Rychlost dodání spokojenost

Super personál ochotný a milý

• Mají skladem kazety Garbaruk
    • Ceny by mohly být nižší, i v současné době
    • Velmi omezený sortiment

Kazety v tomto obchodě nakupuji pravidelně. Mají přesně to co chci a jsou spolehliví. Na druhou stranu nic z jejich nabídky mimo zmíněných kazet Garbaruk mne nezaujalo.

• Poradily i po telefonu
    • Příjemný personál
    • Skvělá domluva a komunikace
    • Profesionální přístup

• Mají některé věci, které se jinak hůř shání.
    • Úzký sortiment.

Sympatický obchod z mé oblíbené lokality. Mají v nabídce kazety Garbaruk, které osobně preferuji. Nevýhodou je, že jde o malý obchod, tj. sortiment skladem je docela úzký. Ceny v obchodě jsou spíše vyšší, někdy trochu odrazují. Ovšem v této době jsou vysoké ceny už vlastně všude. Tentokrát musím pochválit i komunikaci, byla rychlá, věcná a přesná.

Komunikace i přístup obchodu hodnotím na jedničku. Vše proběhlo hladce a zboží dorazilo v pořádku.

• Zbozi rychle dorazilo
    • Skvele jednani

• Zajímavé věci v nabídce.
    • Nenašel jsem online platbu kartou.

Je to malý obchod a tomu odpovídá i nabídka. Mají zajímavé věci i věci co jinde ne, ale nabídka je omezená. Určitě ale stojí za to, se do obchodu podívat právě proto, že tam člověk může najít velmi zajímavé alternativy k běžnému zboží. Komunikace obchodu je dostatečná, ale není nejrychlejší, asi důsledek "omezené personální kapacity" menší firmy. Mám dojem, že ani skladová dostupnost není na webu online. A nejde platit online kartou, teda aspoň jsem to nenašel.... Do obchodu se budu každopádně v budoucnu vracet.

• Ceny, komunikace, rychlost

Široký sortiment, dobré ceny, vstřícné jednání..

Super

• V den objednání bylo zboží předáno dopravci.
    • Vstřícný a ochotný personál jak v obchodě tak i v servisu
    • Platba kartou online

• Bezvadná komunikace, rychlé doručení, velký výběr.

Doporučuji!

• Našel jsem zde co jsem hledal a to za rozumnou cenu
    • Docela hodně málo věcí v nabídce

Hledal jsem jednu konkrétní věc, a to docela specifickou - kazetu Garbaruk na MicroSpline, a tu zde měli navíc za přijatelné peníze. Ovšem řetěz pro 12-ti rychlostní systém se mi zde už najít nepodařilo. Super obchod, dobrá komunikace, ale nabídka trochu užší ....

Reakce obchodu CykloMIRA.cz

Není problém zavolat, určitě se něco najde a domluvíme se :) Jsme kamenná prodejna, internetový obchod máme jako doplňkový prodej, na našem webu nejsou všechny skladové položky. Navíc nejen u řetězů se dostupnost rychle mění. Příště neváhejte :) Tým CykloMIRA

• rychlé vyřízení i dodání

líbil se mi i osobní přístup v komunikaci

Dobra komunikacia s obchodom. Ustretove jednanie.
    Vzhladom na to, ze cast objednaneho tovaru nebola na sklade, aj doba dodavky bola dost rychla

Zboží bylo zasláno včas, trochu se sice zdrželo díky Zásilkovně a Velikonocúm, ale v pohodě

• výborná komunikace, včasné dodání

• Příjemný majitel