• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 2 týdny

• dobré ceny
    • výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 3 týdny

Vše v pořádku, na můj dodatečný dotaz odpovězeno.

• nízké ceny
    • rychlé doručení
    • okamžitá komunikace s podporou
    • Prvotní klíč byl zaslán, ale neúplný. Okamžitě ovšem reagovali a do druhého dne napravili a doposlali v pořádku.

• Advantage 1
    • Advantage 2
    • Advantage 3
    • You have to pay
    • Horrible customer support

Reakce obchodu CyberKey.cz

Dobrý den, Vašemu hodnocení příliš nerozumíme. Neevidujeme od Vás žádný kontakt, proto nevíme, z čeho pramení Vaše zkušenost, že máme špatnou zákaznickou podporu. Klíč jste si objednal, uhradil kartou a byl Vám doručen za 7 minut od vytvoření objednávky včetně Vaší platby kartou, proto nevíme, s čím jste byl nespokojen, že náš e-shop nedoporučujete. V případě potřeby nás kontaktujte na e-mail podpora@cyberkey.cz.

• nakoupil v obchodě CyberKey.cz před 1 měsícem

V pořádku. Rychlý a pohodlný nákup.

• ceny
    • výběr

Objednával jsem v neděli a klíče co nebyly skladem a bylo uvedeno dodání myslím že do 6ti hodin, tak byly zaslány až v pondělí odpoledne, ale ve výsledku mi to nevadilo. Takže za mě vše ok.

Rychle a levně.

• Klíč mi došel za 3 minuty
    • Platba kartou
    • Super ceny

Doporučuji, klíč mi došel už za tři minuty po platbě kartou a cena byla o hodně nižší než u konkurence a o kamenném obchodě ani nemluvím.

• Kód dorazil do 7 minut
    • Ceny levnější, než přímo na steam

Kód na steam dorazil do 7 minut a byl funkční, vše tedy v pořádku

• nefunkční produkt
    • nemožnost reklamace
    • nikdo se s vámi nebaví

Koupil jsem podezřele levný datadisk a obdržel jsem tohle:

Váš licenční klíč k produktu The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone DLC Altergift (PC - Steam) zasíláme zde:

Nejedná se o klasický licenční klíč ke službě steam. Jde o to, že musíte ve čtyřech krocích postupovat podle návodu. Imaginární bot, kterého si musíte jako přítele přidat a ten vám ve Steamu pošle dar ve formě hry. Dar nejde přijmout respektive nejde navázat s knihovnou a hodí chybu.

Reakce obchodu CyberKey.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám produkt nefunguje, tak samozřejmě můžete produkt reklamovat. Tím, že jste ho zde veřejně vystavil, tak riskujete, že Vám ho vezme někdo jiný a v takovém případě již samozřejmě nelze reklamaci nijak řešit. Případně nás kontaktujte na e-mail podpora@cyberkey.cz.

• rychlé
    • levné

• Rychlost zaslaného aktivačního klíče
    • Přehlednost webových stránek
    • Skvělé ceny

Celková spokojenost. Nakupuji zde často a mám jen kladné zkušenosti.

• dodání nefunkčního klíče

Společnost dodala nefunkční klíč již jednou použitý.

Reakce obchodu CyberKey.cz

Dobrý den, pokud Vám nejde aktivovat klíč, tak prosím postupujte dle návodu zde:
    nebo nás kontaktujte na e-mailu podpora@cyberkey.cz

• RYCHLÉ DODÁNÍ
    • NEFUNKČNÍ CD KEY

ZASLÁN NEFUNKČNÍ CD KEY

Reakce obchodu CyberKey.cz

pokud Vám nefunguje CD KEY, tak nás prosím kontaktujte na e-mail podpora@cyberkey.cz.

• Vše proběhlo v pohodě

koupil jsem si hru a je dobrý, že člověk nemusí do krámu pro krabice a pod. Takhle je to pohodlnější, doporučuji platit kartou, je to nejrychlejší způsob jak jít hnedle pařit.

• Nedodani správného klíče.
    • Podvod

Po zaplacení mi přišel klič k aktivaci. Nejednalo se o koupenou hru jen o nějaké DLC, které nemohu aktivovat bez plné hry. Žádná komunikace ze strany prodejce. Kontakt jen email. Cena byla dost nízka asi o 50% tak jsem moc od toho nečekal, ale říkal jsem si, že to zkusím. Zkusím řešit přes banku k vrácení peněz. Popřípadě státní orgány. Nemůžeme nechat podvodníky si dělat co chcou. Kdyby nahodou mi časem poslal klíč, který je opravdu co jsem si koupil tak rad recenzi změním.

Reakce obchodu CyberKey.cz

Dobrý den, určitě nás kontaktujte na e-mail podpora@cyberkey.cz. Situaci obratem vyřešíme.