• - doporučení od známého
    • - přehledný výběr
    • - dobrý vyhledávač
    • - skvělý servis a komunikace
    • - žádné jsem nenašla

- obchod bych určitě doporučila ostatním
    - dobré recenze a kvalita

• - nabízené zboží nejsou schopni doručit. doufám, že jen některé...

Ceny jsou zajímavé, ale nemůžete mít jistotu, že také objednané zboží budou schopni doručit. Týden po objednání, kdy mě z obchodu nikdo nekontaktoval, jsem se obrátila s dotazem, jak to s mou objednávkou vypadá (v tu chvíli ani nebylo zboží v nabídce v e-shopu) Slečna si myslela, že zboží mám již doma. Objednávku ale asi řešil kolega. cca dva hodiny od telefonátu mi přišel omluvný email, že zboží již výrobce stáhl z prodeje a tudíž není, ale že se mi hledají náhradu se speciální cenou...mám takové tušení, že to je poslední email od této firmy.

• Velmi rychlé dodání zboží
    • nevím

Vřele doporučuji.

• Dává ke zboží ceny aby byl vidět, ale realita je jiná.

Pro mě osobně velmi špatný a neprofesionální jednání.

Dobrý den vážená konkurence,

vážíme si Vašeho hodnocení a stále nechápeme, proč si toto firmy navzájem dělají, je to na zamyšlenou. Víme, že je to pro Vás zajisté problém, ale věřte, že deklarované ceny odpovídají realitě.

www.CZspotrebice.cz

• Dokonalí gauneři tenhle spolek.
    • Před dvanácti dny jsem objednal zboží, přišlo potvrzení,že je na skladě a nic. Po týdnu po asi pěti telefonátech s naprosto nekompetentním ňoumou zadána nová objednávka-stejný výsledek. Nyní mé bylo sděleno, že zboží bylo poškozeno a bylo poslední. Ale nabízejí ho stále, naprosto stejné, jen za cenu více než dvojnásobnou.

Neschopní, nebo spíše všeho schopní.

Dobrý den vážená konkurence,

je škoda, že si takto firmy navzájem kazí hodnocení, ale i to nás těší, nyní víme, že jsme opravdu konkurenceschopní!

Nicméně každý rozumný uzná, že spotřebič nemůže mít ze dne na den dvojnásobnou hodnotu...

Každopádně by se ale chtělo nad sebou zamyslet.

• Zboží bylo skladem
    • recenze sice 4,ale pozitivní
    • přes drobné softwarové potíže se vše vyřešilo velice rychle a operativně
    • Pokud si člověk kupuje zboží osobně, tak si je může zkontrolovat což při e shopu nelze. K dodanému zboží mám výtky, které nejsou ovšem chybou obchodu, ale chybou výrobce. Konkrétně se jedná o tyto vady:
    • U fastonu prořízlá izolace vodiče
    • U Fastony volné spojení /mechanická vůle/
    • Pokřivený plech v horní části topodla /v místě přechodu pláště topidla a zadní stěny/

Dobrý den pane Pavle,

opravdu velice děkujeme za krásnou recenzi, nicméně nás mrzí, že nejste s výrobkem zcela spokojen. Bohužel tyto vady nelze při prodeji zjistit, jelikož je spotřebič důkladně zabalen v originálním obalu. Dobré by bylo, kdybyste se obrátil přímo na výrobce, určitě s tím mohou do budoucna něco udělat.

Ještě jednou děkujeme, s pozdravem

www.CZspotrebice.cz

• Zboží, které bylo v obchodě objednáno před 10 dny zatím nedorazilo, ani obchod se k této dlouhé dodací době nevyjádřil (bez reakce).

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

prosím o sdělení o jakou objednávku se jedná, všechny jsou již vyřízené nebo zákaznik ví, v jakém stavu objednávka nyní je.

Děkujeme a doufáme, že se situace co nejdříve vyřeší

• nízké ceny
    • Po zvolení platby bankovním převodem, nedorazil email s platebními údaji. Na moji žádost, o zaslání platebních údajů nikdo z obchodu nereagoval. Zboží přišlo na dobírku.

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

ano, ještě jednou se za toto omlouváme. Jelikož se snažíme (jako Vám) doručovat vždy druhý den, náš pracovník si nevšiml, že požadujete platbu převodem - ještě jednou velká omluva.

Pro příště si dáme větší pozor a zašleme fakturu, až poté zašleme spotřebiče.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nepřehlednost, zbozi nelze srovnat dle ceny

chtěl bych si nechal potvrdit záruční list. Nerozumím, proč jste mi ho nezaslali už s razítkem.

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

na úpravě webových stránek intenzivně pracujeme - děkujeme za Váš názor.

Záruční list se nepotvrzuje z důvodu, že bychom museli spotřebič rozbalit. V tomto případě Vám stačí přilozená faktura jako doklad o koupi.

Děkujeme

• Rychlost a flexibilita
    • Na žádné jsem nenarazil.

Obchod budu využívat určitě i v budoucnu, byl jsem velice spokojen.

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Velice si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• dobrá cena, doprava zdarma,možnost úhrady platební kartou

rychlé doručení zboží, doprava zdarma,úhrada platební kartou,solidní jednání

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

velmi Vám děkujeme za přidané hodnocení nákupu na našem e-shopu.

• Rychlost komunikace
    • Snaží se vyhovět s časem dodání
    • Špatná přehlednost stránek

Doporučil bych obchodu zapracovat na přehlednosti, jinak vše proběhlo podle představ. Doručeno v den objednání

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

děkujeme Vám za přidané ohodnocení. Na přehlednosti nyní pracujeme.

www.CZspotrebice.cz

• má na stránkách nedostupné zboží,

Reakce obchodu CZSpotrebice.cz

prosíme o sdělení, jaké zboží máte na mysli?

Ano, je možné, že je několik produktů nedostupných. Bohužel nelze mít několik tisíc poduktů vždy skladem, nicméně o dostupnosti zboží jste vždycky informován ještě před odesláním samotné objednávky tak jako na jiných e-shopech.