• rychlost objednání a dodání zboží
    • ?

doporučuji, kvalita,spolehlivost

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a Vaší objednávku. S ohledem na to, že většinou se chtějí rozepisovat pouze nespokojenci, většinou navíc neprávem, oceňujeme reakci i spokojených zákazníků. Curepink zákaznické centrum

• Po objednání tří modrých kabelek došly dvě a z toho jedna modrá a jedna růžová!

S obchodem nejsem spokojená a další nákup budu dlouho zvažovat!

Reakce obchodu curepink.cz

Vážená, objednala jste si 1 modrou shopping tašku a dvě růžové. Vše za výprodejovou cenu 39,- Kč s informací, že nabídka platí do vyprodání zásob. Odeslali jsme Vám dvě tašky, třetí již je vyprodána. Tak nepište nesmysly. A další nákup nemusíte vůbec zvažovat, protože, jsme Vaši registraci zablokovali. Chceme dodávat zboží pouze lidem, kteří vědí, co objednávají, vědí, za jakých podmínek to objednávají a naše nabídky respektují, stejně jako naši práci. Hezký den, přejeme. Ať Vám tašky za třicet kaček udělají radost. Takové prodeje jsou akorát na zlost a dělají více škody než užitku. SOUDNÝ ČLOVĚK SI SNAD NA TUTO RECENZI UDĚLÁ NÁZOR SÁM.
    Je bezesporu zajímavé, že si zpravidla ztěžují ti, kteří chtějí nakupovat výprodejové zboží, nejlépe za v ceně do 100 Kč a jsou hrozně překvapení, že se zboží vyprodá.

• Objednal jsem si dve polozky z nichz jedna byla na objednavku do 14 dni.Prodejce mi telefonicky zdelil,ze jiz zbozi neni k sehnani.Tak jsem si objednal dalsi dve polozky ve stejne hodnote s tim,ze tu z prvotni objednavky pridaji k teto objednavce.Ze je vse spatne jsem zjistil az kdyz u me byl pracovnik DPD a mel dva balicky a u kazdeho z nich jsem mel uhradit kupni cenu i dopravne...Tudiz jsem odmitl a vratil zpet.

Reakce obchodu curepink.cz

Bohužel ve chvíli zákazníkovi DRUHÉ OBJEDNÁVKY už byla první zabalena a v expedici. Zákazník si doobjednal dvě TRIČKA Z VÝPRODEJE za 99 Kč a 199 Kč, které jsem mu obratem poslali. Situace se pochopitelně dala dodatečně řešit, když v rámci automatického systému expedice nemuselo být účtováno jedno dopravné. I když v Obchodních podmínkách jasně uvádíme, že u zlevněného a výprodejového zboží neúčtování dopravného neplatí. Nepřijde nám zrovna fér psát takové recenze....Docela to bere chuť dělat e-shop pro koncové zákazníky a nabízí se, zda se fakt nevěnovat pouze naši hlavní činnosti importu, exportu a velkoobchodu. Český zákazník je občas docela nesoudný. Další chytrák, který nakupuje za stovku dvě a čeká servis, jako by nakupoval foťák na Alza.cz. Při vší úctě k našim zákazníkům, někteří by si měli uvědomit, co mohou za svých 99 Kč požadovat.....

• jste spolehlivy

doporucila mi vas moje dcera

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, které nás povzbuzuje v další práci. Protože podle nespokojených reakcí některých frustrovaných spoluobčanů vypadáme jako úplně neschopní hlupáci. Curepink zákaznické centrum

• Pouze jediný způsob dopravy DPD,uvítala bych Českou poštu,kde je možnost kdykoliv vyzvednout zásilku a nenechat se "nahánět" v místě pohybu ve městě i mimo město-to je dost zásadní komplikace-nemohu si z důvodu doručení zásilky brát na celý den dovolenou,abychom se "nějak" odchytili...

Reakce obchodu curepink.cz

Pochopitelně, že Českou poštou zboží zasíláme také. I když je to s delší dodací lhůtou než u DPD, které doručuje druhý den od odeslání.
    Osobní odběr možný na dvou místech.
    Jenom, kdyby si zákazníci četli informace k e-shopu......

• nevím ještě mi nic nepřišlo

Reakce obchodu curepink.cz

Vážená. Děkujeme za negativní hodnocení a znehodnocení naší práce. Možná byste měla vědět, stejně jako budoucí zákazníci, kteří se na hodnocení budou dívat, že JSTE SI OBJEDNALA KALENDÁŘ NA ROK 2015 S DATEM VYDÁNÍ 1.6.2014. Zboží jsme Vám 29.5.2014 odeslali. Dodací lhůta u volby České pošty je 5 pracovních dnů. VŠECHNY TYTO INFORMACE V E-SHOPU UVÁDÍME, ALE VY JSTE JIM NEVĚNOVALA POZORNOST. Zajistili jsme pro Vás docela raritní zboží, které není běžně dostupné a Vy nás takto plísníte. Moc jsem zvědav, kdo Vám takový kalendář zajistí za rok. Importéry do ČR je naše společnost.

• přehlednost, rychlost dodání

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za povzbudivé hodnocení.

