• Rychlost, kvalita zboží

Velice doporučuji. Doprava rychlá, obdržela jsem i dárek.

• nizka cena, bleskova rychlost dodani, postovne je v cene covid testu takze mi pojistovna proplati celou cenu nakupu testu.

Je to uz muj nekolikaty nakup, vzdy vse v poradku. Pri poslednim nakupu zapomneli prihodit nejakou drobnost co byla v objednavce. Telefon mi nezvedli, ale za chvili obchodnik zavolal zpet a ptal se jaky mam problem. Omluvil se za zapomenutou polozku a za den nebo dva prisla zasilka s chybejici drobnosti. Ze se neco obcas prehlidne se da pochopit a tohle byl naprosto ukazkovy priklad jak by se mely takove problemy resit. Za mne za 1.

• kvalita,rychlost

• Žádná

• Zboží doručeno druhý den

• rychlost a přehlednost

spokojenost

Zboží velmi rychle zasláno. Druhý den po odeslání objednávky bylo zboží připraveno k osobnímu odběru na výdejním místě Zásilkovny.

Reakce obchodu Covid Is My Bitch

Dobrý den, jsme rádi, že jste s naší rychlostí doručení spokojeni.

Všechny objednávky se snažíme odeslat ve stejný den, u Zásilkovny budou následující den doručeny objednávky přijaté až do 18:00, u PPL nebo České Pošty je rozhodná doba cca 10:00 (záleží, kdy přijede kurýr na svoz :) ).

• Rychlost.

• okamžité odesílání vybraného zboží

Vše ok.

• Obdivuhodná rychlost vyřízení objednávky

Rychlé jednání

• doruceno vcas

• Bleskové doručení

I po více než 10 dnech objednávka nedorazila. Od obchodu žádná odezva i přesto že objednávka je předem zaplacena.

Reakce obchodu Covid Is My Bitch

velice se Vám omlouváme za nedoručenou objednávku. Objednávky zpravidla odesíláme do druhého dne a pokud se tak nestane, kontaktujeme zákazníky a informujeme je o vzniklé situaci. Bohužel se nám toto naší chybou u Vaší objednávky nepovedlo.

Postarám se osobně, aby Vaše objednávka buď dnes odešla a přiložíme k ní i nějaké respirátory na účet podniku jako omluvu, nebo Vám vrátíme peníze.

Jan Novotný, jednatel