• Milý dárek k nákupu zdarma
    • Rychlá a příjemná komunikace obchodu po e-mailu (na chatu mi nebylo odpovězeno)
    • Ve večerních hodinách se jim prý neaktualizuje, zda je zboží skutečně skladem
    • Dlouhá dodací lhůta - objednala jsem zboží skladem, ale přepravci bylo předáno až 4. pracovní den po obdržení platby na účet

• Při komunikaci s onlin podporou po dotazu kde zadat kupon pro uplatnění slevy se online podpora odmlčela. Následně jsem musel telefonicky řešit z dalším operátorem jaktože nejde uplatnit sleva když je veřejnou součástí internetových stránek. Po více jak desetiminutové rozhovoru a oznamení, že se tedy jedná o nekalou reklamu byla sleva teprve uznána.

Pěkný den,

děkujeme za recenzi, i když nás moc netěší:-(

Slevový kupón, který máte v objednávce, běžně lidé aplikují přímo při objednávkovém procesu a vše funguje. Sleva se jim odečte automaticky. Bohužel nejsme schopni dohledat, proč nešel ve vašem případě zadat, ale rozhodně to nebyl důvod odmlčení se online podpory. Vždy se snažíme na podpoře zákazníkům poradit co nejlépe a co nejdříve, je to ale samozřejmě závislé na internetovém připojení obou stran a občas se stane - ať už na straně zákazníka nebo nás - že to spojení prostě "vypadne".

Každopádně i v případě, že zákazník slevu nemá přímo v objednávce, ale napíše ji třeba jen do poznámky nebo v samostatném emailu, vždy ji bez problémů navedeme. Pokud bychom se snažili lákat zákazníky nekalou reklamou, určitě byste nebyl sám, kdo nám to tady napíše. A toto skutečně není našim cílem. Naopak, náš cíl je spokojený zákazník, který pak třeba napíše pěknou recenzi. To je mimochodem i důvod, proč případné slevy poskytujeme.

Omlouváme se za komplikace při objednávce a i přesto doufáme, že jste s autosedačkou spokojeni.

Za tým Cybex4u.cz Tošovská Petra

• Zboží bylo nekompletní

Pěkný den,

děkujeme za recenzi. Jedná se o objednávku více než 3 měsíce starou. V případě, že něco chybí, je potřeba nás kontaktovat ihned po obdržení zboží. Předpokládám ale, že vzhledek k tomu, že 99 % odesílaného zboží jsou autosedačky, mohl chybět např. návod či faktura?

S pozdravem Tošovská, Cybex4u.cz

na stránkách bylo že zboží je skladem a přišlo mi za týden! dopravce ppl mi nedal vědět že veze zásilku, volal mi až když byl před domem a to jsem nebyl doma

děkujeme za recenzi.

Číslo zásilky chodí automaticky zákazníkům do emailu či sms přímo od přepravní společnosti, je tak možné průběh doručování sledovat. Dopravci by měli dopředu volat, ale vše je bohužel na lidech... Proto máme možnost zvolit si přepravní společnost dle vašich zkušeností. Pokud by se stížnosti zákazníků na PPL hromadily, určitě tuto možnost dopravy zrušíme.

S pozdravem Tošovská, Cybex4u.cz

• komunikace a dodaci lhuta

Pěkný den,

děkujeme za Vaši recenzi.

Objednávku jsme bohužel vůbec neevidovali a to byl i důvod, proč nikdo "nekomunikoval". O objednávce jsme se dozvěděli až díky této recenzi. Bohužel i technika někdy zklame:-( Vždy posíláme informace o termínu dodání. Mrzí nás, že jste nás nekontaktoval/la jiným způsobem než až prostřednictvím hodnocení na heureka.cz.

Nicméně již situaci řešíme a na základě telefonické domluvy posíláme zboží se slevou.

S pozdravem Tošovská, Cybex4U.cz

• Schopnost moci si objednat sedacku na webovkach a vyzvednout si ji za par dni na prodejne byla vyhoda, ktera me oslovila.
    • Pani, jez nam volala s oznamenim, ze zbozi bylo na prodejne v Ostrave pripraveno byla velmi prijemna, ochotna a byla s ni radost mluvit.
    • Pravym opakem byla zkusenost na prodejne samotne. Pani, ktera zbozi predavala byla neochotna a vse jen ne prijemna. Nasi prosbe, aby nam ukazala jak se sedacka do auta dava a pripevnuje nebylo vyhoveno. Jeste, ze mame youtube, kde jsou instrukce sice jen v Nemcine, ale vizualni ukazka stacila k pochopeni. Diky teto zkusenosti bych uz do prodejny zpet nesla ani tam nikoho neposlala. Radeji bych si nechala zbozi dodat az domu. Je to skoda. Zbozi mate hezke, vyber prodavacek by bylo treba prehodnotit a mozna pretrenovat. Vas zakaznik Vas pan teto pani opravdu nic nerikalo.

Lehka dostupnost, koupe primo od vyrobce, rychle jednani. Se sedackou jsme po jednom pouziti zatim spokojeni. Zkusenost primo na prodejne v OV s pani jez nam pomahala, jedna ze 3 zamestnacu, byla zkusenosti, kterou si uz zopakovat ovsem nemusim. Te davam palec dolu.

Reakce obchodu Cybex4U.cz

Pěkný den, děkujeme za vaši recenzi, i když jsme poněkud překvapeni a velmi nás mrzí. Podle našich záznamů (a po vašem telefonickém potvrzení) jste si zboží nebyla vyzvednout na naší prodejně vy, ale váš bratr. Nerozumíme tedy informaci, že vaší prosbě nebylo vyhověno, když jste tam nebyla? Vašeho bratra jsme se jako všech ostatních zákazníků plati, zda bude chtít zboží předvést, ale pouze nás informoval, že to není autosedačka pro něj, ale pro jeho sestru (vás) a že už si s tím poradíte. Navíc mu byl samozřejmě předán s autosedačkou originální český návod i další stručný návod ke zboží. Musím konstatovat, že jako majitelka firmy jsem byla shodou okolností u převzetí zboží osobně (zmíněnila jste mne asi jako jednu ze 3 zaměstnanců) a pokud bych zaznamenala jakýkoliv prohřešek u našich prodejců, ihned bych to řešila. Navíc paní, se kterou jste byla velmi spokojena při telefonickém rozhovoru byla totožná s paní, která zboží předávala.
    Musím tedy ač nerada řict, že považuji tuto recenzi za velmi zavádějící, protože hlavní pointou naší prodejny je (a s tímto záměrem i funguje), aby si každý zákazník mohl zboží vyzkoušet přímo v jeho autě a pokud to není možné, alespoň na speciálním zkušebním autosedadle, které máme pro tyto účely přímo na prodejně. Mrzí nás tedy tato recenze člověka, který vlastně na naší prodejně vůbec nebyl a přesto píše, že už by znovu do této prodejny nešel. Snad zde napíší hodnocení i ostatní kupující, kteří potvrdí naši filosofii o osobním přístupu k zákazníkovi. Děkuji Tošovská, Cybex4u.cz

• autosedačka byla jen v igelitovém pytli, žádná krabice nic. Pytel byl spinavej a potrhanej

Reakce obchodu Cybex4U.cz

Pěkný den, autosedačky bez krabice se dávají pouze na Heurekapoint k osobnímu odběru. Zatím jsme neměli s tímto žádnou negativní zkušenost. Každopádně děkujeme za podnět, určitě změníme způsob balení pro heurekapoint. S pozdravem Tošovská, Cybex4u.cz