• zakoupeno v CVOČEK před 3 měsíci

1.7 odeslaná i zaplacená objednávka a 13.7 stále nemám zboží, které bylo na skladě. Pokud potřebujete rychle produkt, tak asi lépe v jiném obchodě.

• zakoupeno v CVOČEK před 4 měsíci

I kyž zboží bylo inzerováno, že je skladem, bylo dodáno až týden po zaplacení.

Reakce obchodu CVOČEK

po vytvoření objednávky vám bylo voláno a oznámeno že se zboží doprodalo s tím že je na cestě na náš sklad. S čímž jste souhlasil.

• zakoupeno v CVOČEK před 4 měsíci

• Objednal jsem si sekacku, která byla skladem a následně mi za 3 dny volali, že už to bohužel na skladě nemají, což bohužel pak ztrácí na důvěryhodnosti obchodu.

Nedoporučuji

Reakce obchodu CVOČEK

opravím Vás měl jste stav skladu na dotaz. Když už takovou recenzi tak pravdivě.

• týden a nic
    • chybně uvedená dostupnost

Nevím co mám hodnotit, zboží údajně skladem, týden a nic nedorazilo. Za mě velké mínus.

Reakce obchodu CVOČEK

Vaší objednávku jsme odeslali následující pracovní den.
    Tak proč 10 %?

• zakoupeno v CVOČEK před 8 měsíci

• Zboží cestovalo týden sem tam. Název obchodu je na místě.

Zboží bylo v neporušeném obalu,ale nevyzkoušel jsem ještě.
    Jinak aby se to nestratilo,zboží cestovalo sem tam týden,než jsem si
    ho mohl vzít.Nebylo rozumné ode mě chtít hodnocení. Netrval jsem na
    času ani dni,ale toto je neobvyklé.

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si u nás drtič větví, kde jste si zvolil zpusob doručení na dobírku. Bez jakékoli odezvy jste uhradil převodem pod vymyšleným varyabilním symbolem. Tímto se tedy omlouváme.

• zakoupeno v CVOČEK před 9 měsíci

Dobrý den.
    Vy si snad ze mě děláte srandu. Vy se ptáte, jak jsem spokojený, když zboží možná dostanu za čtrnáct dní. Je pravda, že brzy poté, co jsem zboží objednal a nic zlého netuše i zaplatil, mi obchod napsal a mám inforamce. Nicméně, když jsem zboží objednával, informace, že je nedostupné na stránkách nebyla. Můžete se mě znovu zeptat cca za tři týdny.
    Václav Mertin

Reakce obchodu CVOČEK

jelikož je o daný produkt enormní zájem, tak se snažíme dodávat všem zákazníkům v daném termínu. Občas se ale stane,že se dodavatel spozdí s dodávkou a to bohužel neovlivníme. Omlouváme se za problémy

• zakoupeno v CVOČEK před 10 měsíci

Zboží ani po 14 dnech po zaplacení nebylo dodáno i když bylo uvedeno v potvrzené objednávce, že je zboží na skladě. Na dotazy emailem (celkem 3x) o stavu objednávky obchod nereagoval.

dobrý den,
    za vzniklé problémy s objednávkou se omlouváme.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Objednané zboží bylo skladem, což byl důvod nákupu. Po několika dnech jsem se emailem dotazoval jak to s obj. vypadá - odezva žádná, následně telefonicky ověřoval a bylo mi sděleno, že obj. byla předešlý den odeslaná... což evidentně nebyla.
    Obdržel jsem info až po týdnu, že brzy budou posílat....Já na notebook spěchal, takže jejich "skladem" mě moc nepotěšilo...

Reakce obchodu CVOČEK

vámi objednané zboží skladem nebylo. Telefonicky jsem vám sdělil že bude za dva dny vy jste odpověděl že počkáte. Takže jaký spěchal?

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Zboží jsem objednal, bylo v eshopu skladem. Zarazilo me už to, že dvakrát za různou cenu.... Potom mi volali, ze zboží vlastně vůbec nemají.

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si kytaru, která nebyla skladem. Nabízely jsme vám náhradu tu jste ale odmítl s tím že máme objednávku stornovat. Že se podíváte na jiném e-shopu. Tak nechápu vaši reakci v recenzi.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Dobrý den, po obědnávce, mi bylo zboží přislíbeno a že již se připravuje k přeposlání. Po několika dnech když se nic nedělo, jsem volal na váš obchod a byl jsem odkázán na p. Engeho. Ten mi zdělil, že mi volal a poslal e-mail, což odmítám, načež mi byl od p. Engeho zaslán e-mail s omluvou.

