• Přehledný eshop

• Krásné zboží za rozumnou cenu.
    • Kreativní design amuletů.
    • Dcera je nadšená.

S nákupem z pohodlí domova jsem velmi spokojená

• velký výběr
    • přehledné stránky

Moc hezké boty za rozumnou cenu, velký výběr, jediné co mě zklamalo bylo, že holínky jsou dost úzké a neobula jsem je. Naštěstí jsem je prodala kolegyni :-)

• Vše v pořádku

Koupila jsem troje boty k moři, jedny nevyhovují ráda bych vrátila, ale to se vůbec nevyplatí protože platíte poštovné když objednáváte a taky když vracíte a je to přes 100Kč když vracíte, tak za mně už nikdy více.
    Myslela jsem si, že když je to přes PPL tak je to vrácení zdarma jak to májí jiné společnosti.

Zboži bylo takove ,ktere jsem si myslel.Super

• Cena.
    • Kvalita zboží.
    • Rychlost doručení.

• Všechno v pořádku

Velká spokojenost po všech stránkách.

• Rychlé doručení

Opakovaný nákup, nikdy nebyl žádný problém.

Objednávku jsem zrušila, z toho důvodu, že sandály kvůli kterým jsem hlavně v obchodě objednávala, byly sice na webových stránkách skladem, ale později se mi ozvali, že už jsou vyprodány. Prý zpožděná aktualizace stavu skladu. Peníze mi ihned vrátili. Tak snad vyzkouším obchod někdy později.

• kvalita

gumové boty objednávám zásadně jen od coqui...nesmrdí,nebolí v nich nohy i při celodenním nošení,kvalitní,pevné a dobře sedí a taky dlouho vydrží

• Spolehlivost

• Rychlé jednání

Nezaznamenal jsem

• velmi rychlé doručení

Nakupuji opakovaně k naprosté spokojenosti, ale vždy ve slevách. Zboží je kvalitní a vydrží dlouho, rozměry uváděné u jednotlivého zboží je třeba vždy sledovat, protože se různí. Komunikace s obchodem je dobrá a termín dodání byl vždy dodržen.

• Vše perfektní. Děkuji.