• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 2 týdny

• dobré ceny
    • výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 3 týdny

Vše v pořádku, na můj dodatečný dotaz odpovězeno.

• nízké ceny
    • rychlé doručení
    • okamžitá komunikace s podporou
    • Prvotní klíč byl zaslán, ale neúplný. Okamžitě ovšem reagovali a do druhého dne napravili a doposlali v pořádku.

• Advantage 1
    • Advantage 2
    • Advantage 3
    • You have to pay
    • Horrible customer support

Reakce obchodu CyberKey.cz

Dobrý den, Vašemu hodnocení příliš nerozumíme. Neevidujeme od Vás žádný kontakt, proto nevíme, z čeho pramení Vaše zkušenost, že máme špatnou zákaznickou podporu. Klíč jste si objednal, uhradil kartou a byl Vám doručen za 7 minut od vytvoření objednávky včetně Vaší platby kartou, proto nevíme, s čím jste byl nespokojen, že náš e-shop nedoporučujete. V případě potřeby nás kontaktujte na e-mail podpora@cyberkey.cz.

• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 1 měsícem

V pořádku. Rychlý a pohodlný nákup.

• ceny
    • výběr

Objednával jsem v neděli a klíče co nebyly skladem a bylo uvedeno dodání myslím že do 6ti hodin, tak byly zaslány až v pondělí odpoledne, ale ve výsledku mi to nevadilo. Takže za mě vše ok.

Rychle a levně.

• Klíč mi došel za 3 minuty
    • Platba kartou
    • Super ceny

Doporučuji, klíč mi došel už za tři minuty po platbě kartou a cena byla o hodně nižší než u konkurence a o kamenném obchodě ani nemluvím.