velikost sedí, materiál příjemný, celková spokojenost

• Kvalitní značky
    • Výběr

Ok

• Nekomunikují, mám problém s vyzvednutím zásilky: telefon do obchodu je vypnutý, na e-mail nereagují. Platila jsem převodem a nyní požadují další platbu dobírkou. Ok, chyba se může stát, ale je potřeba ji řešit a komunikovat se zákazníkem, co dělat dál.

Možná je to letními měsíci, dovolenými… ale není možné se s nikým z firmy spojit, abych vyřešila svůj problém s vyzvednutím balíčku.

• Již neprodávané vychytávky.
    • Zboží může být lehce poškozené jako vybledlé na povrchu a tak.

• dlouhé čekání na balík

Komunikace na výbornou,zboží ale nemaj(které si objednáte).Dlouhá doba doručení

• Nevím, jaké výhody nebo nevýhody. Nemám žádnou jinou zkušenost, než se zrušenou objednávkou a po týdnu vrácenou platbou. m.

• Kvalita
    • Výběr
    • Vše se mi líbilo :)

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem i se zbožím spokojen a vše se Vám líbilo. Budeme se těšit na Váš další nákup na našem e-shopu.

vše ok

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl(a) s nákupem spokojen(a). Budeme se těšit na Váš další nákup na našem e-shopu.

Váš tým Crazyoutletu

Krásné hodinky za super cenu. Foto souhlasí s realitou.

Dobrý den Lenko,

velmi Vám děkujeme za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• Super ZLE hodně pomohlo želvy
    • Nikdo nemá doba doručení 10 Pracovní dní jen creizi outlet fakt stě creizi ale.

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás určitě mrzí. Dobu dodání vždy naprosto čitelně a jasně uvádíme u každého produktu. Navíc Vás naše zákaznická linka informovala o době dodání, stejně tak komunikovala celou dobu velmi zřetelně a otevřeně. Pokud jste si nevšiml doby dodání, což nás mrzí, můžete zakázku samozřejmě kdykoliv stornovat. V obdobném sortimentu u tak široké nabídce si bohužel nemůžeme dovolit držet na lokálních skladech vše, co bychom rádi – právě proto vždy naprosto jasně a zřetelně uvádíme termín dodání. Termín dodání, který má Crazyoutlet, má většina obdobně velkých společností nabízející sortiment jako my. Za případně vzniklé problémy se Vám omlouváme. Přejeme krásný den,

Váš tým Crazyoutletu

Při výběru bot na eshopu jsem si vybral ty boty kde bylo označení "skladem" po dokončení objednávky jeden jediný email o tom, že skladem nic nemají a budou objednavat u dodavatele v Anglii. Od té doby nic....na emaily nereagujía telefon nezvedají.

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Obuv, kterou jste si objednal, jsme měli na našich internetových stránkách uvedenou jako “skladem“ pouze v jedné velikosti. Po vybrání produktu (ve Vašem případě obuvi) se doba dodání vždy aktualizuje dle vybrané velikosti. Pokud nemáme přímo na skladě, objednáváme u našich zahraničních dodavatelů (v tomto případě opravdu z Anglie). Určitě nechceme a nikdy našim zákazníkům nesdělujeme nepravdivé informace ohledně dodací lhůty.

Bohužel ve Vašem případě nastaly neočekávané komplikace s dodavatelem, který měl technický problém a nemohl Vámi vybranou velikost dodat ve stanovený termín. Tuto informaci jsme Vám sdělili ihned, jakmile jsme se o ní dozvěděli, a na základě této informace jste objednávku stornoval. Velice nás tato komplikace mrzí, ale nebyli jsme ji schopni nijak ovlivnit. Na všechny emaily i nepřijaté hovory se snažíme vždy, a to bez výjimky, reagovat co nejrychleji.

V každém případě se Vám za vzniklé problémy velmi omlouváme.

Váš tým Crazyoutletu

Nic nemohu vytknout, vše v pořádku

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

velmi Vám děkujeme za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

Váš tým Crazyoutletu

Dobrý prodejce,rychlá komunikace,mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

velmi děkujeme za doporučení našeho obchodu a Vaše krásné hodnocení. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále:)

Váš tým Crazyoutletu

• zboží bylo doručeno o týden dříve,než avizoval obchod

• rychlost vyřízení
    • vše bylo, jak mělo

Dobrý den Dalibore,

mnohokrát děkujeme za Vaše super ohodnocení a doporučení našeho obchodu. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

• Spokojen

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byk s nákupem i se zbožím spokojen. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Crazyoutletu

Všechno v naprostém pořádku, maximální spokojenost, rozhodně objednám znovu.

Dobrý den Lucie,

mnohokrát děkujeme za doporučení našeho obchodu a Vaše krásné hodnocení. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

Váš tým Crazyoutletu

S výběrem a samotným nákupem jsem byl spokojen a mohu jenom doporučit

Reakce obchodu Crazyoutlet.cz

jsme velmi rádi, že jste u nás byl spokojen. Mnohokrát děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

Váš tým Crazyoutletu

Zboží v pořádku dorazilo. Dodací doba je trochu delší, což je způsobeno tím, že obchod zboží objednává v Anglii.

Váš tým Crazyoutletu

Rychlé dodání , výborná komunikace.

Dobrý den Ireno,