• Ač bylo psáno, že zboží je skladem a expedují do 48 hodin, trvalo týden, než mi bylo doručeno. Navíc látka zboží je, zdá se, popsaná lihovkou, což ale bude chyba již při výrobě, obchod za to snad nemůže. Nicméně po poměrně dlouhé čekací době to na dojmu určitě nepřidá.

Reakce obchodu curepink.cz

Do 48 hodin expedujeme POUZE POKUD SI ZÁKAZNÍK ZVOLÍ DOPRAVU DPD službou. Takže, pokud jste si vybrala doručení poštou, dle námi deklarovaných podmínek v e-shopu se dodací lhůta automaticky prodlužuje na 5 pracovních dnů. Špatné hodnocení na základě Vaší nepozornosti nebo nečtení informací v e-shopu.

• cd a dvd

Reakce obchodu curepink.cz

CD a DVD nosiče již/nebo minimálně do doby, než si v tom vydavatelé a distributoři udělají jasno, aktivně nepodporujeme.

• Když jsem zboží objednávala, měli od každého (3 druhy zboží) objednaného kusu po minimálně 5 ks. Takže dodání do 48 hod. Třetí den najednou nebylo žádné zboží skladem a dodání do 14 dnů. Termín do 28.4., což bylo déle než 14 dní a ani to dedodrželi. Ani se neomluvili, vůbec nekomunikovali (jen potvrzení objednávky). Zboží nemám dodnes (2 dny po termínu). V tomto obchodě už nikdy nic!!!

Neseriózní shop. Prý dovoz z Anglie, ale bůh ví ... zboží vůbec nedorazilo.

Reakce obchodu curepink.cz

Klasika hodnocení na Heuréka. Zákazník si může napsat co chce a relevantnost názoru nikdo neřeší. Paní, ovládaná emocemi nepíše až tak pravdu. Z tří věcí jsme stále měli a máme skladem tři. Nicméně dvě ve skladu a třetí na prodejně, odkud by bylo potřeba zboží dovézt. Osobně jsem s paní telefonoval a nabídl odeslání dvou věcí skladem a dodání do druhého dne, pokud by na třetí nechtěla čekat. Ano, chyba se stala, že jsme nedovezli jeden přívěšek za 159 Kč z prodejny v centru města, jelikož jsme prostě neměli k odvozu nic dalšího. A opět, za to jsem se paní osobně omlouval. Takže chyba se stala, ale popis ne až tak odpovídá skutečnosti. David Štift, ředitel společnosti

• mají hodně věcí, ale ta dodací lhůta a komunikace....
    • nepřehlednost, naplácané věci v nabídce na sebe

Kupujte, ale buďte trpěliví.....

Reakce obchodu curepink.cz

Pomóóóć! Poraďte nám, Vážení zákazníci. Jak máme zařídit, aby zákazníci nepsali takové komentáře? Když si objednávají 25.3.2014 zboží s dodací lhůtou 18 a 21 dní?
    Co ještě bychom měli udělat, aby si četli potřebné informace o termínu vyřízení objednávky? Dobrou radu zaplatíme zlatem. Curepink zákaznické centrum

• nevim,obchod si nasla dcera
    • zadny

doporucila bych ho i ostatnim,byla jsem spokojena

Děkujeme za kladné hodnocení. Curepink zákaznické oddělení.

• rychlost, originální zboží, které jinde není jen tak k sehnání..
    • nic mě nenapadá

bez problémů!

Děkujeme za kladné hodnocení. Curepink zákaznické oddělení.

• velký výběr originálního zboží za dobré ceny
    • nemá žádné

Obchod nabízí zboží, které na českém trhu jinde nenajdete v tak širokém výběru.

• Spolehlivost,rychlost
    • Nevim o žádné

Velký výběr,rychlost,spolehlivost

Děkujeme za kladné hodnocení. Curepink zákaznické oddělení.

• měli, to co jsem potřebovala a za dobrou cenu.
    • nevím

já jsem byla spokojená!

• Ceny a dostupnost
    • Nevím o žádných

Doporučuji všem

Děkujeme za kladné hodnocení. Curepink zákaznické oddělení.

• mají zboží, které ostatní eshopy nemají
    • špatná komunikace
    • neinformovanost zákazníka
    • nedodání zboží

Zboží jsem si objednal 20.12.2013. Objednal jsem si zboží kde je uvedena dodací lhůta 14 dní. Bylo my jasné že eshop začne fungovat až po novém roce a že zboží mi přijde někdy v polovině ledna. Dnes 6.2. 2014 mi nic nepřišlo. Eshopu jsem ještě pořád dával šanci, ale došla mi trpělivost.

Reakce obchodu curepink.cz

Zboží jsme zákazníkovi dodali a ten si jej převzal. Telefonicky jsme s ním byli v kontaktu ohledně dostupnosti zboží. Takže hodnocení moc nechápeme. Lhůta se protáhla přesně z důvodu zákazníkem uváděného.

• široký sortiment

• Nemusím běhat po obchodech a hledat, kde zboží mají.
    • Nevím

je to poprvé, co jsem tady nakupovala a byla jsem mile překvapená, když mi bylo voláno, jestli si nechci zboží raději vyzvednout, než platit poštovné.