• Zboží jsem obdržel po dvou týdnech. Prodleva nebyla zapříčiněna samotným obchodem, ale stalo se, že "doručenka" nepodala zprávu odběrateli. Prý zapomněli.

• Poměr ceny a kvality a mnoho výdejních míst je určitě plus.
    • Tažné lano bylo naprosto v pořádku, ale u startovacích kabelů byl na webu obrázek českého výrobce i český popis výrobku, ale dorazily kabely s polským potiskem i textem. Netvrdím, že jsou horší nebo lepší jen píšu co se lišilo. Jinak z mého pohledu vše v pořádku.

Osobně bych tento obchod doporučil. A pokud budu v budoucnu potřebovat něco z nabídky, budu opět kontaktovat právě tento e shop.

• Velký sortiment zboží i toho korunového, které většině obchodníků dnes už za to nestojí. Výborná komunikace
    • se zákazníkem. Možnost převzít zboží levněji než ČP, PPL atd.
    • nevím

Velice slušný obchod, doporučuji

• zajímavá nabídka zboží pro kutily
    • nejasnost v dopravě; "doprava s osobní vyzvedávkou" znamená, že dopravné se naúčtuje (49,-) a vyzvedávka je z depa dopravce - to ale z průběhu objednávky nebylo zřetelně a jasně sděleno

Obchod dobře komunikuje, a v případě nestandardní dodávky (např. rozdělení dodávky na 2 části) dodrží dané slovo. Lze doporučit.

• Přehledné www stránky.
    • Detailní popis výrobku (rozměry).
    • Šlo o náhradní díl k vysavači na popel a tento výrobek jsem nikde v obchodě ani na internetu nenašel

Perfektní.

• Bez problému
    • žádné jsem nezaznamenal

Bez problému

Kupovala jsem dárek pro syna a až o vánocích se dozvím,jak bude spokojený on. já jsem ztím s vámi velmi spokojená.

• nabídka

množství nabízeného zboží
    ceny

• skvělá komunikace
    • rychlé dodání zboží

zboží za přijatelnou cenu
    doručeno v krátké době

• našel jsem co jsem potřeboval za dobrou cenu. Rychlé doručení.
    • nevim

vše OK, zřejmě budu obchod navštěvovat pravidelně.

• Doprava a platba na odběrném místě za 49Kč

• Široký výběr zboží
    • Přijatelná cena

Vřele mohu doporučit,i když jsem nakoupil zatím jen jednou komunikace s prodejcem na výbornou,nebyl žádný problém posunout dobu doručení až o celý týden déle než bylo sjednáno,v novém termínu jeden den odesláno a druhý doručeno
    Komubikace s obchodem na vysoké úrovni,rychlé jednání bez zbytečností

• pohodlí
    • reference, cena

• sortiment který jsme hledali

Dobrý a rychlý obchod

• Výborná cena , přehled, výběr , komunikace s obchodem je více než úžasná.

S obchodem zkušenost výborná mají vše jako v nabídce, zboží velký výběr od standartu až po různé specializace, dobré ceny, nebo přímo výborné. Přímo perfektní komunikace.
    Obchod mohu vřele doporučit.
    Jediný problém je volba, výdejních míst, což ale není slabina obchodu, ale dopravce. Jelikož dopravce pokud dodává do ruky či na adresu problém není. Vznikl na výdejním místě Mountfield Staré Město u Uherského Hradiště, kde neoprávněně požadují OP na zásilku, která je na jméno a jde o dobírku! Člověk aby se k nim pomalu bál chodit bez OP nakupovat. Nebo snad chodit pro rohlíky s OP ? Ale tento problém by měl být dopravce čili DPD, který ve smluvních podmínkách nic o OP nemá !A ve srovnání se Zásilkovnou, to srovnat snad ani nelze. Ale i přes to to internetový obchod řešil ke spokojenosti zákazníka!

• Objednal jsem stříkací pistoli s nádobkou 1000 ml, obdržel jsem 600 ml. Technické údaje se rozchází jak na internetové nabídce, tak na faktuře i obalu výrobku. Týká se velikosti nádobky i spotřeby objemu vzduchu.

• cena, rychlost dodání

perfektní, není co dodat

Co jsem objednal to přišlo.