• bez odpovědi na emaily ze strany zákazníka

Zboží doručeno bez problémů, ale bez slíbeného dárku v nabídce a i přes dvojí urgenci žádná odpověď.

Reakce obchodu CVOČEK

fakturu jsme odeslali, ale s největší pravděpodobností vám nedošla. Odesíláme opakovaně. Poukaz je součástí faktury.
    Pěkný den

• žádná výhoda neexistuje
    • zboží jsem neobdržel, ale dotazník ano
  • objednané zboží nedošlo, bez vysvětlení, na urgenci bez reakce

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží nedorazilo, komunikace nulová, objednejte jinde

Reakce obchodu CVOČEK

omlouváme se, ale zboží značky HECHT nebylo po dobu nouzového stavu dodáváno v normálním režimu.
    Zboží odchází dnes od nás.
    Hezký den

• u zboží mají na eshopu skladem a zboží není skladem dělají z lidí blbce jako většina eshopů

Reakce obchodu CVOČEK

zboží značky Riwall bylo pouze v omezeném množství a další dodávky jsou zpožděny až o tři měsíce.
    Nabízeli jsme vám zboží jiné značky lepší výbavy již jste odmítl.
    Omlouváme se.

• NEDODÁNO ! Objednávka:20173090

Reakce obchodu CVOČEK

omlouváme se, ale zboží není po dobu nouzového stavu dodáváno v běžném režimu.

• Vyhodne ceny
    • Produkt skladem

Ze strany e-shopu nulova komunikace, info o dorucovaci dobe na strankach chybi, pomerne dlouha doba doruceni zbozi skladem, ale nakonec vse v poradku.. nicmene jsem zvykla na jiny standard v dnesni dobe.

Reakce obchodu CVOČEK

běžně zboží doručujeme do dvou dnů, ale v současné době došlo k navýšení objednávek.
    V tuto chvíli funguje vše jak má.
    Hezký den

Obchodník sliboval a nesplnil: sice jsem reklamoval, ale obchodník zaujmul pozici mrtvého brouka a neodpovídá. Sliboval pilu scheppach o výkonu 2000 w ale poslal jinou značku o výkonu 1200 až 1500w, sliboval dva pilové kotouče (s 24 a 60 zuby) ale poslal jenom jeden(ten hrubší protože je levnější), a ŽE SLIBOVAL i víkend pro jednu osobu v srdci valašska byl blud, který bych s klidem prominul.Miletín Zdeněk

Reakce obchodu CVOČEK

nikdo pozici mrtvého brouka nezaujmul!
    Pilu jsme poslaly takovou jakou jste si objednal, dokonce i s kotouči.
    A kdyby jste se podíval do elektronicky vydané faktury tak tam dokonce uvidíte i pobyt.

• Rychlé jednání a dobré ceny
    • Nepořádek v evidenci zaplatil jsem předem na účet a přesto zboží poslali na dobírku

Reakce obchodu CVOČEK

omlouváme se, ale nenazval bych to nepořádkem, omylem se navedla dobírka na Vámi objednaný a zaplacený produkt. Dobírku jste ochotně zaplatil, a my jsme přeplatek vrátili zpět na vámi uvedený účet.
    Chybovat je lidské.
    Pěkný den

Spolu s výrobkem nabízen dárek pobyt zdarma. Výrobek dodán bez chyby, ale o pobytu již ani zmínka a to ani po zpětném opakovaném dotazu. Mně osobně nešlo ani o pobyt, ale čistě o princip tzv. když ptáčka lapají však to znáte. Prostě vykukové.

• Rychlá komunikace.

Přestože jsem se nejprve dotázal, jestli je produkt opravdu skladem (po zkušenostech ze 4 dalších obchodů, kdy bylo skladem a najednou zboží není, možná za 2-4 týdny apod.), mi bylo potvrzeno, že pokud skladem svítí - zeleně, svítilo, tak ho doopravdy mají. Objednal jsem, objednávka přijata, s tím, že v dalším e-mailu bylo, že je skladem na některé z poboček nebo u dodavatele. Poté další e-mail, pro mě už obvyklý(jelikož šlo o žádaný artikl v době vypínání TV signálu), že se zboží v neděli vyprodalo, další závoz za 2 týdny, čili stejné jako v dalších obchodech - objednávku jsem zrušil. Myslím si, že v dnešní době, kdy je snadná provázanost e-shopu a skladu, by se tento známý nešvar SKLADEM, přestože tomu tak ve skutečnosti není, neměl vyskytovat! Zbytečně to odrazuje zákazníky od dalších nákupů, zejména, když je to ještě navíc pře Heureku!

