• Nakupoval jsem zde již po druhé a vše v pořádku

• Vstřícnost a pomoc řešení problemu

• Rychlé jednání

• rychlost a ochota

• Super pohoda

• Přijatelná cena za čtyřkolku.
    • Dlouhá doba dodání, od objednàvky snad 14 dní.
    • Čtyřkolka má 2 výfuky, z toho jeden nefunkční, ale na internetu popsáno jakl výhoda "2 sportovní výfuky pro ještě lepší požitek z jízdy".
    • Na internetu psáno, že doprava nad 2000,- zdarma. Já platil cca 22000,- a dopravu jsem také hradil
    • Na internetu psáno, že nosnost stroje cca 90 kg, v manuálu u čtyřkolky ale jen 40 kg.
    • Nechal jsem si namontovat tažné zařízení a nebylo to vůbec připsané ve faktuře.

• obchod nekomunikuje

Přišlo mi jiné zboží (použité, nefunkční) v roztrhané krabičce. Na opakované urgence obchod nereaguje.

Po týdnu neaktivity ze strany obchodu jsem se sama musela připomenout se svojí zaplacenou objednávkou. Zboží nebylo skladem a dorazila pouze jedna čepice. Tento nákup byl můj poslední z hlediska neprofesionality obchodu. Jediné plus snad bylo že to alespoň stihli doručit do Vánoc.

vse ok

Rychlost vyřízení, vše bez problémů.

rychlost dodání

V pohodě obchod a sympatický majitel, který bezproblému vyměnil zboží za jiné a I poslal novou zátku na nádrž na motokolo, původní netěsnila, prostě co slíbil splnil a za mne v pohodě.

Nákup z domova

• rychlý dobrý přístup

OK

• 100%

vše perfektní

zaslali info "vase zasilka je na ceste" ale od te doby se nic nedeje

• Po obdržení objednávky jsem dostal slevový kupón 4 % na další objednávku během 3 následujících měsíců.
    • Jedna objednaná položka, která měla být skladem, byla odebrána z objednávkového listu obchodem bez varování či vysvětlení. Až po doručení jsem se na to dotazoval a bylo mi to s omluvou vysvětleno, že položka vlastně nebyla již na skladě a jen omylem šla v eshopu objednat. Má být naskladněna do 14 dnů. Když jsem kvůli dovolené v jejich firmě čekal týden na dodání, mohl jsem se býval třeba rozhodnout, jestli nepočkat, až bude objednávka pohromadě celá a za jedno poštovné si ji nechat poslat. Tuto možnost jsem ale nedostal.
    • Nemají způsoby dopravy zboží omezeny dle hmotnosti zásilky, tzn. nabízejí např. doručení do Zásilkovny.cz, i když zboží nesplňuje max. možnou hmotnost pro tento druh dopravy.
    • Informace o blížícím se termínu firemní dovolené nebyly v eshopu a dozvěděl jsem se je až po objednání zboží telefonicky. Nevadilo mi to, ale někdo jiný třeba na zboží může spěchat.
    • Objednal sem si Světlo cyklo červené s blinkry LED - pro motokolo 2x a ty jediné dorazili. SUNWAY Palivová nádrž pro motorový kit neposlali a jen na fakturu rukou připsali, že nádrže nejsou a nějakou dobu nebudou. Před tím sem u nich zakoupil motorový kit 80. Musel sem ho vrátit na opravu, těsnění pod hlavou bylo zmuchlané a motor fyzicky poškozen - nejspíš nárazem. Ani po té motor nefungoval jak měl a musel sem osobně přijet z Prahy do Brna, aby to dali do pořádku a ještě za to zaplatit a i přes to vše, z motoru teče olej všemi směry. Jednání prodavačky je neskutečné a námitky zákazníka jí nezajímají. Výrobky v žádném případě nejsou značky SUNWAY, ale nejlevnější Čínsky šmejd.

Teď ve čtvrtek 19.9.2019 jsem zjistil, že matice hnacího ozubeného kolečka na hřídeli není dotažená, ale že je tam jen navlečená větší matice, která tam jen plandá - bylo to o zničení motoru, či o zabití!!!
    V žádném případě NEDOPORUČUJI a někdo by jim měl tyto praktiky zatrhnout.

• žádná výhoda, viz nevýhoda - ale nedaří se odeslat...
    • Motokolo mi bylo doručeno. Jenže z důvodu nenaleznutelného autorizovaného servisu, který by v rámci záruky motokolo sestavil a seřídil, jsem byl nucen od smlouvy odstoupit. Dodavatel, i všichni okolo, se od zásadní povinnosti sdělit alespoň základní informace o servisu distancovali. Takže žádná podpora zákazníkům.
    • nelze

Rychlé vyřízení dobrá informovanost