• Slušná nabídka za dobré ceny, dostupnost, bezplatný odběr.

Bezproblémový obchod - doporučuji.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení naší práce a služeb e-shopu.

doporučuji všem

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení naší práce.

• Nedoručené zboží

Reakce obchodu curepink.cz

Zákaznice si 13.6.2013 objednala zboží importované z Německa s dodací lhůtou 21 dní a 25.6.2013 píše nesmysly o nedoručení zboží. Nebylo by od věci ČÍST INFORMACE UVEDENÉ U JEDNOTLIVÝCH VÝROBKŮ. A to platí obecně pro všechny zákazníky, nakupující v e-shopech.
    Curepink zákaznické centrum.

• ...chtěla jsem více titulů pro své známe jako dárek, ovšem na stránkách jsem titul již nenelezla... (nestárnoucí melodie)

Reakce obchodu curepink.cz

Zboží, které nebylo skladem (a avizovaný termín, který zákaznice znala předem byl 7 dní) jsme doručili 3 dny od objednání a hodnocení dodací lhůty je 3 z 5ti. To moc nechápeme.....
    A k nenalezeným titulům. Pokud zboží zruší vydavatel v katalogu, není chybou a nekvalitou e-shopu, že CD nenabízí. To by si měli hodnotící zákazník vždy uvědomit. Obchodujeme pouze se zbožím, které někdo vyrobí a dodává...

• Rychlost,perfektní dodávka.
    • žádné nevím

Skvěle funguje.Doporučuji.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení naší práce.
    Curepink zákaznické oddělení

• kvalitní CD co se nedají v ČR jen tak sehnat
    • časová prodleva obědnání u dodavatele

spokojen

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení naší práce.

Nicméně, těším se na dobu, kdy zákazníci pochopí, že zajišťování raritních a sběratelských CD zabere určitý čas a nejde to dělat rychle a na počkání. Ve většině recenzí na dodávky CD zboží je uváděn jako pozitivum výběr a rarity. Negativu, jako obvykle čas. Vážení zákazníci, budete-li mít zájem o CD nosiče raritního charakteru, prosím, vezměte na vědomí, že některé produkty sami vozíme z Argentiny nebo USA. To nejde skutečně udělat za týden....Pokud se nakonec pro takový produkt rozhodnete, je na místě ocenit naší snahu a výkon, ale budeme rádi, když se nám díky naší snaze, zajistit i něco navíc, nebude znehodnocovat kvůli dodacím lhůtám hodnocení e-shopu. V rámci reakcí na hodnocení to zde píšeme pořád dokola.
    Pokud zákazník nechcete na raritní CD čekat, raději si je neobjednávejte. Děkujeme za pochopení naší práce. David Štift, ředitel společnosti

• šíře nabídky

Dostanu zde téměř vždy to co mě zajímá a co bych jinde těžko hledal.
    Ostatním bych tento obchod doporučil pro šíři nabídky.

Curepink zákaznické oddělení.

• široký sortiment vč. rarit
    • předražené poštovné-balné-doběrečné
    • nemožnost platit převodem
    • nemají síť výdejních míst

Nakupuji zde už dlouhá léta, ale v poslední době jsem už několikrát nakoupil jinde z důvodu příznivější ceny za dopravu, příp. i s možností osobního odběru

Reakce obchodu curepink.cz

Osobní vyzvednutí je u nás také možné.
    Náklady na přepravu kopírují skutečné náklady, které nám účtují poskytovatelé.
    Dopravné nechceme a nebudeme dotovat, jako to třeba dělá konkurence, jelikož nabízíme zboží za přijatelné ceny a nechceme jej zdražovat. Provoz e-shopu je dnes stejně drahý jako provoz kamenného obchodu a prodáváním levného zboží a ještě doplácení na dopravné, to už by celý obchod ztrácel smysl.
    David Štift ředitel společnosti

• Vše z tepla domova
    • .........................

