• Velmi rychlý obchod
    • Výborná komunikace
    • Velmi přehledný e-shop s širokým výběrem zboží
    • Vzhledem ke kvalitě přiměřené ceny
    • Uvedené velikosti platí i ve skutečnosti

Jsem opravdu spokojen. Je to určitě jeden z mála obchodů, kde uvedený rozměr naprosto přesně odpovídá objednanému zboží.
    Už jenom proto se vyplatí zde nakupovat.

• Velky vyber zbozi.
    • Rychly nakup, rychly dodej.
    • Problem s velikostma, je divne ze kazde zbozi (znacka) ma jine miry u jinejch velikosti. Napr XXL je u jedne znacky 50 (kde obvod udavate x2) a u jine je XXL 58 (zase obvod cca x2), coz je pak markantni rozdil.

Pro tento styl oblekani (hudebni, street) je to super.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Problém je v tom, že neexistují žádné striktní normy, které by přikazovaly výrobcům dodržovat velikostní tabulky, a proto co výrobce, to jiné míry. Právě z toho důvodu jsme se již před léty rozhodli v popisckách produktů uvádět velikostní tabulky. Není v našich silách je mít 100% bezchybné, protože někdy i dvě trička ve velikosti L od stejné značky nesplňují tytéž míry. Tabulky jsou orientační. Ale většinou platí, že když kupuji velikost L, v 80 - 90% případech mi L-ko vyhovuje. Jenže někomu nevadí nějaká ta odchylka a jinému vadí cenťák navíc. Co člověk, to jiné požadavky. Od toho je zde zákaznická podpora, která Vám ráda s kterýmkoliv problémem či dotazem pomůže. Můžete chatovat, psát emaily, zprávy na Facebooku či volat.

• Každou chvilku nové prdukty, slevy, akce ...
    • Žádné podle mě :)

Prostě super :)Doporučuji :)

• přehlednost
    • kvalita

Na obchod jsem dostal referenci
    Doporučuji všem

• Rychlost.Kvalita.
    • Žádné.

Spokojenost.

• Kvalitní produkt za výbornou cenu
    • Krátká dodací lhůta, přijatelná cena dopravy

Doporučuji!

Přehlednost stránek, dobře nafocené zboží, rychlost dodání

• kvalitni,znackove zboží.mam rad hc a modu s nim spojenou.

Mam rad hc a obleceni s nim spojenou.Zbozi je znackove a kvalitni.Komunikace se shopem super.Doporucuji vsem.Vice takových shopu.

Odporucila som ho dal!!!

• Pěkný výběr
    • vyšší ceny

Bohužel jsem si objednala dopravu českou poštou - balík do ruky a přestože jsem stále doma (jsem na nemocenské), tak mi balík nedorazil, pouze textovka, že pokus o doručení byl neúspěšný a že si to mám vyzvednout na poště... předvánoční fronty opravdu nechci absolvovat.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Prodáváme pouze originální či licenční z oficiálních zdrojů, takže ceny budou vždycky trochu vyšší než u pirátského zboží z tržnic. Předvánoční období je mimořádně náročné pro všechny strany. Pokud nevyjdete v tomto období vstříc dopravci, který má evidentně v tomhle návalu problém vše do Vánoc k lidem dodat, tak se nedá nic dělat a balíček se nám v takovém případě nejspíš vrátí. Nechceme Vás přemlouvat k vystávání front, ale pokud máte o zboží zájem a zítra jsou Vánoce, tak se opravdu asi nedá nic jiného dělat, než se vynasnažit a udělat vše pro to, abyste měla svůj balíček doma. Každopádně ale chápeme, že nemocenská je nemocenská a balík do ruky měl být opravdu Českou poštou dodán přímo na Vaši adresu.

• ORIGINALITA VE STYLU OBLEČENÍ
    • POUZE BYCH ROZŠÍŘILA NABÍDKU..

jÁ OSOBNĚ J SEM SPOKOJENÁ, ALE BUDE LEPŠÍ, KDYŽ SI SÁM /A UDĚLÁTE SVŮJ NÁZOR.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Nabídku rozšiřujeme neustále. Momentálně 21 841 produktů on-line a skladem. Ještě dva tři roky zpátky se toto číslo pohybovalo kolem 16 tisíc. Čísla potvrzují expanzi. Rozhodně nebrzdíme, ba naopak.

• zboží skladem

• Rychly vyber na relativne prrhlednem webu
    • Nskoupila jsem jen jednou nemohu hodnotit

• Dostupnost a prehled vybraneho zbozi
    • Kvalita a vzhled prodiktu

Tento obchod bych doporucil a doporucuji ostatnim

• Široký sortiment, dobré slevy.
    • Nejvíc mi chybí tabulky velikostí u daných produktů, každá značka to má trochu jinak a musí se to dohledávat na externích stránkách.

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Tabulky velikostí se na našem webu nachází, ale je pravdou, že nejsou u každého produktu. V takových případech rádi posloužíme. Informujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi rozměry poskytneme / doplníme.

• Vyber znacek

Dobry rychly.

• Přehledný eshop
    • Velký výběr
    • Superrychlost dodání:-)

Objednávala jsem již po několikáté a vždy vše v naprostém pořádku.
    Rozhodně doporučuji

• ČEKACÍ DOBA PŘI VÝMĚNĚ ZBOŽÍ

Reakce obchodu Coreshop.cz

Děkujeme za Váš názor. Výměny se snažíme vyřizovat obratem, je-li to možné. Někdy ale sami čekáme na požadované zboží a podobně, což může proces zpomalit. Nikdy ale ne déle, než je to vyloženě nutné.

• .
    • .

• Rychlost, pohotová reakce obchodu, výběr zboží, cena.
    • O žádných nevím.

Všem vřele doporučuji:-)