• OD ZAPLACENÍ ŽÁDNÁ INFORMACE, ŽÁDNÁ REAKCE, NEROZUMÍM TOMU

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Za malé pozdržení se omlouváme, jak jsem již informoval emailem, zboží Vám bude v pořádku doručeno.

Jiří Kabelka, spolumajitel
    Coolcase pouzdra na mobil, obaly a kryty i jiné příslušenství na mobilní telefony

301 00 Plzeň

V případě jakýchkoliv dotazů, výtek či pochval se na nás obraťte na emailu [email protected]

• Lhuta vyzvednuti

Lhuta pouze 3 pracovni dny , espoluprace s packetou

Pěkný den Zdeňku,
    moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Objednávku jste si nepřevzal, nemůžeme Vás tedy nikomu doporučit jako spolehlivého zákazníka.

U Z-Boxu je uvedeno:
    Zkrácená úložní doba na 2 dny. K vyzvednutí zásilky stačí mít na chytrém telefonu nainstalovanou aplikaci Zásilkovna, zapnutý Bluetooth a polohové služby GPS. Dobírku je třeba zaplatit online.
    Je s tím tedy nutné počítat.

301 00 Plzeň

• 2x firma napsala, že zboží dostanu, až jej pošle jejich dodavatel. Na webu však mají uvedeno "skladem".
    • Poslali pouzdro na levnější telefon.
    • Vyřízení reklamace trvalo 3 týdny.
    • Nechtěli uznat chybu.

Recenze Coolcase. Nedoporučuji u této firmy nakupovat. Na webu slibují doručení do 5 dnů, ale není to pravda. Dvakrát napsali, že zboží mi pošlou, až jej dostanou od svého dodavatele, takže zboží jsem dostal za 14 dní. Tuto firrmu velmi nedoporučuji, nedoporučuji ani platbu předem, pak s vámi budou jednat tak, jak jim vyhovuje.

Dobrý den, Ivane,

Chceme reagovat na Vaši nepravdivou recenzi. Neudělali jsme chybu s pouzdrem; bohužel jste objednal Motorola Moto E40, nikoliv Motorola Moto Edge 40 5G, jak jste sám uvedl v e-mailu jako model, který vlastníte. Bohužel jsou názvy obou modelů velmi podobné a občas výrobci trochu komplikují situaci. Proto zdůrazňujeme důležitost důkladné kontroly modelu mobilního telefonu při objednávání. Nicméně, není důvod k zoufalství; takovéto chyby se stávají a proto jsme Vám nabídli možnost výměny.

Samozřejmě, výměnou se doba doručení správného pouzdra protáhla na již zmíněných 14 dnů. Doba výměny samotné trvala 3 dny, nikoliv 3 týdny.

U nás tedy žádná chyba nevznikla, není tedy co uznávat. Naopak vy byste se měl trošku zamyslet a neházet svoji chybu na nás.

301 00 Plzeň

• výběr kvalitně působících pouzder na velké množství zařízení
    • vysoká cena
    • nízká kvalita tisku motivu na pouzdrech, plus potřeba zasahovat do obrázků logem mobiwear
    • poměrně dlouhá doba doručení (5 dnů)

nepříznivý poměr cena/výkon

301 00 Plzeň

Tovar na obrázku vyzeral lepšie. Sklamaná kvalitou výrobku. Ďakujem.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Mrzí nás moc, že nejste spokojena. Zboží nám můžete samozřejmě vrátit a my Vám vrátíme peníze.

301 00 Plzeň

• Obaly došly v pořádku. Hezky sedí na telefonu, ale strašně smrdí. Úplně abnormálně! Drhla jsem je, ale nejde ten zápach odstranit. Smrdí to jak zatuchlé hřiby a čpí to, ani nevím jak to popsat!

Hezký den,
    moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Ano, zbrusu nově vyrobená pouzdra iSaprio mohou ze začátku vydávat pro některé jedince nepříjemný zápach, avšak ten do pár dnů vždy zmizí, Pro urychlení doporučujeme potisk vystavit UV záření, který proces urychluje.

301 00 Plzeň

Přišel email na recenzi a nevím proč, když jsem ještě nic neobdržela a to je již 10 dní.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Zboží bylo odesláno v avizovaném termínu, dle sledování jste si pak měnila způsob doručení, proto se dodání nejspíše opozdilo: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR4076033583C

301 00 Plzeň

• Kupoval som tu prvý krát a zásielka mi nebola doručená bola stornovana neviem z akého dôvodu pritom mi bolo oznámené že je zabalená.

Reakce obchodu coolcase.cz

dle sledování jste zásilku odmítnul, proto se vrátila a objednávku jsme museli stornovat.

• Dlouha doba dodani..
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé a jednoduché objednání
    • Chybí bližší informace o termínu dodání.
    • Když přišly informace o termínu dodání byly chybné

Pokud potřebujete zboží rychle, tento obchod nedoporučuji Marek

Pěkný den,
    moc nás to mrzí, ale trochu nám křivdíte.
    21.3. jsme objednal pouzdro, u kterého bylo jasně a přehledně uvedeno, že odešleme 24.3., když nyní objednáte.
    O této informaci jste byl pak také seznámen znovu v mailu s rekapitulací objednávky.
    24.3. jsme zboží odeslali.
    Pokud na zboží spěcháte, doporučujeme zakoupit to, které je označeno Skladem u nás - odešleme v cuku letu.

Žádný problém

• pěkné zboží
    • vypadá kvalitně
    • nebylo doručené v avizovaném termínu
    • kdybych se nezeptala, nevím nic

301 00 Plzeň

Odeslaný kryt vypadá jako použitý.
    Nechápu, jak takové kryty mohou odesílat zákazníkům.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Kryt byl nový z výroby, pokud je s ním něco v nepořádku, kontaktujte nás ohledně reklamace, rádi ji vyřešíme k Vaší spokojenosti.

301 00 Plzeň

Více než týden po objednání nemám ani zboží ani informaci, kdy by mělo dorazit.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Omlouváme se za vzniklé pozdržení.

• Zboží nedorazilo.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Omlouváme se za vzniklé pozdržení.

301 00 Plzeň

• Nabíječka je užší a votvoru kloktá,takže nenabíjí.

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Pokud je s nabíječkou jakýkoliv problém, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat ohledně reklamace.

301 00 Plzeň

• Na eshopu máte vše skladem po objednání mi vypisujeme že musím počkat že to není skladem

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Datum odeslání je vždy uveden u každého produktu.

301 00 Plzeň

• Objednáno v pondělí a dodáno v úterý za týden. Tak to ne.

Obal dostačuje, ale rozhodně to není něco za 500 Kč.

Pěkný den pane Drtikol,
    doba dodání je u produktu uvedeno.

Moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

301 00 Plzeň

• v případě dobírky sledovat účet

Ano ochota eshopu je skvělá, ale v případě zboží na dobírku si musíte pečlivě hlídat lístek. Cvaknou vám tam stojan do auta za 300,- a když jim zavoláte omluví se, že to je dárek k objednávce... Tohle mi nepřijde fér...

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz
    Ano, držák do auta k objednávkám nad 1500,- automaticky zdarma přidáváme.