SUPER

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za klasné hodnocení naší práce.
    Curepink zákaznické centrum

• rychlost dodání, zboží na skladě

Curepink zákaznické centrum.

• Špatná komunikace - o nedostupnosti zboží jsem se dověděla až v den, kdy mi měla být objednávka doručena.
    • O minimálním počtu objednaných kusů rovněž.

Obchod bych nedoporučila svým známým, kvůli špatné komunikaci ze strany obchodu.

Reakce obchodu curepink.cz

Pokud tato informace uvedená v detailu produktu nebyla dostatečná, aby zákaznice věděla, že jsme limitování minimálním odběrem u dodavatele, tak pak jde skutečně o špatnou komunikaci...

UPOZORNĚNÍ PLATNÉ, POKUD ZBOŽÍ NENÍ SKLADEM :

Uvedený výrobek objednáváme v balení po 6 kusech.
    Obchodníkům doporučujeme objednávat vždy v násobcích 6 kusů.

Pokud zboží není skladem a objednáváte pouze kusová množství, počítejte s delší dodací lhůtou.
    Pokud chcete nakupovat pouze kusové množství, informujte se předem na dodací lhůtu.

V případě, že nebudeme mít dostatek objednávek a nebudeme zboží nakupovat na sklad, vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky.

• velký výběr zboží
    • rychlost dodání zboží

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladnou reakci a hodnocení naší práce.

• -velký výběr produktů
    • -výběr zboží s motivy k aktuálním tématům
    • -trochu mě zlobilo "vyhledávání" v obchodu, při zadávání přímo do vyhledávacího políčka mi tam pořád skákalo okýnko s nabídkami, "kde hledat", a když jsem ho zapomněla zavřít, nenašlo se mi všechno hledané zboží, které jsem zadala

-s nákupem jsem spokojená, dobrá komunikace
    -jen mě mrzí, že všechno zboží, které jsem si z nabídky objednala, nakonec nedorazilo, jedna položka chyběla z důvodu dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení i popisem problému, co se Vám nelíbilo. Je to konstruktivní. Na rozdíl od mnoha jiných jste byla konkrétní, což nám pomáhá ve zlepšování naší práce. Chybějící produkt bychom mohli dostat do 14 dnů.
    V rámci vyhledávání musíte vždy zadat - zvolit, podle jakého parametru chcete vyhledávat, nikoliv políčko zavřít. Pak Vám všechny produkty e-shop nabídne.
    Špatně jste s funkcí pracovala, proto vznikl špatný dojem a hodnocení.

• kvalitní komunikace
    • ochotný a velmi milý personál
    • nabízí tituly, které se hůře shání

Nakupoval jsem poprvé a Curepink je obchod, který mě nezklamal. Jak nabídkou tak přístupem.

• Zajimavé zboží

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Curepink zákaznické centrum

• rychlost dodání zboží

Naprostá spokojenost, příznivá cena

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení naší práce a našeho e-shopu.

• zboží pink floyd

Reakce obchodu curepink.cz

Budeme rádi, když nám Vaše připomínky k přehlednosti e-shopu napíšete emailem. S ohledem na rozmanitost sortimentu, který nabízíme.

U dodací lhůty, ke která máte také připomínky, si prosím uvědomte, že objednáváte věci na zakázku, objednávané a importované výhradně pro Vás na základě Vaší objednávky. A to si zabere jistý čas.

Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a Váš názor.

Curepink zákaznické centrum

• zboží za přijatelné ceny
    • originální zboží
    • trochu nepřehledné www stránkz

doporučuji nakupovat v tomto e-shopu

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu.
    Zpracování stránek a orientace v nich vyplývá z pestrosti sortimentu a velkému množství zboží.
    Oceníme jakýkoliv názor a nápad, co konkrétně Vám nevyhovovalo. Curepink zákaznické oddělení