• Rychlé jednání
    • Bohužel poškrábaný blatník

Rozhodně doporučuji, škrábance zakryjí nálepky

Reakce obchodu ctyrkolky-brandys

Dobry den to me sice mrzi ale je to cina a ta si stim nelame hlavu to se bebali nahaze do krabice a hotovo navic u stroje za 7000kc . Jestli nechcete zadnej skrabanec nesmite kupovat cinu bohuzel to tak je. Psad

Příjemné jednání, dobrá dohoda, vše vysvětleno.

• Zatím mi nedošel produkt na který mi došel dotazník o spokojenosti

Reakce obchodu ctyrkolky-brandys

Dobry den. Ja vam psal uz pred pred 4 dny ve ctvrtek ze uz odesel balik v utery a vy musite hodnotit i kdyz je chyba jinde a ne u nas. V nedeli napsat recenzi pritom chyba je u prepravce a v nedeli nic nezjistim. Dalsi super pristup zakaznika. Pisu prepravci at vam uz nic nepredava kdyz nemuzete vydrzet do pondeli aby se zatoulany balik nasel..

Objednal jsem si zboží 10.2. Ještě mi nic nedorazilo. ani žádné vysvětlení...třeba že je např. dovolená, atd.

Reakce obchodu ctyrkolky-brandys

Dobry den proc bych mel neco psat vam na meil. Na strance bylo vyskakovaci okno pro nemoc zavreno celej tyden a potom jarnaky tyden dovolena. Museli jste na to kliknout jinak by vas to nepustilo dal. Ostatni zakaznici to videli a vse bylo v poradku. Priste vic sledujte vyskakovaci okna. Psad

Z důvodu nedodržení dodacích podmínek a to konkrétně, že požaduje platbu předem, i když na objednávce bylo uvedeno platba v hotovosti na prodejně při vyzvednutí (osobní odběr).

Reakce obchodu ctyrkolky-brandys

PANE Karel Lenc . Dobry den kdyz hodlate psat nesmysli tak je napisu po pravde jak to bylo. Zbozi jste objednal 27.11 a Ja vam rekl ze si muzete prijet na to jste uvedl ze prijedete 12.12 Na to jsem uvedl ze zbozi blokuju max 4 dny jinak chci penize na ucet nebo objednavku rusim. Kuli tomu jsem vam volal pak napsal dva meily a sms zadna odpoved!! Hlavne ze si udelate cas na recenze. Jsme eshop a ne uschovna abyl tu kazdemu schovaval stroj.. Navic pred vanoci kdyz je honka a nedostatek stroju. Nevidim zadny duvod drzet stroj 2-3tydny a navic s velikou sanci ze si stroj nevyzvednete kdyz ho odmitate zaplatit. To ho radeji prodam zakaznikovi hned. Mame tu sestavene stroje zaplacene pro vic jak 40 zakazniku co si ho vyzvednou tesne pred vanoci. Je zajimave ze tyto zakaznici zbozi chteji uskladnit a tak ho zaplatily. Pro pripad ALZA kdyz objednate musite si ho do 4dnu vyzvednout.
    Tak se nad sebou zamyslete.

• Rychlé zaslání

Super

• Bohužel bylo nutné hned řešit reklamaci, tekla nádrž, špatný svár. Obchod vyřešil vše téměř obratem, za mne spokojenost.

• Rychlost, komunikace

Nic

• ODMÍTÁ REKLAMACE NA VADNÉ VÝROBKY
    • VYMLOUVÁ SE NA TO, ŽE NERUČÍ ZA KVALITU JIM PRODÁVANÉHO ZBOŽÍ, PRÝ JE TO VĚC DOVOZCE
    • VÝROBKY OHROŽUJÍ ZDRAVÍ UŽIVATELŮ - V PŘÍPADĚ DĚTSKÝCH BUGGYN JE TO OPRAVDU ODDSTRAŠUJÍCÍ

Buggyna od začátku špatná. Motor po roce potřeboval generálku. Rám snad není ani z kovu. Zrcátka upadly tím, že se za jízdy odlomily navařené packy z rámu. Nakonec synovi při jízdě upadlo kolo. Normálně se vyrvalo přes šrouby z disku. Přístup majitele katastrofa. Dítě se málem zraní a on mi odpoví, že je to špatným používáním. Tím že jezdil v terénu. Nebo že jel moc rychle v zatáčce, že se to stává. Následně po další komunikaci napíše, že se to nikomu nestalo. Pak reklamaci odmítá uznat, protože prý neručí za kvalitu. Za tu prý ručí dovozce :-D. Vůbec netuší, jaké má podle zákona povinnosti jako prodejce. Normálně se vymlouvá jako malé dítě. Napsal například, že náhradní díl nemá, tak ho prostě nedodá. To prej musí pochopit i malé dítě. Věc budu řešit s Českou obchodní inspekcí a Sdružením obrany spotřebitelů.
    NEKUPUJTE TO, JDE O ZDRAVÍ DĚTÍ!!!

Dobry den pane Patrik Slavojin Reichl

Dobry den upadlo samo kolo jen tak https://www.rajce.idnes.cz/hamlet/album/hamlet-wo-cz
    uvedu to na pravou miru. Pan mel jezdit na servis garancni prohlidky. Nejezdil. Netusim kdo delal servis a jestli vubec. Za tu dobu se mel delat 4x Proc teda pan neprijel a nezaplatil garancni prohlidku si ho pak ma zaruku.Nejede na servis prijde o zaruku viz navod. Ja koupil klukovi 5 let kolo a neprijel jsem po mesici na serizeni prisel jsem o zaruku bezna vec. Pan prisel po roce.

Ano je to cina ale kola se sami nevyrvou z dvojteho plechu. Je to o pouzivani a v jakym terenu se jezdi. Viz odkaz na foto. Chce poradnou kvalitu bez problemu at si koupi Polaris za 180tis a ne cinu za 30tisic.
    Pak pan prisel nahle po roce s vymluvou nedostal manual. Davam ho kazdemu. Pokud ho stratil stacilo zavolat nebo napsat dostal by ho. Bez precteni navodu se nic nema pouzivat. A ne se ozvat po roce napsat 20 vyhruznych meilu. COI. Českou obchodní inspekcí atd.

Stacilo rict kluk vzal rygol nebo ho vyrval o parez atd prodal by se mu za smesnych 700kc. Ale na takove lidi nejsem zvedavej co lzou a vymysli si.

• Velice dobrý přístup a již sestavené čtyřkolky. Mohu jen doporučit.

Nemám připomínek, jak bylo dohodnuto tak bylo přesně dodáno.

• odbornost a ochota

Komunikace trochu horší s obchodem. Je to jeden pán který všechno dělá takže má toho hodně asi. Každopádně obchod doporučuji protože mají kvalitní zboží a rychlou dodací lhůtu.

• Arogantní přístup. Zrušení objednávky bez předchozího upozornění.

• Špatná komunikace , neochota

• Platilo co se dohodlo

• Při první objednávce nejasná odpověď ale emailem se to vyřešilo. 2. Objednávka na výbornou

Vše ok

• komunikace 1