačšinou neodpovedajú.
    • Sľúbia spätný telefonát a potom nezavolajú.
    • Pošlú tovar vo farbe,ktorá nebola objednaná.

Objednala som u nich rukavice pre synov,nakoľko na stránke uvádzali dostupnosť,prakticky vo všetkých veľkostiach.
    S týmto obchodom mám však negatívnu skúsenosť.Tovar som objednala a uhradila prevodom na účet v ten istý deň.Keď som tri dni na to poslala mail a chcela vedieť kedy bude tovar doručený,tak mi odpísali,že v priebehu nasledujúceho týždňa.Prosila som teda o zmenu dodacej adresy.V ten istý deň mi prišiel mail,že tovar bude expedovaný do 2 pracovných dní.Nič neprišlo,tak som na tretí deň písala mail,kedy to konečne pošlú.Prišla mi odpoveď,že vraj čakajú na platbu,napriek tomu,že peniaze mali na účte už týždeň.Platbu nakoniec objavili a vraj mi tovar príde hneď na druhý deň.Na druhý deň nič neprišlo,len SMS od dopravcu,že tovar príde až ten ďalší deň a navyše na pôvodnú adresu.Spôsobilo mi to značné problémy,ale nakoniec som sa k zásielke nejak dostala.Najhoršie však bolo,keď som otvorila balíček.Jedny rukavice prišli v poriadku avšak druhé,ktoré som súrne potrebovala pre syna na lyžiarsky zájazd,prišli namiesto objednaných modrých,ružové.Tie si syn pochopiteľne zobrať nechcel.Volala som tam teda dva razy,akým spôsobom postupovať pri vrátení.Prisľúbili zavolať späť,ale nestalo sa tak.Keďže som sa začala obávať,či by mi vôbec vrátili peniaze,keďže majú aj x iných e-shopov,rozhodla som sa tie ružové skúsiť predať sama niekomu ďalšiemu.Pre zhrnutie určite nedoporučujem nakupovať v tomto eshope a radšej ani v ostatných,ktoré vlastní pán Šponer.

• Rychle dodani,spolehlivost
    • Zadne

Ochotny petsonal,co slibi to splni

• to netuším
    • nabízí zboží, které nemá na skladě

nulová komunikace ze strany obchodu, nezájem vrátit již zaplacenou kupní cenu, nabízí zboží, které nemá na skladě (a nechá si toto zboží zaplatit)

• kvalitu
    • neviem o nich

- veľmi doporučujem, dokonca bunda a čiapka vyzerajú na živo ešte krajšie ako na obrázku :) všetko som ihneď vyskúšala na bežkách a som happy :)

Zboží jsem po deseti dnech ještě nedostala.

• pohodlnosť, nerada nakupujem , tento spôsob mi vyhovuje
    • podla živého vzoru, túto bundu má moja dcéra a páčila sa mi

• kvalitní zboží

• nemá

bezproblémový nákup

Jsem alergická na obchody, které uvádí, že mají zboží skladem, a pak se obratem ozvou, že zboží nemají. Navíc tuto informaci mají na webu stále, i když jsem je upozorňovala, že uvádí mylnou informaci.

• Přehlednost
    • Široký výběr
    • Perfektní servis

Tento obchod nabízí vynikající výrobky ve špičkové kvalitě za velmi příznivé ceny.Servis je naprosto bezchybný. Z výše uvedených důvodů tento obchod vřele doporučuji.

Ve čtvrtek jsem učinil objednávku, v úterý mi zástupce obchodu volal, že část objednávky již není skladem(na stránkách jí stále nabízejí).Zbytek dorazil ve čtvrtek.To že sem ostatní vracel byla již má chyba špatně zvolené velikosti. Dříve výborný obchod se nyní rozdělil na několik sekcí s různým názvem a adresou. Pro mne se tak stává nepřehledným. O délce dodací lhůty a zjištění že zboží není(tři dny + víkend)ani nemluvím. Škoda dobrého obchodu.

Skvela kvalita produktu, rychle a komfortni dodani, bezpecne baleni, bezproblemove placeni.

Zbozi zasilame zpet - zadame o vetsi velikost - uvidime...

Zatim perfektni - diky.

• kvalita zboží, rychlost dodání
    • nemá

nakupujte!

• Kvalita, pekny skandinavsky dizajn, podla mojho vkusu

Korektna rychla komunikacia ak nastane problem, rychle dodanie tovaru

• Kvalitní materiál
    • Přišla mi jiná čepice než jsem objednal.Místo
    • kolegyně,čepici nosí její vnučka.
    • A thermo spodky jsou mi po prsa./i když XL normálně nosím.

Ať si posudek udělá každý svůj.

• Meli skladem
    • Neposlali do druheho dne

Poslali rukavice, ale jiny design a druhé i jiny typ. Museli jsme si nechat, nutne jsme potrebovali

super

• Perfektní komunikace a moznost rychle vymeny

Doporučuji, budu vyuzivat

• kvalita
    • výborná komunikace

jednoznačně mohu doporučit

• Rychle dodanie tovaru.
    • Pri reklamacii-vymene tovaru nemam tyzden odozvu od obchodu na poziadavku reklamacie.
    • Telefonne cislo uvedene na stranke ako Hotline je vypnute/nedostupne.
    • Tabulka velkosti uvedena na stranke je nepresna/zavadzajuca, to ale asi ceska pobocka nemoze ovplyvnit :)

Obchod odporucam, co sa tyka rychleho dodania a vysokej kvality tovaru. Ocenila by som promptnejsiu komunikaciu (minimalne odpoved na mail) v pripade poziadavky na vymenu tovaru.