Objednal a zaplatil jsem zboží, které bylo skladem nicméně po mé objednávce se 4 dny nic nedělo a tak jsem se snažil dovolat. Ani na telefonu to nikdo nebral. Následně po týdnu přišla emailová informace o tom, že zboží není skladem a že to bude trvat. Opětovně jsem zareagoval s tím, že bych rád aby mi byla dodána náhradní varianta, která se tváří, že "skladem" je. Nyní čekám, ale zatím stále bez reakce.

• rychlé dodání, vstřícná komunikace, zaslání instrukcí k montáži na email
    • žádná

• Krásné zboží
    • Super komunikace
    • Osobní zkušenost prodejce

• Skvělý přístup

Velmi rychlé vyřízení objednávky, ochotná paní, která poradí s nakupovaným sortimentem. 100% spokojenost.

• Osobní přístup, odborně poradí, časově se přizpůsobí, paní je velmi vstřícná

S obchodem jsem byla velmi spokojená, potřebovala jsem i radu ohledně vozíku a náhradního kusu. Ačkoliv paní neměla zrovna to moje zboží skladem, vyzvedavala jsem si ho hned druhý den. Díky za rychlost

• Osobní přístup. Vozíky připraveny k porovnání.

Perfektní jednání. Odborná rada a doporučení k jednotlivým doplňkům.

• Perfektní komunikace, dobře mi poradili s vozíkem a nakonec mi doporučili levnější variantu.

Rychlá komunikace, vozíky jsem si přišel prohlédnout, abych měl představu. Řekli jsme si, který vozík je lepší, horší a když jsem prodejci řekl, na co budu vozík využívat, doporučili mi Sprortrex querido. Vozík využívám místo kočárku a na kolo a jsem spokojen. Obchod doporučuji.