• Super nízká cena
    • Špatná přehlednost nabídky,neúplný popis nabízeného zboží a pokud poprosíte o upřesnění parametrů, nikdo Vám neodpoví na mail
    • Velmi špatná komunikace. Pokud jsem se několikrát ptal na termín dodání ..a to na více kontaktních adresách, nikdo mně neodpověděl. Expedici mně nikdo ani neavisoval ..až se mně ozval v den dodání řidič, že veze dobírkovou zásilku , což vzhledem k dost vysoké částce cca 11 tis. Kč je poněkud absurdní ..Je jasné, že zdaleka ne každý má stále u sebe takový obnos...přičemž platba kartou není možná
    • Dost mě zarazilo, že souběžně s dodávkou nezašlou fakturu ...Tu mně zaslali až po mé urgenci. Toto by přeci mělo probíhat automaticky.

U tohoto zařízení potěší nízká cena, ale vzhledem k dnešní době to je už dost málo. Ostatní e-shopy dnes nabízejí služby a servis na podstatně jiné úrovni. U kvalitního e-shopu by se přeci nemělo stávat, že Vám není schopen nikdo z personálu odpovědět na dotaz. ...a navíc za situace, že se pro jistotu dotazujete u více pracovníků. Takoví lidé by snad v obchodní sféře neměli ani pracovat. ..tím jen deklarují lhostejnost k zákazníkovi.

Reakce obchodu CVOČEK

V den odeslání zásilky jste byl informován emailem že je vaše objednávka vyřízená.
    A to že jste nemohl u přepravní společnosti platit kartou, není v naší kompetenci.

• Žádná
    • Nedodrželi cenu na objednávce s výmluvou že budou kamna k odběru až v dubnu 2020, že má výrobce problémy a musí vyrábět na vývoz do Ruska,přitom výrobce mi potvrdil, že mají kamen dostatečné množství a žádnou výrobu do Ruska nechystají.

Reakce obchodu CVOČEK

Velice nás mrzí že to berete jako výmluvu. Zkuste zde napsat i to že jste s námi vubec nekomunikoval ani emailem ani jste nebral telefon, abychom se mohli domluvit. :-)

• Objednal jsem si zboží v hodnotě necelé 500kč. Bohužel zatím nedorazilo. Objednávka mě byla potvrzena po odeslání platby převodem 5.5.2019. Několikrát jsem emailem urgoval informaci o dodávce zboží. Bohužel bez jakékoliv rekace. Když vytočím uvedená telefonní čísla, nikdo je nezvedá. Jediné co emaiem došlo, byl požadavek na hodnocení spokojenosti s nákupem. Do dnes od internetového obchodu Voček žádná reakce - proto takové hodnocení a rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji. Nezbývá mě než řešit jinou cestou vrácení peněz. Můžu být rád, že jsem nezakoupil něco dražšího. 476kč hodlám vymáhat i stížností na ČOI, snaha řešit napřímo zřejmě nikam nevede. komunikace=0.

• Nabízí zboží, které nemají skladem. V mém případě byla provedena ob jednávka na zboží u kterého byla informace, že je skladem, následné potvrzení od obchodu, že je objednávka potvrzena a druhý den email, že zboží není skladem. s nabídkou x % slevy na jiné zboží jako konpenzaci.

Špatná komunikace s obchodem

Zboží doposud nedorazilo, stejně tak nedorazila ani zpráva jak je to s vyřízením objednávky a proč dosud zboží nebylo ani předáno dopravci

Reakce obchodu CVOČEK

Vaše negativní hodnocení nás velmi mrzí, bezprostředně po obdržení Vaší objednávky jsme se Vás pokoušeli kontaktovat e-mailovou zprávou, ve které vysvětlujeme nedostupnost Vámi objednaného zboží, které bylo na našem e-shopu uvedeno skladem u dodavatele a jelikož se jedná o dodavatele ze zahraničí, naskladnění zboží se občas může protáhnout.
    Protože si však velmi vážíme každého zákazníka, nabízíme Vám na příští objednávku alespoň slevu v podobě dopravy zdarma a také Vám zašleme na e-mail náš slevový kupon jako omluvu.

Věříme, že Vaše další objednávka na našem e-shopu proběhne vpořádku.
    Jan
    Kolektiv cvocek.cz

Rozhodl jsem se hned druhý den objednávku zrušit.Poslal jsem email o zrušení objednávky obchod nereagoval.Poté jsem jim psal ještě 3x opět žádná odezva.Za 5 dní zboží dorazilo.Nepřevzal jem ho.Velice špatná komunikace z obchodem

• Nabízejí zboží které nemají skladem. Bazénový vysavač Marimex Vysavač Star Vac. Až po dvou dotazech proč zrušili mou objednávku teprve odpověděli.