• cena, komunikace a rychle vyrizeni i v pripade poskozeni zbozi dopravcem

• -telef.info o tom, že zboží nebude v originál krabici, operátorka upozorněna, že nechceme reklamované opravené zboží, nebo tak něco
    • -ubezpečení, že bude doručeno nové zboží
    • -doručen výrobek, který už byl smontován a opět rozebrán, poškrábaný, odřený

již nikdy zde nic neobjednáme, peníze které jsme protelefonovaly nám nikdo neuhradí

Dobrý den
    Produkty HECHT jsou vždy dodávány nové, nepoužité. Některé složitější stroje mohou být před odesláním zkontrolovány, zda je balení kompletní, zda jsou v balení všechny díly správně. To může znamenat částečnou kompletaci stroje a jeho následné rozebrání. V žádném případě nikdy neprodáváme použité nebo reklamované stroje, vždy se jedná o stroje nové. Při ověřovací kompletaci samozřejmě může dojít k lehkému poškození laku v místech, kde se do sebe díly nasouvají, tedy například styčné plochy os kultivačních radliček. To však nemá žádný vliv na funkci stroje.

OM

• nevím
    • nevím

Bezproblémový,spolehlivý obchod.

• nebyla možná platba kartou

Dobrý den
    Omlouváme se za technické potíže. Platba kartou na internetovém obchodě je dost složitý proces, při kterém probíhají různé ověření a množství zabezpečeného přenosu dat tak,aby nemohlo dojít ke zneužití informací, platba byla s jistotou ověřena a provedena a zákazník měl jistotu, že o své peníze nepřijde a bude mu odečtena jen správná částka. Pokud v průběhu tohoto procesu cokoli neproběhne správně, neproběhne ani platba. Příčina pak může být i v samotné internetové síti, na straně naší aplikace i na straně banky.

• Dodávka zboží do smluvní prodejny bez poplatku za dopravu.

pohoda

• velký výběr, přehlednost, rychlost
    • jako každý internetový obchod - kupujete zajíce v pytli

Zakoupené zboží nepoužitelné.
    Zvážit, zda raději zboží před nákupem neprohlédnout - tedy kamenný obchod.

Dobrý den
    Jakkoli se na e-shopu snažíme podat co nejvíce informací, nakupovat produkty jen podle popisu, videa a několika fotografií je do jisté míry skutečně vždy příslovečným "kupováním zajíce v pytli". Zboží si nemůžete osahat, prohlédnout, nevíte zda Vám padne do ruky. Je to jistá daň za pohodlné objednávání z domova a s výhodami přicházejí i jisté nevýhody. I proto doporučujeme především u větších strojů jejich zakoupení v některém z našich kamenných obchodů HECHT specialista na zahradu, kterých v současnosti máme 17 po celé ČR. V našich prodejnách školený personál vždy zboží zkompletuje, předvede a zákazníkovi vše podrobně vysvětlí.

• Kvalifikovaný prodávající
    • Zatím jsem je nezjistil

Jak jsem již uvedl,ocenil jsem rychlost při objednání zboží a předání informací prodavačem při převzetí zboží :-)

• Obchod nabízí rozumné ceny.
    • Špatná komunikace, zboží přepravce poškodil a vrátil do obchodu, je to více než 3 týdny, obchod nekomunikuje, na emaily neodpovídá, dovolat se je problém, platbu ani po 3 týdnech nevrátili, zboží jsem neobdržel.

Expedice zboží a snaha o dodání byla na počátku velmi dobrá, v momentě potřeby řešení problémů je komunikace velmi složitá.

Dobrý den
    Dopravu zboží zajišťuje najatá přepravní kurýrní služba, není to tedy služba, kterou by poskytovala přímo naše společnost a proto nemáme přímou kontrolu nad kvalitou přepravy. Doporučujeme proto zboží při převzetí důkladně zkontrolovat a v případě poškození jej můžete odmítnout převzít, nebo jej můžete převzít s výhradami. Je však nutné trvat na tom, aby přepravce vše uvedl v přepravním protokolu a tak bylo naprosto jasné, jak k poškození došlo. Vaše reklamace již byla vyřízena.

• chtěl jsem tento obchod vyzkoušet
    • výsledek: naprostá spokojenost
    • NEMÁ

DOPORUČUJI

• kompletní sortiment
    • Nezvládá logistiku

Kvůli strunové hlavě jsem tu objednal zboží, ale při potížích se rozloučím se značkou kompletně.

Dobrý den
    Bohužel jste objednal zboží - strunovou hlavu, kterou aktuálně nemáme na e-shopu skladem. Zboží, které není skladem je na e-shopu takto viditelně červeně označeno ikonou NENÍ SKLADEM.
    Takto označené zboží nejsme zcela logicky schopni dodat do dvou pracovních dnů, jako zboží které skladem máme, případně jej doručit na výdejní místo tak, jak jste zvolil. Pokud takto označené zboží zákazník objedná, předpokládáme, že je s aktuálním stavem skladovosti srozuměn a počítá s tím že dodávka se může podstatně opozdit.

• doprava zdarma
    • o žádných nevím

Jen mě překvapilo, že po prvním dešti, nám barva z lehátek obarvila dlažbu a nejde to umýt!

• Žadné

Nepoužitelný

• Mají otevřeno celý týden.
    • Cestou na chalupu míjím tento obchod, je výborně dostupný.
    • Předpokládám, že v případě potřeby - opravy mohu sekačku odvézt do prodejny a vše ostatní zařídí pracovníci v prodejně.

• Neseřízený křovinořez, který se nedal nastartovat. Po návštěvě servisu seřízen. Dále zakoupena vřetenová sekačka. Opět neseřízená a ani nebylo nabídnuto odborné seřízení v servisu. Zboží asi dobré,ale člověk se před použitím hodně navzteká:-(

• slušné ceny
    • osobní odběr

naprosto spokojen

Obchod ujde..Ale sekačka dle reklamy nesplňuje moje očekávání..předni kolečko vůbec "neposlouchá"..smýká se a je spíš přítěží..

Dobrý den
    Sekačka je dodávána v rozloženém stavu, tedy s vyjmutým předním kolem. Toto kolo se velice jednoduše osadí - zasunutím a zajištěním čepu západkou - otázka několika vteřin. Nicméně tento čep, na kterém kolo zatáčí je nutné namazat vhodným mazivem, například vazelínou. Toto není možné udělat již při výrobě, právě proto, že kolo je v balení vysunuté a vazelína s čepu by se setřela.
    Čep zatáčení je pak nutné pravidelně mazat stejně jako všechny ostatní pohyblivé části.
    Pokud čep není namazaný, velice rychle se v ložisku usadí prach a zatáčet jde velice ztuha. Kolo pak zůstává viset v různých polohách, může se smýkat a sekačka jde špatně ovládat. Po namazání sekačku zvládne ovládat i malé dítě jednou rukou.

• Dobry vyber
    • Mate akce jen na kamenych obchodech a pro me to znamena minimalne tam i zpet 140 km.

Krome akci je to super