• podle všeho neaktuální skladové zásoby prezentované na webu

Reakce obchodu cool-wear.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsme přece nezrušili, pouze jedna položka z ní byla doprodána těsně před Vámi, to se zkrátka někdy stává, za což se samozřejmě ještě jednou omlouváme. Po domluvě s Vámi byla objednávka okamžitě upravena a odeslána. Stav skladu se snažíme neustále aktualizovat, ale v předvánočním náporu někdy nelze reagovat okamžitě, zvláště o víkendu. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný adventní čas, www.cool-wear.cz

S obchodem jsem byla spokojená s dodací dobou i vzhed trička je hezký.Jen mne zaráží odstřižená cedulka. To mne odrazuje od dalšího nákupu a nevím zda věřit, že jde o zboží s USA a ne odjinud....

Reakce obchodu cool-wear.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a jen nevíme, jakou odstřiženou cedulku máte na mysli. Výrobce JINX posílá trika balené pouze v igelitových sáčcích, bez visaček, bez cedulek našitých za krkem, protože tyto cedulky nahrazuje potiskem za krkem se symboly ošetřování, danou velikostí, logy výrobce Jinx a Mojang, deklarací materiálu. Určitě to na tričku naleznete, jde o poměrně velký potisk za krkem, místo škrábavé cedulky. Děkujeme, cool-wear.cz

• Rychlost dodávky zboží, perfektní komunikace..Jednu věc jsem kvůli velikosti musela vrátit, peníze na účet byly vráceny ihned, jak zboží dorazilo zpět do obchodu..

Všem doporučuji..

• hezké zboží
    • přijatelné ceny
    • rozumná cena za dopravu
    • PPL - musím být doma
    • nemají tričko vel. 36

spokojená, rychlé, dostupné, dobré jednání

Reakce obchodu cool-wear.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši reakci a jen k té PPL - v košíku si můžete zvolit jak Českou poštu, kdy nemusíte být doma, nebo PPL. V obou případech jde doručení domů nebo do zaměstnání. Pěkný den, cool-wear.cz

Super obchod, mohu jen doporučit.

• obrázek neodpovídal skutečnosti

Reakce obchodu cool-wear.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, i přesto, že není příliš příznivá. K obrázkům - používáme originální fotky od výrobce zn. RESPIRO. Zboží jsme odeslali hned druhý den po Vašem večerním objednání a Vás o odeslání okamžitě informovali emailem, více v komunikaci udělat nelze v tomto případě. Pěkný den, cool-wear.cz.

Serióznost, perfektní komunikace - pracovníci firmy se věnují každému zákazníkovi individuelně, velmi krátké dodací lhůty - i v době předvánočního shonu!!!........., a přitom skvělé ceny za opravdovou kvalitu!

S čistým svědomím můžu všem vřele doporučit!!

• Perfektní přehled,jaké velikosti jsou k dispozici.Znázorněné velikostní tabulky u zboží!Pro mě velmi přehledné.

S obchodem jsem byla velmi spokojená.Díky přehlednosti,jsem věděla, že zboží je na skladě a odpoledne objednala a druhý den byl balík doma.

• - I v předvánočním období zboží rychle odeslali
    • - dobrá informovanost emailem
    • - přehlednost
    • - dobré ceny

• -
    • -

• vyjímečný design, příjemný materiál, zboží splnilo mé očekávání
    • rozhodnutí na základě fota a doporučení
    • velikostní tsabulka - super
    • chybí podrobnější popis výrobku, např. u bundy zda má stahování na dolním okraji atd

mám poue jednu zkušenost. Zboží bylo dodáno velice rychle. odpovídalo fotu i popisu, i velikostně
    Obchod bych doporučila. Byla jsem spokojená.

• velký sortiment

• přehlednost, rychlost dodávky, kvalita, originalita výrobků

originální nápady na dárek, nikde jinde jsem neviděla, rychlost a kvalita, cena skvělá!

• kvalitní zboží, skvělá komunikace, rychlé dodání

nemůžu než doporučit

• kreativní nabídku

perfektní

• Přehlednost obchodu, kvalitní zboží, hezké. Přijatelné ceny. Dobrá komunikace obchodu.

Doporučuji všem.

• zajímavý sortiment
    • výstižný a detailní popis zboží
    • dobré ceny

• Rychlý osobní přístup
    • Nevím o ničem

• Rychlost dodání.
    • Skvělé zboží a skvělé ceny.

100% doporučuji zde nakupovat.