• výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 3 týdny

Vše bez problému.

• komunikace bez problémů
    • termín dodání dodržen
    • velikost uvedená jako EU neodpovídá, boty jsou menší
    • myslím, že boty jsou velmi slušná napodobenina, ale to se dalo vzhledem k ceně čekat
  • nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 2 týdny

• Objednal jsem si 3 kusy a přišliy jen 2 s tím, že další nejsou na skladě?!

• jen preprodavaji zbozi z Anglie

Zbozi jim pry dodavatel nedodal a do 24 hodin byla objednavka stornovana. Jen ztrata casu!

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 3 měsíci

• Objednala jsem zboží koncem listopadu kvůli dlouhé dodací lhůtě a vybrala si platbu převodem .Omylem se mi stalo,ze jsem platbu neproběhla,ale obchod i tak zboží objednal.Platba byla provedena 14.12 a 18.12.prislo zboží.Vse velice pekne,kvalitní .Jsem moc rada,ze jsem letos nakupovala zde a určitě to nebyl můj první nákup.Dekuji
    • Dodací lhůta asi je delší,ale když s ni počítáte je vše v pořádku .

Byla jsem opravdu velmi mile překvapena .

• Spolehnutí

Obchod nedoporučuji od 17.11. čekám na zboží,žádné nepřišlo ,telefon nezvedají ,na maily nereagují.Obracím se na ČOI ,JINAK TO NENÍ MOŽNÉ ,ABY TAKTO NĚKDO OD NEMOCNÝCH LIDÍ VYBÍRAL PENÍZE A NIC.

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 4 měsíci

Rychlé jednání + super kvalita zboží.

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 3 měsíci

Objednaný tovar mi neprišiel, aj keď čakám už 11 dní a ani som nedostala odpoved, kedy by asi mohol doraziť. Po objednaní mi iba automaticky prišiel email, že tovar objednávajú z centrálneho skladu z Anglicka, ale žiadny časový údaj neudali a ani mi neboli schopní odpísať.

• Přišla špatná velikost
  • nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 6 měsíci

• nízké ceny

Dlouhá dodácí lhůta, to ale bylo u zboží napsáno. Jinak vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 6 měsíci

• nizka cena foot podu suunto
    • zbozi asi lezelo nekde dlouho na sklade, prislo s prazdnou baterii. Pres dokoupeni baterie cena stale prizniva

Zbozi u dodavatele objednavali az po te, co jsem jej objednal. I pres to dorazilo celkem brzy.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Široký výběr
    • Hodně levné
    • Dlouhá doba dodání
    • Jinak nic

• nizke ceny
    • Celkem velky vyber
    • zbozi skladem = v zahraničí
    • nekomunikuji
    • objednal jsem 20.7. zatim nic 8.8.

• velmi dobré ceny
    • kvalitní zboží
    • široký výběr značek
    • 2x mi přišla jiná barva, než byla uvedena v popisu

Dvakrát se mi stalo, že mi nepřišlo úplně to, co jsem si přála, ale jinak velká spokojenost se sortimentem i cenou.

• Žádná
    • Katastrofa
    • Hnus

Objednáte, objednávku potvrdí a po několika dnech se ozvou, že zboží není!!!! Nemluvím o tom, že jako omluvu dají 10% slevu na jiné zboží.... Opravdu trapní!!!!

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 8 měsíci

Po týdnu mi zdělili. že zboží nedodají

• výhodné ceny
    • velké rozpětí velikostí
    • dlouhá čekací doba na dodání

Zboží bylo dodáno, ale vůbec ne v termínu, který byl uváděn při objednávce. Kdo nespěchá a má trpělivost, ať objedná...

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 8 měsíci

Zboží bylo po objednání dovezeno z Anglie. Trvalo to 9 dnů, což se dá vydržet.

• nakoupil v obchodě Crazyoutlet.cz před 9 měsíci

• nesolidnost

25/5 mi potvrdili příjem objednávky, 30/5 sdělili, že zboží už nemají, abych si objednal jiné a že mi ho dají se slevou, 31/5 potvrdili novou objednávku (ale s cenou bez slevy), 8/6 se omluvili za zpoždění a že zboží odešlou do 13/6(!), dnes je 16/6 a zboží stále nemám