• Po objednání zboží přišla okamžitě potvrzená objednávka,ihned jsem zaplatil.Za dva dny bylo zboží v expedici,za další tři dny omluva,že zboží doprodáno a vráceny peníze(aspoň tak).Cyklosen je pravděpodobně v úpadku a doprodá se.Oproti minulosti nemají prakticky nic.
    • žádné, obchod asi krachuje
    • nekomunikuje a asi krachuje

vyhnout se, stejně s nikým nekomunikuje

• Nádherný obchod, fešná obsluha.
    • Žáádné

Za posledních 10 let to byl životní zážitek.

• ve srovnanim s konkurenci zadne
    • obchod nabizi zbozi, které není schopne dodat, aniz by na to kupujícího vcas - tedy pred dokoncenim objednávky - upozornil.

Muze se Vam stat, ze dostanete pouze cast toho zbozi, ktere si prejete nakoupit, byt Vam obchod potvrdi Vasi objednavku. Pozdeji, když uz je Vase objednavka expedovana (napr.na Ulozenku,) Vam prijde oznameni, ze cast objednaného zbozi chybi a tak ho budete muset nakoupit v jinem obchode a venovat nakupu dalsi drahocenny cas...Tento pristup k zakaznikovi povazuji za nepoctivy, obchodnik se snazi prodat co ma, bez ohledu na to, ze klame o skutecnem stavu mnozství vlastneneho zbozi.

• pro mne žádné
    • Dosud mi nebyla vrácena zaplacená částka! Komunikace po telefonních linkách nefunguje!

Dokud nemáte telefonicky potvrzenu objednávku rozhodně ji nerealizujte. Platbu předem nepoužívejte, plaťte až zboží skutečně obdržíte.

• Větší výběr komponentů, než nabízí ostatní pražské obchody.
    • Místo v Praze, zaseknutí všeho v "devadesátých" letech, pravděpodobná unavenost prodávajících (ale chápu to)

Platil jsem pětitisícovkou, v půlce dne nemají na vrácení, platba kartou nemožná - stojíte na zákazu parkování, ochota personálu vyřešit problém ospale nulová. Nechat mě běhat po všech okolních krámech, abych si mohl u nich zboží koupit?
    Otevírací doba na stránkách nepravdivá. Stavy skladových zásob na stránkách nepravdivé (na prodejně nemají fyzicky takřka nic)
    Takže pro ostatní - objednejte, vyčkejte, vezměte sebou drobné, po výzvě do sebe kopněte nějaký uklidňovák, pomodlete se a vyražte.

• celkem prehledny web
    • rychle doruceni zbozi
    • poplatek pri platbe na bankovni ucet se mi snad zda
    • slaba komunikace (penize za vracene zbozi ve 14 denni lhute vratili az po urgenci po 2 mesicich, tj. neverim, ze by sami od sebe penize vratili)

Za chybu s vracenym zbozim eshop nemuze, ale mel by si hlidat prubeh reklamaci aby jej zakaznici nemuseli urgovat.

Poplatek za platbu z FIO na FIO me pekne na$ral.

• velký výber
    • dobré ceny
    • možnost osobního vyzvednutí v Praze

OK, doporučuji

• Výborné ceny
    • široký sortimen
    • Osobní odběr v Praze
    • občas některé položky mají na webu skladem, ale nejsou schopni dodat
    • Dodací lhůty delší než inzerují

OK, používám pravidelně, už vím co čekat

• Neaktuálne informácie o tovare, skladových zásobách, ale aj otváracích hodinách provozovny.

• šíře sortimentu,
    • přiměřené ceny
    • tentokrát jsem nakoupil blikačky zn. FORCE, ale byly v nabídce pouze přední, zadní blikačky FORCE nejsou v nabídce. Naproti tomu jsem potřeboval náhradní držák k přední blikačce FORCE, a ten není vůbec v nabídce, jakkoliv blikačky přední jsou k dostání! Opačně nejsou zadní blikačky FORCE, ale držák na sedlovku ano, zvláštní kombinace.Ještě štěstí, že k blikačkám FORCE se nechají použít náhradně držáky SMART blikaček!
    • Cožpak výrobce FORCE nenabízí k předním blikaškám TRI 3 45396 samostatně náhradní držáky?

Obchod nemá celkově významné slabiny

• přehlednost webových stránek,ceny

velký výběr zboží,nízké ceny,dobrá kvalita zboží
    doporučuji ostatním

• Rychlý a měl sedlovku, co jinde nemají.

• Delší dodací doba.

Dobré

• vcelku příznivé ceny
    • malá informovanost o stavu objednávky (pokud bych se sám nezeptal, asi bych čekal týden)
    • "skladem" neznamená skladem, ale "musíme to někde objednat", tím pádem se dodací lhůta protahuje minimálně o den

zboží nakonec přece jen dorazilo v pořádku, nicméně oproti konkurenci tento e-shop hodnotím spíše jako průměr...

Jako jeden z mála obchodů měl artikl v nabídce.

• Zajímava nabidka, samosatane řadící páčky, dobré ceny.
    • Zatím nevím o žádných.

Spokojenost.

• přehlednost
    • dostupnost
    • absence některých značek

Tento obchod musím jednoznačně doporučit. Komunikace od zadání objednávky až po vyzvednutí zboží byla přehledná a jasná. Oceňuji přístup obchodu a vstřícnost s jakou vystupují vůči zákazníkovi.

• Dobré ceny

• - zajímavé zboží i ceny
    • - vyzvednutí v uloženka.cz
    • - vstřícné řešení reklamací
    • ne moc pěkný e-shop, ale když vím co chci, tak mi to nevadí

Tento cykloobchod mám velice rád. Poprvé jsem se pousmíval nad názvem "cyklosen", ale pak jsem postupně zjišťoval, že to tak skutečně je. Pro mne to je skutečně CYKLOSEN. Ale nevím, jestli se v budoucnu nepohorší. Nyní je jejich obchod dočasně uzavřen a tak se té změny docela bojím.....