• Zboží doposud nebylo ani připraveno k odeslání
    • Bez jakékoliv komunikace

Ani po více jak týdnu nedošla žádná informace o objednaném zboží, přičemž placeno bylo předem.

Zbozi neprislo, nikdo se neozval

Není skladem....

• Nekomunikuje

Zboží označené "skladem" předali dopravci až šestý den po dni objednávky. Jelikož přišlo pozdě, chtěl jsem ho vrátit. Na e-mail ani doporučený dopis o odstoupení od smlouvy nereagovali, zboží raději vracet nebudu abych nezůstal bez peněz i zboží.

• Objednávku mám zaplatenú a nič. Zboži mi stale neprišlo, žiadna reakcia obchodu.

Super, vše Ok

• němá slibotechna

• ok

zatím jsem nedostal ani vyrozumění že by bylo zboží odesláno .Jsem blbej že jsem nákup zaplatil předem !!!!!!

• Nic nepřišlo

dobré

• cena,rychlost

Velmi spokojená.

• ceny dobré až přijatelné
    • poměrně dlouho jim trvalo, než objednávku zpracovali, ale tohle je relativní, je týden dovolených. A jakože řádí pandemie, což díky stupidním nařízením vlády může leccos zpožďovat.

Rozhodně doporučuju.

Místo placení dobírkou, chtějí po několika dnech platbu předem, to znamená jít na poštu dvakrát, neuvědomují si tak, že lidi tolik času nemají

• Zboží nabízejí skladem, nechají si ho předem zaplatit a pak napíší storno objednávky, protože zboží vůbec nemají. Po více než týdnu peníze stále nevrátili.

• Ceny
    • Zboží není skladem
    • Neodesílají ihned
    • Vůbec nekomunikují
    • Obchod zrušen z mé strany
    • Peníze vráceny až v momentě, kdy jim bylo oznámeno, že tuto záležitost předám České obchodní inspekci.

Klamání zákazníka - zboží není a neodesilaji ho hned. Problemy s vrácením peněz. Nikdy více!

• Rychlé dodání zboží

• Výborná komunikace

Obchod naprosto bez problémů, 100% spokojenost. Potřeby do kuchyně, formičky atd. 24.10. objednáno, 29.10. vyzvednuto zásilkovna (mezitím byl svátek).