• Skvělá komunikace
    • Kvalitní zboží

Zboží bylo doručené do 4 dnů. Vše v pořádku.

Reakce obchodu Coreshop.cz

děkujeme za Váš nákup i hodnocení! :-) Těšíme se na Vaši další objednávku. Věříme, že příště bude z 90% bodování rovná stovka. ;-)
    Tomek - CORESHOP

• rychlá doprava a kvalitně zabaleno

Přehledné stránky

Reakce obchodu Coreshop.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Jsme rádi, že Vám naše webovky vyhovují, a těšíme se na Vaše další nákupy u nás! :-)
    Tomek - CORESHOP

velice rychlý obchod

super

• skvělá komunikace

Vyhověli mi a ještě pro me navíc napsali vzkaz do balíčku pro adresáta...velke diky

Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. CORESHOP

• pěkné zboží

vše v naprostém pořádku, přejeme hodně štěstí a úspěchů

• Krásné a kvalitní věci.výborný přístup a komunikace.

Doporučuji všem..
    Ochotný personál,žádný problém při vracení zboží.

• Možnost si zboží vyzkoušet a pokud TO není ono změnit objednávku a požádat např. o větší velikost. A možnost osobního odběru.
    • Zatím nevím.

Doporučuji vyzkoušet, navštívit.

• mrzi me ze nevedete kojenecke obleceni od vel.86-92

jinak super.nakupuji u vas uz nekolik let a vzdy jsem byl i s pritelkyni spokojen.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Kojenecké zboží v poptávané velikosti mít můžeme, ale třeba je to zboží jen označeno jinak. Co výrobce, to jiné číslování, přitom se jedná o produkty stejných rozměrů. Doporučuji v takových případech pročíst vždy popisku produktu, protože tam většinou najdete velikostní tabulky s rozměry v centimetrech a další vysvětlivky. ;-)

perfektní obchod!

• Internetovy obchod je prehledny
    • Zadne slabiny

Doporucuji tento obchod

• Originální zboží, které jinde jen tak nemají.
    • Tak do podrobna jsem nešel.

Pokud chcete originální dárek pro své blízké, které jinde nenajdete, je tento obchod příjemnou alternativou.

• Osobní odběr
    • Špatně označený obchod osobního odběru,chtělo by to už nějakou upoutávka před pasáží.

Bezproblémový rychlý pohodovy nákup.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. O nějaké upoutávce uvažujeme. Snad brzy. :-)

• velký výběr
    • nejsou velikosti

perfektní pro lidi s vyhraněným stylem

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Velikosti neustále doplňujeme. Jelikož se jedná především o zboží z ciziny, objednáváme hromadně, což se sebou přináší fakt, že nemůžeme objednávat denně, nýbrž jednou za čas a hromadně. Zhruba platí, že u jednoho dodavatele děláme objednávku jednou za měsíc až tři měsíce, ale je to různé - některé boty například doplňujeme jednou za dva tři týdny atd. Přece jen neprodáváme jogurty, takže se někdy stane, že zákazník si na tu nebo onu velikost musí chvilku počkat.

• Na obchod jsem se dostala přes vyhledavač, hledala jsem zboží, to jsem na coreshop.cz našla a objednala
    • nevím o ničem

rychlost dodání

• Velmi rychlý obchod
    • Výborná komunikace
    • Velmi přehledný e-shop s širokým výběrem zboží
    • Vzhledem ke kvalitě přiměřené ceny
    • Uvedené velikosti platí i ve skutečnosti

Jsem opravdu spokojen. Je to určitě jeden z mála obchodů, kde uvedený rozměr naprosto přesně odpovídá objednanému zboží.
    Už jenom proto se vyplatí zde nakupovat.

• Velky vyber zbozi.
    • Rychly nakup, rychly dodej.
    • Problem s velikostma, je divne ze kazde zbozi (znacka) ma jine miry u jinejch velikosti. Napr XXL je u jedne znacky 50 (kde obvod udavate x2) a u jine je XXL 58 (zase obvod cca x2), coz je pak markantni rozdil.

Pro tento styl oblekani (hudebni, street) je to super.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Problém je v tom, že neexistují žádné striktní normy, které by přikazovaly výrobcům dodržovat velikostní tabulky, a proto co výrobce, to jiné míry. Právě z toho důvodu jsme se již před léty rozhodli v popisckách produktů uvádět velikostní tabulky. Není v našich silách je mít 100% bezchybné, protože někdy i dvě trička ve velikosti L od stejné značky nesplňují tytéž míry. Tabulky jsou orientační. Ale většinou platí, že když kupuji velikost L, v 80 - 90% případech mi L-ko vyhovuje. Jenže někomu nevadí nějaká ta odchylka a jinému vadí cenťák navíc. Co člověk, to jiné požadavky. Od toho je zde zákaznická podpora, která Vám ráda s kterýmkoliv problémem či dotazem pomůže. Můžete chatovat, psát emaily, zprávy na Facebooku či volat.