• Objednávám díly již poněkolikáté,protože mi byli doručeny vadné.Karburátor s prasklým plovákem a plynová rukojeť taky prasklá,takže nepoužitelná.

Lze tu sehnat náhradní díly na kity,v jaké kvalitě je otázka.

Píst je malý (46,7 mm) a má velkou vůli ve válci, pístní čep má také vůli, nepoužitelné. Nedoporučuji tento píst

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

Píst je originálním dílem k námi dováženým motorovým kitům. Pokud je malý, máte motorový kit od jiného výrobce.

• Tvrdí že zboží je skladem, ale není
    • Neaktualizuje stránky ohledně dostupnosti

Nedoporučuji

Vážený pane Zavadile,
    u objednané radlice bylo uvedeno dodání do 5 dní.
    Ihned jsem Vás informoval že ji nemám skladem a objednám ji u dodavatele.
    Po naskladnění jsem Vás informoval že ji již mám skladem, bohužel jste ji již nechtěl.

• reagují na email
    • produkt určený pro konkrétní model, nakonec pro ten model nepasuje
    • prodejce mě odbyl s tím, že pasuje na více modelů

Objednal jsme si a obdržel plastovou krytku na VIN na skútr Motorro (Jonway) Adventure 125. Tato krytka však na tento model rozhodně nepasuje - je malá. Jako odpověď mi shop uvedl, že udaná krytka je na více modelů skútrů. Takže i když jsem si objednal něco co mají v shopu zařazeno jako doplněk pro uvedený skútr, tak to nakonec pro uvedený skútr není a já mám holt smůlu. Své peníze jsem vyhodil oknem ... Zde už bych rozhodně nikdy nenakupoval, peníze jen tak vyhazovat nechci …

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

u zboží je uveden rozměr.

Nekvalitní drahé zboží

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

objednaný a dodaný brzdový válec je originální díl.
    Nemáme od Vás žádnou reklamaci, ani reakci ohledně problémů s tímto dílem.

Radek Hofer

• snaha řešit drobné nedostatky
    • špatný servisní technik

Nesedí, menši svornik i kdyz bylo napsano na motory 80ccm.. Doruceni rychle, nic vic..

• špatna komunikace
    • bylo mi doručeno rozměrově jiné zboží než jsem si obědnal.
    • objednal jsem si rozměr 11,3 ale dodali jste mi rozměr 15,0

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

objednal jste si Ventilek TR412 zahnutý - bezdušový a ten Vám byl zaslán.
    U ventilku není uveden žádný rozměr 11,3 o kterém zde píšete.
    Trochu nechápu Vaši recenzi.

Radek Hofer

• Obchod je v nejlepším poradku

Obchod to je vše vinikajici! Az na ty čínské výrobky! Během roku a trictvrte jsem zakoupil 3 motory na kolo značky Subvai a ani na potřetí to nedopadlo zrovna stast e všechny tři jsem zádrhel a to jsem dával směsi benzínu a oleje a olova do benzínu podle návoduteprve až na posledy jsem nechal poslat motor na expertyzu a bylo zjištěno mnoho nedostatku na opracování slitiny hlavy a hlavní příčinou proč se pokaždé zádrhel motor bylo zjištěno že klika motoru jamo I jiné komponenty motoru jsou z lajdacky oceli a sfusovany slitiny! Za 4 měsíce jízdy jsem vytáhl na klíče co mnelo být kuoaty otvor co drží píst do tvaru velkého Ó! Prostě na každém motoru vada! Tudis absolutně nedoporučuji! A převodovka na kyt absolutne k ničemu! Pochybuji že to někdy někdo namontuje na kolo aniž by si ho zničil jak ten kutil na YouTube! Toť vse

• Brasna prislo cela dojebana, nema cas to reklamovat tak ji spalim!cus

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

Vážený pana Janků, neeviduji žádný email s reklamací, ani žádný hovor od Vás, že by byl nějaký problém s dodanou brašnou.
    Brašna byla před odesláním kontrolována a je vyrobena z velmi odolného materiálu. Nerozumím tedy Vaší recenzi.

• Rychlé vyřízení
  • ne

• 2 objednávky a vždy poškozené , odpověď co jsem dostal byla že se to stalo při přepravě , motor netěsný , oprava na své náklady , a jednotka zlomená .

2. Objednávky a vždy poškozeno

co se týká obchodu,není žádný problém,ovšem objednané štíty jsou k ničemu,jelikož je skrz špatně vidět,nechápu co použili za materiál,zkrátka vyhozené peníze

Vážená paní Mrázková,
    doporučuji se na štít nejdříve pořádně podívat a odstranit ochrannou fólii.
    Štítů se prodalo několik tisíc ks a Vy jste jediná, která ji nesundala.
    Hodnotit obchod na základě tohoto, mi přijde přehnané.

• Vše odřěny,díly nekompletní

Vážený pane Urbánku,
    objednal jste si karburátor a palivovou hadičku.
    Vše z objednávky Vám bylo dodáno.
    Neeviduji od Vás žádný email se stížností, nebo reklamací.

Radek Hofer

• dorazilo jiné zboží, na maily obchod vůbec nereaguje

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

nerozumím tomu negativnímu hodnocení na Heurece.
    Žádný email který by od Vás dorazil jsem nedohledal.
    Roušky které jste si objednala, jsme obratem odeslali.
    Roušky jsou v TOP kvalitě a s řádnou certifikací.

• Velký výběr
    • Nárazník přišel použitý, odřený, promáčklý, jeví známky značného opotřebení

V tomno obchodě už nikdy více, při řešení reklamace po zaslání fotek a popisu co mi přišlo, mi pouze odpověděli s linkem jak řešit reklamaci. Kdybych chtěla použitý výrobky - nakupuji přes bazar a ne v tomto obchodě za plnou cenu

Reakce obchodu Čtyřkolky-ATV.cz

nárazník byl nový, ještě originálně zabalený od výrobce.
    Bohužel jste jen poslala fotky a ne zboží. Fotky vyměnit neumím, vždy potřebuji zboží fyzicky.

Radek Hofer

Poslali mi jeden brzdič jiný než jsem chtěl, než poslali správný trvalo to 3 měsíce.

• Ocenil bych navod k montazi kdyz uz mi montaz za priplatek nebyla nabidnuta.
    • Chybel spojovaci material.