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si zboží, které nebylo skladem.
    Volal jsem vám nasledující den, kdy jsem vám zdělil, že zboží není skladem.
    Na tomto základě jste objednávku stornoval.

Po zhruba 2 týdnech zaplacené zboží nedorazilo

Reakce obchodu CVOČEK

Objednal jste si zboží, které není skladem.
    Není divu že jsme ho ještě nedodali, když ho nemáme.
    A vydírat recenzí se nesluší.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Zboží skladem prostě neměli.Objednávku jsem musel stornovat

Dobrý den pane Neubauer,
    Objednal jste si zboží, které se bohužel doprodalo.
    Tato situace nás mrzí.
    Pěkný den

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

• dodací lhůta, komunikace, zrušeno

Cca 2 měsíce dlouhá dodací lhůta. Ve světě "dnes objednám, zítra mám" by mi měla tato informace být sdělená. Naštěstí jsem objednal na dobírku, zrušil objednávku a koupil si zboží jinde.

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si zboží, které nebylo skladem. Když jsme Vás telefonicky kontaktovali a sdělili Vám, že zboží jste objednal s dostupností polovina června sdělil jste, že to není pravda a chtěl objednávku stornovat.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

• Ani po jedenácti dnech nic nepřišlo - prý na ni pracují. Dnes jsem požádal o vracení peněz. Tak je snad pošlou.

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si zboží, které bylo na skladě v omezeném množství.
    Na náš email jste nereagoval, a následně den na to objednávku stornoval.
    Peníze jsme Vám samozdřejmě odeslali.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

klamou zákazniky ve stylu toho ,že uvádějí dostupnost zboží skladem a přitom ho vůbec nemají a čekací doba je 3-4 týdny

Reakce obchodu CVOČEK

objednal jste si zboží, které nebylo skladem. Dostupost máte psanou v emailu.
    Heký den

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

Obchod objednávku potvrdil a po týdnu ji zrušil. Zdůvodnil to rezervací jinému zákazníkovi. Nevěřím tomuto zdůvodnění a obchod dostává doživotní červenou kartu.

Dobrý den pane Žádníku,
    produkt byl rezervován, a po telefonickém hovoru jste sdělil že počkáte dva dny na to jste objednávku stornoval.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

• cena a zboží skladem v některém z našich obchodů nebo u dodavatele
    • nebyla to pravda k dodání od pulky června, takže bohužel čekám
    • a toto mi sdělili až na můj dotaz... iniciativa šla odemne

i přes proklamované, zboží na prodejně nebo u dodavatele, čekačka cca měsíc a to ještě nevím jak to dopadne.

Dobrý den Pane Šeda,
    objednal jste si skleník s dostupností v polovině června, kde jsme vám následující den po objednávce volali, že dostupnost bude v polovině června, s čímž jste souhlasil.
    Tak nechápu, proč uvádíte v recenzi nepravdivé informace.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

• dlouhá doba dodání zboží které mají skladem - 15 dnů!
    • komunikace obchodu

Obchod bych nikomu nedoporučil. 6.5.2020 jsem objednal a zaplatil zboží které bylo skladem. Po týdnu jsem musel volat do obchodu proč zboží ještě nepřišlo, byl jsem ujištěn že zboží hned pošlou (dodavatel dodal poškozený výrobek). Po dalším týdnu jsem volal obchod kdy konečně přijde zboží, byl jsem opět ujištěn že balík hned pošlou (chyba přepravní společnosti). Po 15ti dnech konečně balík dorazil! Na internetu nakupuji často, ale s takovým ,,obchodem՚՚ jsem se ještě nesetkal!

Reakce obchodu CVOČEK

jednalo se o kombinovanou objednávku od více dodavatelů, čekalo se pouze na jeden výrobek a v nouzovém stavu byly všechny dodávky opožděny. Omlouváme se za komplikace.

• zakoupeno v CVOČEK před 1 rokem

• K produktu slibovali dvoudenní poukaz pro jednu osobu, nic jsem nedostal, pouhé klamání zákazníka aby co nejvíce prodali

Nedodali co slibovali

Reakce obchodu CVOČEK

nejedná se o žádné klamání zákazníka. Poukaz je součástí faktury, kterou jste dostali na e-mail.