• cena, komunikace a rychle vyrizeni i v pripade poskozeni zbozi dopravcem

OM

Bezproblémový,spolehlivý obchod.

• nebyla možná platba kartou

Reakce obchodu HECHT

Dobrý den
    Omlouváme se za technické potíže. Platba kartou na internetovém obchodě je dost složitý proces, při kterém probíhají různé ověření a množství zabezpečeného přenosu dat tak,aby nemohlo dojít ke zneužití informací, platba byla s jistotou ověřena a provedena a zákazník měl jistotu, že o své peníze nepřijde a bude mu odečtena jen správná částka. Pokud v průběhu tohoto procesu cokoli neproběhne správně, neproběhne ani platba. Příčina pak může být i v samotné internetové síti, na straně naší aplikace i na straně banky.

• Dodávka zboží do smluvní prodejny bez poplatku za dopravu.

pohoda

• Kvalifikovaný prodávající
    • Zatím jsem je nezjistil

Jak jsem již uvedl,ocenil jsem rychlost při objednání zboží a předání informací prodavačem při převzetí zboží :-)

• chtěl jsem tento obchod vyzkoušet
    • výsledek: naprostá spokojenost
    • NEMÁ

DOPORUČUJI

• doprava zdarma
    • o žádných nevím

Jen mě překvapilo, že po prvním dešti, nám barva z lehátek obarvila dlažbu a nejde to umýt!

• Mají otevřeno celý týden.
    • Cestou na chalupu míjím tento obchod, je výborně dostupný.
    • Předpokládám, že v případě potřeby - opravy mohu sekačku odvézt do prodejny a vše ostatní zařídí pracovníci v prodejně.

• Neseřízený křovinořez, který se nedal nastartovat. Po návštěvě servisu seřízen. Dále zakoupena vřetenová sekačka. Opět neseřízená a ani nebylo nabídnuto odborné seřízení v servisu. Zboží asi dobré,ale člověk se před použitím hodně navzteká:-(

• slušné ceny
    • osobní odběr

naprosto spokojen

Obchod ujde..Ale sekačka dle reklamy nesplňuje moje očekávání..předni kolečko vůbec "neposlouchá"..smýká se a je spíš přítěží..

Reakce obchodu HECHT

Dobrý den
    Sekačka je dodávána v rozloženém stavu, tedy s vyjmutým předním kolem. Toto kolo se velice jednoduše osadí - zasunutím a zajištěním čepu západkou - otázka několika vteřin. Nicméně tento čep, na kterém kolo zatáčí je nutné namazat vhodným mazivem, například vazelínou. Toto není možné udělat již při výrobě, právě proto, že kolo je v balení vysunuté a vazelína s čepu by se setřela.
    Čep zatáčení je pak nutné pravidelně mazat stejně jako všechny ostatní pohyblivé části.
    Pokud čep není namazaný, velice rychle se v ložisku usadí prach a zatáčet jde velice ztuha. Kolo pak zůstává viset v různých polohách, může se smýkat a sekačka jde špatně ovládat. Po namazání sekačku zvládne ovládat i malé dítě jednou rukou.

• Dobry vyber
    • Mate akce jen na kamenych obchodech a pro me to znamena minimalne tam i zpet 140 km.

Krome akci je to super

• Velmi široký sortyment.
    • Nepozorného prodavače. Po předvedení zboží nezkompletoval zboží a část zustala na prodejně i po odvezení.

Až na obsluhu sejedná okvalitní obchod.

• Parametry výrobku a cena

Dobrý.