• Dobrá komunikace
    • Dlouhá dodací doba,na kterou obchod upozornil hned při přijetí objednávky a vysvětlil,proč tomu tak je

Dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Cool Vohoz

Děkujeme za Vaše kladné ohodnocení našeho obchodu a rádi Vás u nás opět uvítáme u Vašeho dalšího nákupu .Vaše poděkování patří celému našemu týmu,který se o Vás stará.
    Za team CoolVohoz

• Velmi dobrá komunikace v případě nečekaných událostí
    • Neznám

• Velký výběr zboží.

Za team CoolVohoz

jsem velmi spokojen,zejména o informovanosti o doručené a perfektním zabalenímDěkuji

Za team CoolVohoz

Obchod uvadi, ze zbozi dorazi 8-12 dni od obj.
    Coz je nerealné a obchod to musi vedet. Tyden po objednani mi obchod napsal,ze jim zbozi dorazi v utery 10.11.coz je presne 12ty den a ja bych mela mit zbozi jiz u sebe,ale me bude teprve odesilano z COOLVOHOZU.
    Nechapu, proc tedy obchod neuvadi delsi dobu doruceni,ale je to jejich reklama...

Reakce obchodu Cool Vohoz

děkuji za vaše hodnocení.
    Přestože jsme nedodrželi termín dodání o 1 pracovní den tak jste byla v hodnocení obchodu korektní a toho si z vaší strany vážím.

• Komunikativnost
    • Dodání podle termínu
    • Kvalitní originální zboží
    • Občas se může stát, že některé objednané zboží je vyprodáno.

Doporučuji.

Za team CoolVohoz

V temtok obchodě sem nakupoval po nekolikáté supr ceny je to za pár korun a to co nebylo nevádí poslali nejaké oblečení zadarmo tak dobří borci jak zas budu potřebovat nejaké oblečení zasej nakůpím dá se to nosit jak ven na lítačku tak aj do kostela tak doporučuju to chlapom aj babám

Za team CoolVohoz

• Ceny. Dodání v termínu.

Doporučuji.

Za team CoolVohoz

• Výborné ceny, spolehlivost, informovanost o stavu zásilky, výborně zabalená zásilka, zboží dodáno v deklarovaná lhůtě, vše naprosto perfektní, 100% spokojenost

Obchod jednoznačně doporučuji, i v tomto ztíženém období koronaviru funguje naprosto spolehlivě.

• Kvalitní zboží

Za team CoolVohoz

Nakupoval jsem několikrát ,vždy spokojenost,dobré ceny,pokud zboží z nějakeho důvodu není obchod hned informuje a reaguje vrátí peníze nebo dodá náhradu naprostá spokojenost

• Doobré ceny
    • Velký výběr zboží
    • Nakupoval jsem po několikáté a určitě doporučuju
    • Naprostá spokojenost

Za team CoolVohoz

• Dobré ceny, zboží dodané v uvedené lhůtě, dobře zabalená zásilka, výborná informovanost o stavu objednávky.

Obchod jednoznačně doporučuji. Vše naprosto perfektní.

Za team CoolVohoz

• S obchodem spokojenost, vzdy pekne zbozi, doslo v poradku, velikost XL odpovida, produkt jako na obrazku.
    • Delsi doba dodani.

Vše OK

• dobré ceny

dobré ceny,dobrá komunikace

• Dobré ceny
    • Kvalitní zboží. U produktu v popise je materiálové složení, takže je na každém, co si vybere.
    • Občas něco není, což se zákazník dozví s prodlevou pár dnů mailem. S tím je nutno počítat, takže pro mě žádné nemilé překvapení.

Zhruba za dva týdny jsem balík obdržela. Objednávala jsem více věcí na začátku prosince. Jeden produkt nebyl skladem, za což mi prodejce poslal podobný v té velikosti a nabídl vrátit peníze. Já jsem velmi spokojená, dostala jsem, co jsem očekávala a celkem rychle. Ježíšek nebyl v ohrožení. Zboží kvalitní.

Za team CoolVohoz

• Dodání v pořádku a za nedodane zboží nabídli kompenzaci super jsem velice spokojená

Za team CoolVohoz

S nákupem jsem velmi spokojen objednávka dorazila rychle a vpořádku.Doporučuji

Za team CoolVohoz

• Emaily od obchodu mi padaly do spamu a tohle je dobrý vychytat.

Skvělá komunikace obchodu o všem co se balíku týče. Včetně platby atd.