Zatím jsem nevyzkoušel

Velmi rychlá a spolehlivá dodávka.

Rychlost vyřízení objednávky a dodání.

rychlost a spolehlivost

• Při konkurenceschopné ceně navíc nabízí montáž stolu v ceně.

• Ve složeném stavu bylo dodáno do 24 hodin.
    • Jednoduché, kvalitní - spokojenost

Jednání korektní, nebyl žádný problém

Překvapen - Super

• Přehledný e-shop
    • Široké cenové rozpětí, vybírat může každý

Skvělý obchod, velmi rychlé odeslání. Jediné co bych ocenila je nějaká informace o odeslání. Volal až rovnou dopravce v den doručení. Jinak jsme se stolem moc spokojení. Stačilo jen rozložit a začít hrát.

• velmi vstřícný přístup, v den objednání vyexpedováno - rychlost, zboží skladem

Stůl byl doručen v pořádku do dvou dnů:-)

• Doruceno smontovane, pecka !

• vše proběhlo rychle a bez problémů, s vybraným zbožím jsem velmi spokojen

• slevy při osobním vyzvednutí
    • milé a ochotné jednání

• Skvělá komunikace, rychlé odpovědi, bleskové dodání

Zboží bylo v krabici poničené, perfektní přístup ze strany obchodu do druhého dne vyřešeno. Doporučuji

Rychlé jednání, možná méně informací o stavu zakázky, zboží odpovídá popisu.

Objednávka stolu proběhla normálně, velký problém nastal když jsem začala řešit dopravu. Za doručení domů jsem zaplatila 990,- Kč místo avizovanych 590,-Kč , to jsem ještě vydržela, prekvapeni na mne čekalo při domluvě s dopravcem- paninko privezu vám to 12-15 zítra?! Kdo je prosím doma v tuto hodinu? Neexistovala žádná domluva na jinou hodinu, takže jsem si musela vzít půl dne volno a honem jet abych se stolu vůbec dočkala. Volala jsem hned na firmu abych si stěžovala,bylo mi řečeno ze vůbec netuší ze se s dopravcem nedá domluvit!!! Takže firma prodává za téměř 1000,- Kč dopravu a nic o tom dopravci neví?! Sama pracuji ve velké firmě kde máme e-shop ,vícero dopravců o kterých máme veskere informace a vše se řeší k úplné spokojenosti zákazníka! Jsem velmi zklamaná přístupem a jen doufám ze bude stul na stolní tenis v pořádku.
    Ps pokud u nás něco zkazíme okamžitě nabízíme zákazníkovi kompenzaci, ani to se nestalo. Kateřina Tichá

Reakce obchodu www.cornilleau.cz

Dobrý večer, co na to napsat. Snažíme se ve všech požadavcích vycházet zákazníků vstříc. Když se podíváte na naše hodnocení zde na Heuréce, vidíte v tuto chvíli 100% spokojených zákazníků. Poslední negativní reakce přišla v dubnu 2021, tedy před sedmi měsíci. Mezitím jsme prodali přibližně 800 stolů Cornilleau - bez negativní recenze. Nemohu pominout fakt, že jste objednávku vytvořila pro osobní odběr a tedy jste obdržela jiný typ notifikace, než ten který chodí zákazníkům, kteří si objednají přepravu dopravní službou Toptrans. V notifikaci byste se pak dočetla, že doba 8-16h v pracovní dny je standardní doručovací doba a tedy není důvod se pozastavovat nad tím, že v tuto dobu je zásilka doručována. Pokud řidič firmy Toptrans má méně vybrané chování, je nám bohužel velmi líto, ale je to zaměstnanec firmy Toptrans a my nemáme žádná vliv na jejich personální politiku. Řidičů jak víme, je nedostatek, a tak se může stát, že neřídí u Toptransu jen 100%ní gentelemani. Co se týká ceny za dopravu, měla jste speciální požadavek a tedy cena za přepravu je 990 Kč, tedy tolik, jakou službu jste požadovala. Škoda, že celé vaše hodnocení se týká jen dopravy, na kterou po odevzdání zásilky přepravci, již nemáme téměř žádný vliv. Budeme tedy doufat, že alespoň hra na pingpongovém stole Cornilleau se Vám bude líbit. V našem telefonátu jsem Vám chtěl nabídnout nějaký dárek, ale bohužel Váš nespokojený monolog nešel nijak přerušit, tak jste mi ani nedala bohužel prostor pro to Vám něco nabídnout. Po vaší větě, ať se těším na pořádnou negativní recenzi, už jsem bohužel ani neměl motivaci Vám něco nabídnout. Chápu, že kolem vánoc panuje všeobecná nervozita a tak se některé věci zdají být hrozné, ač vůbec nejsou, a tak Vám přeji za naši firmu klidné a pohodové svátky a když se ozvete, tak Vám určitě nějakou kompenzaci za tento malý "prohřešek" nabídneme.

• Vzhledem k vysoké ceně nákupu by mohla být doprava zdarma.

Okamžitá reakce na dotaz o dostupnosti zboží.